głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Właśnie w tym czasie we właściwym miejscu niespodziewanie zagram moim asem. Chcę kogoś kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu pocałuje na środku ulicy pociągnie

love0space

love0space.moblo.pl
Właśnie w tym czasie we właściwym miejscu niespodziewanie zagram moim asem.
Właśnie w tym czasie  we... teksty

love0space dodano: 11 marca 2012

Właśnie w tym czasie, we właściwym miejscu, niespodziewanie zagram moim asem.

Chcę kogoś kto wyciągnie mnie na... teksty

love0space dodano: 11 marca 2012

Chcę kogoś kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich. Chcę kogoś kto w środku nocy zadzwoni po to by powiedzieć jak bardzo by chciał ze mną teraz być. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimę, gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, spojrzeń tych prostych bez pożądania, ale i tych w przy których zapominasz, że istnieje świat w okół .

Smakujesz mnie od nowa   czekasz na... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

Smakujesz mnie od nowa , czekasz na te słowa.

Przynieś Pana Tadeusza.    Film czy... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

Przynieś Pana Tadeusza. - Film czy książkę? - Wódkę, kurwa! :D

Założę czarne szpilki... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

Założę czarne szpilki, najpiękniejszą kieckę jaką mam w szafie. Pomaluje paznokcie na czerwono, zrobię mocny makijaż. Wejdę na salę z uśmiechem na twarzy i pewna siebie. Spojrzę na ciebie i przejdę tak blisko byś poczuł zapach moich perfum. Będę się bawić z twoimi kolegami do białego rana, popijając twoje ulubione piwo. A ty będziesz stał ze swoją dziewczyną pożądając mnie wzrokiem z zazdrości.

Pijana płaczem zasnęła z głową... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

Pijana płaczem zasnęła z głową opartą o stertę wspomnień .

Gdzie się podziali chłopcy dla... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

Gdzie się podziali chłopcy dla których ważniejsze było spotkanie z dziewczyną, niż przejście do następnego levelu w jakieś durnej grze, którzy woleli spacer z ukochaną po parku niż picie piwa z kumplem, którzy mówili, że kochają prosto w oczy, a nie za pośrednictwem gadu gadu ?

Stała pod jego blokiem  trzęsąc... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

Stała pod jego blokiem, trzęsąc się z zimna i przysłuchując głupim komentarzom na temat tego, że on pewnie wystawi ją do wiatru. Nie minęło nawet 15 sekund, a on założył jej coś na ramiona, mówiąc "Przepraszam Piękna, ale szukałem dla Ciebie bluzy". Pocałował ją delikatnie w czubek nosa, powodując, że te trzy barbie stojące obok poraniły sobie wnętrza dłoni tipsami.

  Siadał na przeciwko obejmując... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

` Siadał na przeciwko obejmując mnie nogami, łapał moje dłonie w swoje i kazał mi opowiadać jak spędziłam te godziny, podczas których się nie widzieliśmy. Słuchał tego mojego pierdolenia o łażeniu z psem, obieraniu ziemniorów, sprzątaniu, moich próbach gotowania i innych pierdołach. opowiadałam jak zawsze przesadnie gestykulując, ale wystarczyło, że w ten specyficzny sposób zaczął dotykać mojej dłoni, a ja zapominałam języka w gębie. Patrząc na niego, mającego twarz kilka centymetrów od mojej z lekko rozchylonymi ustami i przeszywającym spojrzeniem zaczynałam jąkać się jak ostatnia popaprana i zapominałam o czym mówię. Wtedy najczęściej pytał: - I co kochanie jeszcze robiłaś ? - po tym pytaniu nachylał się nade mną i ustami muskał szyję, najpierw delikatnie, ale od tego cholerstwa w opowiadaniu myliłam psa z mamą, ziemniaki z mandarynkami i nie mogłam się skupić na żadnym zdaniu. Skurczybyk nieźle na mnie działał..

Miłość to żaden film w żadnym... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

Miłość to żaden film w żadnym kinie ani róże ani całusy małe, duże.

a w nocy   patrząc pustymi oczami w... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

a w nocy , patrząc pustymi oczami w sufit , każdy z nas jest poetą swojego życia .

kochać' łatwo powiedzieć ale... teksty

love0space dodano: 10 marca 2012

kochać' łatwo powiedzieć,ale trudniej dotrzymać słowa...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV