głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Zastanawiałam się co byś zrobił gdybyś dowiedział się o mojej śmierci. Nie wiem jak miałoby to wyglądać być może przeczytałbyś na stronie internetowej naszego m

love0space

love0space.moblo.pl
Zastanawiałam się co byś zrobił gdybyś dowiedział się o mojej śmierci. Nie wiem jak miałoby to wyglądać być może przeczytałbyś na stronie internetowej naszego miasta
Zastanawiałam się co byś zrobił... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Zastanawiałam się co byś zrobił gdybyś dowiedział się o mojej śmierci. Nie wiem jak miałoby to wyglądać, być może przeczytałbyś na stronie internetowej naszego miasta nagłówek o treści "Kolejna nastoletnia ofiara narkotyków, przedawkowała" a niżej podpisane moje inicjały i zdjęcie. Być może zadzwonił by do Ciebie ziomek i zaczął rozmowę słowami "Stary wiesz co się stało?" ,a może najzwyczajniej w świecie napisałabyś do kogoś bo zdziwiłoby Cię dlaczego wszyscy nasi wspólni znajomi mają w opisie "[*]". Zastanawiałam się jaka byłaby twoja reakcja, jak wyglądałaby Twoja mina, jak zachowałbyś się na pogrzebie i co powiedziałbyś mojej matce. Zastanawiałam się które nasze wspólne chwile pojawiłyby Ci się przed oczami jako pierwsze. Czy żałowałbyś że tak potoczyło się nasze ostatnie spotkanie. A przede wszystkim zastanawiałam się przez jak długi czas byłabym Twoją ostatnią myślą przed snem ,a byłabym nią. Wierz mi.

Uciec w niezapomniane tylko powiedz... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Uciec w niezapomniane tylko powiedz, że chcesz.. Złap mnie za dłoń i zacznij zemną biec.. Złap złap mnie za dłoń... Złap złap mnie za rękę... Udowodnij mi, że możemy naprawdę więcej...

Będziemy się mijać jeszcze jakiś... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Będziemy się mijać jeszcze jakiś czas. Dziwnie pospieszać wzrok, żeby się odwrócił, przywoływać pogardliwe myśli, upadłe słowa. Teatr maskowy. Akt pierwszy, scena druga. ŻE NIBY BEZ BÓLU.

Ona miała talent do kochania celów... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Ona miała talent do kochania celów nieosiągalnych.

A teraz podejdź do mnie  weź ten... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

A teraz podejdź do mnie, weź ten swój stempelek z napisem "rozkochana" i pierdolnij mi nim w czoło.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

siedzę na parapecie   w za dużym... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

siedzę na parapecie , w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje "?

Nienawidzę tęsknić za kimś  kogo... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Nienawidzę tęsknić za kimś, kogo nawet nie obchodzę

nie będę robić sobie złudnych... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

nie będę robić sobie złudnych nadziei. nie będę rzucać tekstami z ukrytym przesłaniem. nie będę składać Ci wyuzdanych propozycji. nie będę wchodzić na temat drażliwy dla nas obojga. nie będę, ale odezwij się. daj znać, że żyjesz, że jest dobrze, że sobie radzisz mimo wszystko.

nie wylansowana   bez makijażu... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

nie wylansowana , bez makijażu , bezczelna nastolatka .

Byliśmy beznadziejni. Ja... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Byliśmy beznadziejni. Ja beznadziejnie się starałam, Ty beznadziejnie miałeś to gdzieś.

Na ekranie telefonu przykleiłam... teksty

love0space dodano: 30 października 2011

Na ekranie telefonu przykleiłam karteczkę , na której napisałam sobie czarnym markerem " NIE PISZ DO NIEGO , KURWA ! "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV