głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space jeżeli tak dalej będzie że większość młodzieży podczas przerwy będzie chodziła zapalić to normalnie za nie długo będzie nowy przedmiot . Czasami nie.... ... ale

love0space

love0space.moblo.pl
jeżeli tak dalej będzie że większość młodzieży podczas przerwy będzie chodziła zapalić to normalnie za nie długo będzie nowy przedmiot .
jeżeli tak dalej będzie   że... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

jeżeli tak dalej będzie , że większość młodzieży podczas przerwy będzie chodziła zapalić , to normalnie za nie długo będzie nowy przedmiot .

Czasami nie.... teksty love0space dodał komentarz: Czasami nie.... do wpisu 2 listopada 2011
  ...   ale przed rzeczywistością... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

- ... , ale przed rzeczywistością nie da się uciec ... - Ja jednak mam na to sposób ... - Jaki ? - Splątana marzeniami chowam się w zakamarkach wyobraźni ... Niestety rzeczywistość jest sprytna i okrutna , szybko mnie znajduje

Może za często przeklinam  bywam... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

Może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna, przez bliskich mi, cecha mojego charakteru. Chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostrzymi dla innych problemami. Dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam. Nienawidzę rasizmu i egoizmu. Cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać. Nie noszę szpilek, chociaż posiadam 7 par w szafce. Upajam się wolnością tak samo jak moim ukochanym arbuzowym drinkiem Sobieskiego. Jestem, bo muszę.

Niebo jest tą przyszłością... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

Niebo jest tą przyszłością człowieka i ludzkości, której ludzkość sama sobie dać nie może

Bycie szczęśliwym  to bycie... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

Bycie szczęśliwym, to bycie szczęśliwym ale robienie przy tym w chuja wszystkich dokoła to co innego.

Rozejrzyj się dokoła  a zobaczysz... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

Rozejrzyj się dokoła, a zobaczysz ludzi, bez których ten świat nie mógłby istnieć

Szaleje w euforii przez Twój każdy... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

Szaleje w euforii przez Twój każdy pocałunek.

Nie ukryjesz  że to co cie boli jest... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

Nie ukryjesz, że to co cie boli jest ci obojętne, nie w miłości.

miłość ?   nie ważne czy... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

miłość ? - nie ważne czy poznaliście się w internecie czy na mieście .Kilometry - nieważne czy jest ich 1O czy 600 . Wiek - nie ważne czy dzieli was 6 lat czy 15 . UCZUCIE - w miłości jest najważniejsze

nie pozwól by Nasze wspólne... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

nie pozwól by Nasze wspólne marzenia, tak po prostu zniknęły, jak słońce gdzieś za horyzontem każdego dnia. by echo uderzeń Naszych serc nagle poszło w zapomnienie, jak miliony słów, obietnic i uśmiechów zadedykowanych tylko dla siebie. proszę, nie dopuść do tego by to inni decydowali o Twych uczuciach, by za każdym razem zazdrość dominowała w sercach, brała górę nad rozsądkiem i zaufaniem, które przecież miało być bezgraniczne. proszę, przywróć to co było między Nami, wróć mówiąc, że tak naprawdę nie potrafisz istnieć ze świadomością, że nie ma mnie obok. uwielbiaj i doceniaj jak kiedyś, na każdym kroku obiecując, że bez względu na to co się stanie, dla mnie będziesz już zawsze.

zamykasz w dłoni dłoń  tak... teksty

love0space dodano: 2 listopada 2011

zamykasz w dłoni dłoń, tak idealnie splatając nasze palce. po chwili przyciągając moje ciało do siebie, trzymasz przy sobie, cholernie mocno w objęciach. czuję twój oddech na szyi, delikatny dotyk warg na obojczyku za każdym razem wywołujący dreszcze, jest czymś o czym marzyło każde z nas. tak słodko uśmiechając się, przybliżasz swe usta do mych, łącząc je w jedną całość. zatracasz się, pozwalając sobie tak głęboko zatopić się w ich smaku. dzielisz się swym oddechem, powoli scalając go z moim oddajesz część siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV