głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
love0space Ogłupił nas owczy pęd pełen ściem i przekłamań. jestem odpowiedzialna za to co mówię a nie za to co zrozumiałeś. Powinnaś ciągle sobie powtarzać że jedyna władz

love0space

love0space.moblo.pl
Ogłupił nas owczy pęd pełen ściem i przekłamań.
Ogłupił nas owczy pęd  pełen... teksty

love0space dodano: 17 listopada 2011

Ogłupił nas owczy pęd, pełen ściem i przekłamań.

jestem odpowiedzialna za to co... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

jestem odpowiedzialna za to co mówię, a nie za to, co zrozumiałeś.

Powinnaś ciągle sobie powtarzać... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Powinnaś ciągle sobie powtarzać, że jedyna władza, jaką on ma nad tobą, to ta, którą ty mu dałaś. Odbierz mu ją, a cierpienie minie.

Muszę godzić się nieustannie z... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Muszę godzić się nieustannie z własnym buntem, rozgniewanym serce, okaleczonym ciałem, chorą duszą, samotnymi powrotami. Trzeba się z tym pogodzić, bo nie ma innej drogi.

Zapomnieć. Takie proste słowo.... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Zapomnieć. Takie proste słowo. Gdyby część jej mózgu potrafiła od tak, po prostu wymazać informację bez śladu. Tak Jak zapomniała o drobiazgach: wysłaniu życzeń, oddaniu książki do biblioteki, kupieniu pasty do zębów podczas zakupów w supermarkecie. Z wielkimi wydarzeniami nie jest już jednak tak łatwo. Wyryły się w pamięci na zawsze. Żyją w tkankach mózgu, pod skórą, we krwi. Zwinięte w kłębek, drzemią w nieświadomości, do czasu, aż coś je zbudzi. Ni stąd ni zowąd wspomnienia ożywają, wypełniając głowę obrazami przeszłości

nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

Pożądasz nie tego  co widzisz  lecz... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Pożądasz nie tego, co widzisz, lecz tego, co sobie wyobrażasz.

Czy ja do cholery  nie mam prawa... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Czy ja do cholery, nie mam prawa mieć problemów? I kurwa kto odebrał mi możliwość użalania się nad sobą?! To ja zawsze kurwa chodzę, jak trzeba to głaszczę po główce albo daję kopa w dupę, a słyszę w zamian "ogarnij się, przecież nie masz żadnego problemu ". Może i dla kogoś nie mam. Faktycznie dzieci w Zimbabwe umierają z głodu, ale ja nie mieszkam w Afryce, tylko tutaj. W tym durnowatym mieście. I mam trochę dość udawania jaka to ja jestem silna i nic mnie nie rusza. Bo kurwa nie jestem! Ale w sumie kogo to obchodzi, skoro większość patrzy tylko koło swojej dupy. Mówi się, że takie czasy. JA uważam, że czasy czasami ale przyjaciele powinni być przyjaciółmi, znajomi znajomymi, ludzie ludźmi - zawsze.

Tak właśnie wyglądało chyba całe... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Tak właśnie wyglądało chyba całe moje życie: wszyscy, wszyscy, wszyscy. Tylko nie ja. Nigdy nie miałam dość sił na to, żeby zająć się rozwiązywaniem swoich problemów. Nie mogłam nawet zrozumieć swoich lęków, a co dopiero z nimi zwyciężyć. Nie miałam szans uciec przed złem czy uniknąć bólu. Zawsze byłam tylko słabym człowiekiem i jedyną rzeczą, jaką naprawdę umiałam, było przeczekiwanie. Podczas gdy wybawiałam innych z opresji, zaciskałam zęby i jakoś tam wytrzymywałam do końca starając się nie zwariować. Wciąż żyję. Więc chyba nie jest tak źle?

czasem chcę porozmawiać  ale bez... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

czasem chcę porozmawiać, ale bez oddźwięku..

Czasem mówimy  że brak nam słów... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Czasem mówimy, że brak nam słów, a tak naprawdę to po prostu chciałoby się kurwa esej napisać.

Miłość jest namiętnością.... teksty

love0space dodano: 16 listopada 2011

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę, zachód zmienia w południe, a północ we wschód, to, co złe, w dobre, każe otwierać serce bez warunków. W takim obłąkaniu cierpienie i lęk są niezauważalne. Paradoksalnie, bez nich miłość nie ma sensu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV