głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
looveyouu Mam dość. Wszystkiego. Przyjaciół chłopaków rodziny. Dlaczego każdy czegoś ode mnie chce ? Nikt nie pyta czego ja chcę. Dlaczego to zawsze ja mam wszystko rozum

looveyouu

looveyouu.moblo.pl
Mam dość. Wszystkiego. Przyjaciół chłopaków rodziny. Dlaczego każdy czegoś ode mnie chce ? Nikt nie pyta czego ja chcę. Dlaczego to zawsze ja mam wszystko rozumieć ?
Mam dość. Wszystkiego. Przyjaciół... teksty

looveyouu dodano: 12 lipca 2013

Mam dość. Wszystkiego. Przyjaciół, chłopaków, rodziny. Dlaczego każdy czegoś ode mnie chce ? Nikt nie pyta czego ja chcę. Dlaczego to zawsze ja mam wszystko rozumieć ? Nikt nie rozumie mnie. Dlaczego inni wymagają ode mnie rzeczy, których sami nie robią ? Dlaczego ludzie są tak paradoksalni ?

Teraz ? nie chce żeby wracał..... teksty

looveyouu dodano: 12 lipca 2013

Teraz ? nie chce żeby wracał.. gdzieś tam wewnątrz czuję, że wszystko wraca do normy, że jestem w stanie pogodzić się z jego odejściem ale nie dam o sobie zapomnieć, teraz będę robić wszystko by zaczął żałować swojej decyzji, dalej zacznę niszczyć włosy czarną farbą tylko dlatego, że uwielbiał ten kolor, będę robić te mocne kreski na oczach i śmiać się najgłośniej jak będę potrafiła bo lubił mój śmiech. Będę na każdym melanżu tam gdzie on, będę łazić za nim krok w krok i tak perfidnie udawać, że jest mi obojętny. Obiecuję sobie, że jeszcze wróci z podkulonym ogonem a wtedy przyjmę go i potraktuję dokładnie tak samo jak on mnie. moimi uczuciami się nie bawi.

Zabawne.. kiedyś nawet nie... teksty

looveyouu dodano: 12 lipca 2013

Zabawne.. kiedyś nawet nie wiedziałam, że istniejesz, a teraz nie potrafię przestać o Tobie myśleć..

każdy chyba w życiu posiadał... teksty

looveyouu dodano: 12 lipca 2013

każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie - absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Było jakoś koło pierwszej w nocy.... teksty

looveyouu dodano: 12 lipca 2013

Było jakoś koło pierwszej w nocy. zadzwoniłam do Ciebie zaspanym głosem mówiąc byś wymyślił imię dla dziecka. przez chwilę nie mogłeś nic wykrztusić po czym powiedziałeś: ' czemu Ty płaczesz ? i jakiego dziecka , czy ja o czymś nie wiem ? '. zmarszczyłam czoło robiąc dziwną minę po czym dodałam: ' tak , nie wiesz o tym , że jestem zaspana i gram w simsy, idioto!'. myślałam , że w tym momencie rozniesiesz mnie przez słuchawkę, drąc się i rzucając kurwami. siedziałam przed komputerem śmiejąc się i faktycznie już płacząc - ze śmiechu. uwielbiam dostarczać Ci takich emocji w środku nocy.

Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z... teksty

looveyouu dodano: 12 lipca 2013

Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z nim, uśmiechu oraz humoru, który u mnie wywoływały. Tęsknie za nim. Za jego oczami, a nawet pocałunkiem, którego nigdy nie dostałam - dziwne, nie? Ale co z tego? Przecież on nie tęskni, nie brakuje mu mnie.

idąc osiedlem  posyłam uwodzące... teksty

looveyouu dodano: 10 lipca 2013

idąc osiedlem, posyłam uwodzące spojrzenia Twoim kolegom, żeby później mogli Ci powiedzieć: ej ziomek ty chyba nie wiesz co straciłeś.

I teraz już tak będzie. Będziemy... teksty

looveyouu dodano: 10 lipca 2013

I teraz już tak będzie. Będziemy udawać, że się nie znamy. Że te słowa były niczym. Czymś pustym. Bez sensu. Nie będziemy potrafili na siebie nawet spojrzeć. Dla siebie będziemy nikim.

przekleństwo na s?   Samotność. teksty

looveyouu dodano: 10 lipca 2013

przekleństwo na s? - Samotność.

Zapominamy  że życie jest kruche... teksty

looveyouu dodano: 10 lipca 2013

Zapominamy, że życie jest kruche, delikatne, że nie trwa wiecznie. Zachowujemy się wszyscy, jak byśmy byli nieśmiertelni.

Jeżeli płaczesz przez chłopaka  to... teksty

looveyouu dodano: 10 lipca 2013

Jeżeli płaczesz przez chłopaka, to znaczy, że mu wcale na Tobie nie zależy. Jeśli dasz mu drugą szansę i jej nie wykorzysta, odpuść go sobie.

To niesamowite  że słowa potrafią... teksty

looveyouu dodano: 10 lipca 2013

To niesamowite, że słowa potrafią zrobić coś takiego, po prostu poszarpać Ci wnętrzności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV