głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
looveyouu Nie wiem skąd mi się to bierze ale pomimo tego że to on mnie zostawił że to on jest tak bardzo obojętny że to on mnie tak mocno rani ja nadal mam ochotę o nas w

looveyouu

looveyouu.moblo.pl
Nie wiem skąd mi się to bierze ale pomimo tego że to on mnie zostawił że to on jest tak bardzo obojętny że to on mnie tak mocno rani ja nadal mam ochotę o nas walczyć
Nie wiem skąd mi się to bierze  ale... teksty

looveyouu dodano: 15 maja 2013

Nie wiem skąd mi się to bierze, ale pomimo tego, że to on mnie zostawił, że to on jest tak bardzo obojętny, że to on mnie tak mocno rani ja nadal mam ochotę o nas walczyć, napisać do niego, zadzwonić, a nawet pojechać, by go spotkać. Chciałabym zatopić się w jego ramionach i poczuć, że nasz koniec nigdy nie miał miejsca. Po prostu znów poczuć się szczęśliwa

Zamiast schudnąć  tyję. Zamiast... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

Zamiast schudnąć, tyję. Zamiast zapomnieć, wspominam. Zamiast wziąć się w garść, rozklejam się jeszcze bardziej. Zamiast odejść, wracam. Zamiast kochać, nienawidzę. Zamiast nienawidzić, kocham. Zamiast śmiać się, płaczę. Zamiast żyć, umieram

pieprzony romeo umarł z miłości.... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

pieprzony romeo umarł z miłości. ja też codziennie umieram jakoś o mnie nikt książki nie napisał .

Jestem tym wszystkim zmęczona... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

Jestem tym wszystkim zmęczona, znudzona, zirytowana. Wszystko mnie wkurza i wszystkich ja wkurzam. Nie mam ochoty na rozmowy z kimkolwiek. Jestem w totalnym dołku. Nigdy nie było tak źle, nigdy. I pomyśleć by, że to wszystko przez jednego człowieka.

Siedzę sobie. Sama. Bezradna.... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

Siedzę sobie. Sama. Bezradna. Bezużyteczna. Uświadamiam sama sobie jak żałosna jestem. Znajomi pytają co u mnie słychać. Mój problem jest taki, że nic nie słychać. Cholerne "nic" zagościło w moim życiu! A ja nic nie mogę poradzić...

Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz nie wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

Czuję się nikomu niepotrzebna.... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

Czuję się nikomu niepotrzebna. Czuję się samotna . Czuję się zmęczona życiem , sobą , wszystkim co mnie otacza , rzeczywistością .

W którymś momencie przestajesz... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

W którymś momencie przestajesz czekać. To może być długi proces, albo pierdolnie Cię nagle przy robieniu kanapki. Stwierdzasz, że dasz radę z nim czy bez niego i wtedy wszystko się zmienia. On już nie psuje Ci dnia, nie ryczysz, bo nie zadzwonił, zawód w sercu boli znacznie mniej i na jego kocham Cię nie musisz odpowiadać tym samym, bo niby kto Ci każe? Ty robisz dystans, a on wyciąga rączki jak małe dziecko, bo nie wie co się dzieję. Wiesz co się dzieję? Uczę się być szczęśliwą sama ze sobą.

Nie warto starać się zatrzymywać... teksty

looveyouu dodano: 13 maja 2013

Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Ideał istnieje? Nie istnieje? Każdy... teksty

looveyouu dodano: 11 maja 2013

Ideał istnieje? Nie istnieje? Każdy z czasem jest ideałem a po chwili gdy zastaje koniec związku, mówimy sobie. To nie był ideał tylko chwilowa próbka ideału która z czasem wygasła.

Okazuje się  że można... teksty

looveyouu dodano: 11 maja 2013

Okazuje się, że można funkcjonować z sercem rozdartym na strzępy. Krew nadal krąży w żyłach, powietrze przepływa przez płuca, synapsy przewodzą impulsy. Ale umiera pasja; ruchy stają się mechaniczne, a głos bezbarwny  zdradzający nieogarnioną wewnętrzną pustkę.

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad... teksty

looveyouu dodano: 11 maja 2013

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV