głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
looseheartx33 angażowanie się ? owszem zdarza mi się ale bardzo rzadko. mało komu poświęcam swój czas i uwagę. ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi uwierz że zawsze będę

looseheartx33

looseheartx33.moblo.pl
angażowanie się ? owszem zdarza mi się ale bardzo rzadko. mało komu poświęcam swój czas i uwagę. ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi uwierz że zawsze będę p
angażowanie się ? owszem  zdarza mi... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

angażowanie się ? owszem, zdarza mi się ale bardzo rzadko. mało komu poświęcam swój czas i uwagę. ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi - uwierz , że zawsze będę przy Tobie. każdy Twój problem będzie moim problemem, a opcja 'pomoc' dostępna będzie u mnie całodobowo. każdy Twój uśmiech będzie dla mnie szczęściem, bo tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

I to zakłopotanie gdy chce ustawić... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

I to zakłopotanie gdy chce ustawić jakiś opis, ale się boję że zaraz wejdziesz na to pieprzone gadu..

wpływ telewizji. człowiek myśli... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

wpływ telewizji. człowiek myśli że po świecie chodzą same sexbomby płci obojga, a potem wychodzi na ulicę i nie wierzy własnym oczom.

Jesteś już przeszłością... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

Jesteś już przeszłością , pomogło mi w tym wiele czynników . Dziękuję też , że otworzyłeś mi oczy i wreszcie widzę , a nie tylko patrzę . Żegnaj

Głupia dziewucha! Rozkapryszony... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

Głupia dziewucha! Rozkapryszony bachor! Słodkie oblicze popaprania! ; ||

mała dziewczyna  skarży się mamie... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

mała dziewczyna, skarży się mamie, że koleżanka, zabrała jej zabawkę. starsza, dziewczynka, skarży się, mamie, że koleżanka, zabrała jej faceta.

kobietę  która się sprzedaje... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

kobietę, która się sprzedaje, nazywamy dziwką. czyli, kobietę, która sprzedaje, swoich przyjaciół, możemy nazwać, tak samo. sprzedawca, to sprzedawca.

100  miłości? no chyba kurwa w pet... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

100% miłości? no chyba kurwa w pet party .

poza tą małą chwilą słabości... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

poza tą małą chwilą słabości teatralnie mnie to jebie. ;)

Pokochał mnie za oczy  nie za efekt... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

Pokochał mnie za oczy, nie za efekt uzyskany za pomocą cieni i podkręcającej maskary. Pokochał mnie za włosy, te poranne niesforne kosmyki, nie rezultat długiej walki z suszarką, prostownicą i lakierem do włosów. Pokochał mnie w tym wygodnym, rozciągniętym dresie, w którym w niedzielę wcinam czekoladowe lody przed telewizorem. Pokochał mnie za wredne docinki, a nie za wszystkie teksty przygotowane w celu jak najlepszego zaprezentowania się. Pokochał mnie taką jaka jestem, dlatego wiem, że już na zawsze! ;) :*

wkurza mnie  że gdy chcę ominąć... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

wkurza mnie, że gdy chcę ominąć kogoś idącego po chodniku, on próbuje mnie ominąć idąc w tę samą stronę..

  ej no kurwa ta pani kocha a ten pan... teksty

looseheartx33 dodano: 16 kwietnia 2011

- ej no kurwa ta pani kocha a ten pan co odpierdala ? - taa, pani kocha ale niestety pan ma ostro wyjebane .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć