głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lookbutdonttouchmm Jestem słabsza. Potykam się o byle problem upadając każdym kolejnym razem z większą siłą. Podnoszę się znacznie dłużej. Więcej rozmyślam każdego wieczora analiz

lookbutdonttouchmm

lookbutdonttouchmm.moblo.pl
Jestem słabsza. Potykam się o byle problem upadając każdym kolejnym razem z większą siłą. Podnoszę się znacznie dłużej. Więcej rozmyślam każdego wieczora analizuje swoj
Jestem słabsza. Potykam się o byle... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 26 maja 2012

Jestem słabsza. Potykam się o byle problem, upadając każdym kolejnym razem z większą siłą. Podnoszę się znacznie dłużej. Więcej rozmyślam, każdego wieczora analizuje swoje uczucia i próbuję nadać im nazwę. O północy zdaję sobie sprawę z tego, że jestem kompletnie sama i powoli przestaje dawać radę. Zasypiam, by potem znów rozpocząć walkę o utrzymanie oddechu.

Odległość to tylko liczba. teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 26 maja 2012

Odległość-to tylko liczba.

  Weź szklankę.   Wziąłem… i... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 15 maja 2012

- Weź szklankę. - Wziąłem… i co? - Upuść ją… - Rozbiła się, co dalej? - Teraz ją przeproś i zobacz czy się znowu pozbiera../nie_do_kupienia

mamo  niedługo Twój dzień... mimo... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 14 maja 2012

mamo, niedługo Twój dzień... mimo, że nie mam z Tobą dobrego kontaktu, mimo, że kłócimy się o drobnostki, mimo, że nie jestem idealna i popełniam błędy, których później tak bardzo żałuje, to dziękuję Ci za każdy dzień, za to, że Cię mam, mimo, że na co dzień tego nie doceniam. nie pamiętam już kiedy się ostatnio do Ciebie przytuliłam i powiedziałam: kocham Cię. przepraszam za to wszystko, że musisz patrzeć na mnie kiedy wracam do domu pijana, kiedy zupełnie nie kontaktuje, postaram sie to naprawić, ale zaufaj mi, zaufaj... // powiedz_co_czujesz

 Ojciec:Zabije go ! Zaraz pójdę i... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 13 maja 2012

-Ojciec:Zabije go ! Zaraz pójdę i go normalnie zabije! -Córka : Nie tato ! Kocham go ! Kocham! I sama go zabije! :3

W życiu każdego z nas bywają takie... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 13 maja 2012

W życiu każdego z nas bywają takie momenty, w których najchętniej byśmy zniknęli. I to właśnie wtedy, mimo tego, że potrzebujemy pomocy, oszukujemy siebie i innych, że wszystko jest tak jak należy.

Po prostu uciec  pozostawiając za... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 13 maja 2012

Po prostu uciec, pozostawiając za sobą każdy, nawet z najmniejszych problemów. Zapomnieć o każdej źle podjętej decyzji. Nie żałować i żyć, czerpiąc jak najwięcej z szansy, którą dostaliśmy od samego stwórcy. Szansy, która się nigdy nie powtórzy.

Popatrz. Tyle par  które powinny... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 13 maja 2012

Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są, tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory, tylu zajebistych ludzi męczących się z chujowymi czy patologicznymi rodzinami, wreszcie tylu skurwieli mających kwitnące życie towarzyskie i kogoś kto naprawdę ich kocha, zamknij się i po prostu popatrz, zanim jeszcze raz powiesz, że wszystko ma jakiś sens.

Boys  if you like her  if she makes... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 12 maja 2012

Boys, if you like her, if she makes you happy, and if you feel like you know her, don't let her go.

Nie mamy nieograniczonych szans  by... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 12 maja 2012

Nie mamy nieograniczonych szans, by mieć to, czego chcemy. Tyle wiem. Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.

Dobrze jak ludzie w związku się... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 12 maja 2012

Dobrze jak ludzie w związku się czasami kłócą. Lepsze to niż obojętność, niż machnięcie ręką na problemy i udawanie, że nic się nie dzieję. Gdy się kłócicie to znaczy, że obojgu Wam zależy, że to wszystko jeszcze ma dla Was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

chcę żebyś mnie przytulał. chcę... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 10 maja 2012

chcę żebyś mnie przytulał. chcę żebyś znienacka dawał mi buziaki. chcę widzieć oczy, w których jest miłość. chcę miłości na lata. chcę twojego narzekania. chcę się z tobą kochać. chcę siedzieć Ci na kolanach. chcę gładzić Cię po twarzy. chcę dzielić z tobą łóżko. chcę do Ciebie dzwonić w każdej porze dnia i nocy. chcę założyć z tobą rodzinę. chcę się z tobą zestarzeć. PO PROSTU CIĘ CHCĘ I TO JEST SILNIEJSZE ODE MNIE.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV