głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lookbutdonttouchmm przytulić się do Ciebie i czuć się tak bezpiecznie.. schować się w twych ramionach przed światem i tym okrotnym sloneczkiem ktore tak daje po oczkach. uwielbiam

lookbutdonttouchmm

lookbutdonttouchmm.moblo.pl
przytulić się do Ciebie i czuć się tak bezpiecznie.. schować się w twych ramionach przed światem i tym okrotnym sloneczkiem ktore tak daje po oczkach.
przytulić się do Ciebie i czuć... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 1 kwietnia 2011

przytulić się do Ciebie i czuć się tak bezpiecznie.. schować się w twych ramionach przed światem i tym okrotnym sloneczkiem ktore tak daje po oczkach.
Autor cytatu: nothing-special

uwielbiam Cię w sposób  którego... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 1 kwietnia 2011

uwielbiam Cię w sposób, którego nie umiem sprecyzować
Autor cytatu: martynaaa.em

Wiesz  że jeżeli ktoś pojawia się... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 1 kwietnia 2011

Wiesz, że jeżeli ktoś pojawia się w twoich snach znaczy, że za tobą tęskni ?

Więc daj mi coś w co mogę... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 1 kwietnia 2011

Więc daj mi coś w co mogę uwierzyć, bo żyję tylko dlatego, że oddycham, a potrzebuję czegoś więcej by to oddychanie miało jakiś sens.

Bilans moich uczuć sie nie zgadza..... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 31 marca 2011

Bilans moich uczuć sie nie zgadza.. / lookbutdonttouchmm

Dziękuję Ci  że znosisz moje... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 29 marca 2011

Dziękuję Ci, że znosisz moje humory, prowokacje, złość, wredność, głupotkę, ironie, zazdrość, złośliwość, nie przytulanie od razu, smutne momenty, narzekanie, wymyślanie czegoś co jest głupie, odchodzenie, robienie czegoś bez przemyślenia.. dziękuję, że znosisz to, czego nie sposób czasem znieść.. czasem tego tak dużo, a Ty jednak nie przestajesz mnie kochać./ timtirimti .

mądra kobieta nigdy nie wyzna swoich... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 29 marca 2011

mądra kobieta nigdy nie wyzna swoich uczuć zanim nie zrobi tego mężczyzna .

Leżał na przeciw patrzył mi  w... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 28 marca 2011

Leżał na przeciw patrzył mi w oczy jedną ręką głaskał mój policzek, nasze usta dzieliły oddechy, co chwile natykały na siebie lecz nie przeszkadzało to w czymkolwiek, cicho mówił że kocha, że nikomu mnie nie odda, a jeśli odejdę to i tak nie pozwoli się nikomu do mnie zbliżyć te wersy brzmiały jak najpiękniejszy poemat, nie potrafiłam opanować łez, zaczęły spływać po policzkach ale nie martwiło mnie to, bo szczęścia nie wyciera się w chusteczkę, szeptał cicho że nawet jeśli kiedyś coś się spieprzy to będziemy razem, delikatnie głaskałam jego kark, objęta w jego ramionach, zapytał czemu nic nie mówię, odszeptałam tylko że aż się popłakałam, popatrzył na mnie zdziwiony przyjrzał się mokrym oczętom i uśmiechnął się mówiąc nie płacz nawet jeśli to szczęście jeśli czujesz radość śmiej się, . Nic nie wyrwie tej chwili z mej pamięci.
Autor cytatu: nothing-special

miłość? to chęć bycia przy... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 28 marca 2011

miłość? to chęć bycia przy drugiej osobie zawsze, bez względu na to co wydarzyło się między Wami. to ten stan, gdy szczęście ukochanej osoby jest ważniejsze niż Twoje, gdy jej marzenia są Twoimi marzeniami, jej smutek to Twój smutek, jej radość to Twój uśmiech. gdy nie ma dla Ciebie piękniejszej nagrody niż wygięcie przez tą osobę kącików ust ku górze i wymalowane szczęście na pięknej twarzy. miłośc to całkowite oddanie się drugiej osobie i dużo, dużo więcej - mogłabym wymieniać bez końca, a Ty i tak nie zrozumiesz, bo każdy ma swoją definicję. / veriolla
Autor cytatu: veriolla

“Nie przyzwyczajaj się do mnie.... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 26 marca 2011

“Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty. Zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.”

dokładnie teksty lookbutdonttouchmm dodał komentarz: dokładnie do wpisu 26 marca 2011
Pomimo tego  że jestem strasznie... teksty

lookbutdonttouchmm dodano: 25 marca 2011

Pomimo tego, że jestem strasznie zmęczona po podróży,od 3 rano na nogach, marzę o tym by wziąć prysznic i wskoczyć do łóżka,zostanę przed komputerem. Zostanę tylko po to, żeby z Tobą porozmawiać, bo to od niedawna stało się moim własnym nałogiem. / lookbutdonttouchmm

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV