głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Przyjemnie było czuć Twoją fałszywą miłość. Pieprznięty facet. Ale to szaleństwo najbardziej mnie w nim pociągało. Są chwile kiedy żałuje że się poznaliśmy. Ch

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Przyjemnie było czuć Twoją fałszywą miłość. Pieprznięty facet. Ale to szaleństwo najbardziej mnie w nim pociągało. Są chwile kiedy żałuje że się poznaliśmy. Chcę ty
 Przyjemnie było czuć Twoją... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

"Przyjemnie było czuć Twoją fałszywą miłość. Pieprznięty facet. Ale to szaleństwo najbardziej mnie w nim pociągało. Są chwile kiedy żałuje, że się poznaliśmy. Chcę tylko zapomnieć. To najtrudniejsze. Kocham Cię i nienawidzę, jedno większe od drugiego. A prawda jest taka, że czasami tak mi Ciebie brakuje, że ledwo mogę to znieść."

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

 Jak ona może być nieszczęśliwa?... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

-Jak ona może być nieszczęśliwa? Przecież ciągle się uśmiecha. - A widziałeś ją samą wieczorami?

  Czemu o Niego nie walczysz…    Bo... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

- Czemu o Niego nie walczysz… - Bo do Miłości nie można zmuszać… - Zamierzasz poświęcić swoją radość życia ? - już ją poświęciłam… - Nie żałujesz? - Czasami… ale kiedy widzę Jego szczęśliwego… z Nią… wiem, że podjęłam słuszną decyzję

wiesz...? ona Cię kochała  byłeś... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

wiesz...? ona Cię kochała, byłeś dla niej numerem jeden. tym cholernym oczkiem w głowie. jej chłopczykiem bez wad, za którego oddała by życie. jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem, który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej. nie zastanawiając się nad tym co ona będzie czuła, że ból wyżre jej serce. a ona myślała że to wszystko przez nią..

Moja historia nie jest smutna bo jej... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

Moja historia nie jest smutna,bo jej źródło było dla mnie szczęśliwe i przyniosło chwile o których nie zapomnę do końca.Smutne jest tylko odrzucenie,które jest jedynie fragmentem całości.

Jestem oazą spokoju. Pierdolonym... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

Jestem oazą spokoju. Pierdolonym kurwa zajebiście wyciszonym kwiatem lotosu na zajebiście spokojnej tafli jebanego jeziora.

Dziś przytulę cię tylko po to by... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

Dziś przytulę cię tylko po to by zaraz odejść. To uczucia nietrwałe i dlatego tak cenne, tylko szkoda że nasze serca nie są wymienne.

Obiecaj   obiecaj mi że nawet jeśli... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

Obiecaj , obiecaj mi że nawet jeśli nasz kontakt się urwie to zawsze będziesz mnie mile wspominał a gdy pomyślisz o mnie to na Twojej twarzy zagości uśmiech .

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa.

Czasem przychodzi taki moment w... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

Czasem przychodzi taki moment w życiu człowieka, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód. i nieważne jak cholernie by ci zależało, jak trudne by to było. po prostu trzeba.

nawet nie wiesz jak trudno jest nie... teksty

liveisbrutal dodano: 8 czerwca 2011

nawet nie wiesz jak trudno jest nie myśleć o tobie wieczorami... gdy leże w łóżku i wyobrażam sobie co by było gdyby... może nie potrzebnie robie sobie nadzieję. Ale to właśnie ona podtrzymuje mnie na duchu... Co chwilę patrząc na telefon czy nie ma chociażby jednej wiadomości. chociażby głupiego 'co tam?' chciałabym żeby to wszystko było jak dawniej...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV