głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Nienawidzę nadziei. Nie mogę znieść tego uczucia i wewnętrznej myśli która mówi Ci ' a może jednak' . Rozkłada mnie od wewnątrz nie potrafię jej z siebie wyrzuc

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Nienawidzę nadziei. Nie mogę znieść tego uczucia i wewnętrznej myśli która mówi Ci ' a może jednak' . Rozkłada mnie od wewnątrz nie potrafię jej z siebie wyrzucić. N
Nienawidzę nadziei. Nie mogę... teksty

liveisbrutal dodano: 10 września 2011

Nienawidzę nadziei. Nie mogę znieść tego uczucia i wewnętrznej myśli która mówi Ci ' a może jednak' . Rozkłada mnie od wewnątrz, nie potrafię jej z siebie wyrzucić. Nie chcę już nią żyć, nie chcę kolejnego rozczarowania. Wolę wiedzieć , że już nigdy nie wrócisz niż żyć z myślą , że kiedyś sobie o mnie przypomnisz.

czekam na dzień kiedy spojrzysz mi w... teksty

liveisbrutal dodano: 10 września 2011

czekam na dzień kiedy spojrzysz mi w oczy i powiesz: przepraszam, zrozumiałem za późno.

'nie próbuj mnie ogarnąć jeśli... teksty

liveisbrutal dodano: 8 września 2011

'nie próbuj mnie ogarnąć jeśli dobrze nie znasz mojej przeszłości - bo to ona zrobiła ze mną takiego a nie innego człowieka, to ona oziębiła mi serce, to ona zrobiła ze mnie zimną i wyrachowaną sukę, to ona miała największy wpływ na ukształtowanie mojej dzisiejszej osobowości.

mam już dość udawania  ze wszystko... teksty

liveisbrutal dodano: 8 września 2011

mam już dość udawania, ze wszystko jest w porządku. tak, otaczają mnie cudowni ludzie którzy są dla mnie ważni. czuje się przy nich szczęśliwa. jestem uśmiechnięta. nie. to nie jest udawany uśmiech. jest jak najbardziej szczery, bo bardzo dobrze jest mi w ich towarzystwie. niby wszystko jest ok, ale brakuje mi tej jednej osoby, która pocałuje, przytuli. nie jestem sama, lecz samotność mi dokucza. potrzebna mi jest osoba która doceni, zaakceptuje taką jaką jestem. tak wiem. oni też mnie doceniają, ufają tak jak ja im. ale jednak to nie to samo.

Życie nie sprawia   że spotykasz... teksty

liveisbrutal dodano: 7 września 2011

Życie nie sprawia , że spotykasz ludzi , których chcesz spotkać.Życie daje Ci ludzi , którzy muszą Ci pomóc , zranić Cię, pokochać opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Mam zamiar wypić FRUGO z wódką  by... teksty

liveisbrutal dodano: 7 września 2011

Mam zamiar wypić FRUGO z wódką, by poczuć słodki smak dzieciństwa z gorzkim smakiem życia.

powinnam Ci podziękować.dzięki... teksty

liveisbrutal dodano: 7 września 2011

powinnam Ci podziękować.dzięki tobie zmieniłam podejście do życia, nauczyłam się tego, że nie powinnam się przyzwyczajać i żyć chwilą..

Już przestałam czekać na smsy od... teksty

liveisbrutal dodano: 7 września 2011

Już przestałam czekać na smsy od Ciebie, przestałam czekać aż sobie o mnie przypomnisz. Zauważyłam, że powoli przemijasz. Tylko czasem przypomnisz się gdzieś pomiędzy mijającymi minutami bezsennej nocy i wtedy po cichutku spłynie łza, której chyba nie muszę usprawiedliwiać.

Powiedz mi  kiedy wreszcie... teksty

liveisbrutal dodano: 7 września 2011

Powiedz mi, kiedy wreszcie uświadomię sobie, że jesteś takim dupkiem jak o Tobie mówią. Kiedy wreszcie przestane się łudzić, że byłeś tym 'idealnym'.

nie ogarniam swojego życia   nie... teksty

liveisbrutal dodano: 3 września 2011

nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często , nie ogarniam tej miłości która ciągle wystawia mnie do wiatru . nie ogarniam siebie , życia , problemów . jestem słaba , strasznie słaba . nie daję rady więc odsuwam się na bok .

najbardziej nie lubię momentów... teksty

liveisbrutal dodano: 3 września 2011

najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie.

może tak naprawdę nie warto... teksty

liveisbrutal dodano: 1 września 2011

może tak naprawdę nie warto płakać i tęsknić za kimś kto odszedł. na dobrą sprawę warto się cieszyć z tego , że w ogóle ta osoba była obok Nas, chociaż ten krótki moment. że mieliśmy okazję przebywać z nią , i zamienić kilka słów , że było tak cudownie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV