głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Przypadkowe znajomości przypadkowe pocałunki przypadkowe błędy. A miałaś tak kiedyś że on ranił Cię za każdym razem kiedy dawałaś mu szansę robił nadzieje a pot

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Przypadkowe znajomości przypadkowe pocałunki przypadkowe błędy.
Przypadkowe znajomości  przypadkowe... teksty

liveisbrutal dodano: 12 luty 2012

Przypadkowe znajomości, przypadkowe pocałunki, przypadkowe błędy.

A miałaś tak kiedyś  że on ranił... teksty

liveisbrutal dodano: 11 luty 2012

A miałaś tak kiedyś, że on ranił Cię za każdym razem kiedy dawałaś mu szansę, robił nadzieje a potem miał po prostu w dupie. Powtarzał, że żałuje, ale na drugi dzień miał inną. A Ty mimo wszystko zawsze mu wybaczałaś i dawałaś kolejne szansę wiedząc, że Cię zrani. Nie umiałaś go przekreślić, zapomnieć. Miałaś tak kiedyś? Nieee? Więc nie mów, że wiesz jak się czuje i co przeżywam skoro nigdy tak nie miałaś.

Pamiętam Nasze ostatnie spotkanie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 luty 2012

Pamiętam Nasze ostatnie spotkanie, które tak wiele zmieniło. Siedzieliśmy u Ciebie i rozmawialiśmy o wszystkim, o tym co było, o tym czego żałujemy. Mówił, że chciał wszystko naprawić. Widziałam w Jego oczach smutek. Naprawdę żałował swojej decyzji. Potem zmienił temat, i zaczął mi dokuczać, jak kiedyś. Siedzieliśmy tuż obok siebie, stykając się ramionami. Miałam taką ochotę go pocałować, ale wiedziałam, że nie mogę tego zrobić. Bo przecież to by znaczyło, że dalej coś między Nami jest. Czułam Jego oddech, był wpatrzony we mnie. Przysunął się, dotknął policzka i patrząc mi w oczy pocałował mnie, tak czule jak kiedyś. I w tym momencie wszystko wróciło. Ten pocałunek dał mi do zrozumienia, że wciąż go kocham.

Postanowiła  że ten rok będzie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 luty 2012

Postanowiła, że ten rok będzie inny. Dość zmartwień, kłopotów, problemów. Koniec z tym. Chciała spróbować od nowa, nauczyć się jeszcze raz żyć. Wierzyła, że jeśli czegoś chce to tak będzie. Udało jej się, zaczęła od nowa. Powoli zapomniała o Nim. Żyła tym co jest teraz. Przyjaciele ją wpierali, cieszyli się, że o nim zapomina. Późnym wieczorem wracała do domu, ujrzała chłopaka. Było ciemno, nie wiedziała kto to, jednak On szedł w jej stronę, jakby się znali. Gdy zatrzymał się, a światło zapaliło się ujrzała jego twarz. Był to On, nie dał o sobie zapomnieć. Znowu wszedł z brudnymi butami do jej życia, a Ona bez problemów mu wybaczyła.

Nie zapomnę o tych wszystkich... teksty

liveisbrutal dodano: 11 luty 2012

Nie zapomnę o tych wszystkich krzywdach, nie zapomnę o wszystkich chwilach, słowach. Nie zapomnę niczego, bo nie potrafię.

Moja miłość nie wybrała.... teksty

liveisbrutal dodano: 11 luty 2012

Moja miłość nie wybrała. Zaatakowała mnie nagle dając mi przy tym nieprzespane noce, godziny łez i ten cholerny strach, że go straciłam na zawsze.

Nie wiesz co przeżywam  za czym... teksty

liveisbrutal dodano: 11 luty 2012

Nie wiesz co przeżywam, za czym tęsknie, o czym myślę, więc nie mów mi, że dam radę skoro nie masz o niczym pojęcia

Ludzie się karmią tym co Ci nie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 luty 2012

Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło I smucą tym co Ci się udało Zauważyłeś? Te twarze na które już nie możesz patrzeć Zawinąłbyś się od tego gdzieś daleko Przynajmniej na chwilę, ale to jest życie Nie zerwiesz się, nie na długo Musisz inaczej szukać przed tym syfem schronienia

Give me love  give me love and... teksty

liveisbrutal dodano: 10 luty 2012

Give me love, give me love and don’t go.

widzę te zakochane pary na ulicy... teksty

liveisbrutal dodano: 7 luty 2012

widzę te zakochane pary na ulicy, stojące na mrozie i przytulające się, aby było im cieplej, uśmiechające się do siebie i tak cholernie szczęśliwe, zazdroszczę im, niech wiedzą, że mają to cholerne szczęście, z tego powodu, że są razem i są dla siebie wszystkim! nie którym życie nie pisze tak pięknych scenariuszy..

Pękłam... Pokazałam że możesz... teksty

liveisbrutal dodano: 7 luty 2012

Pękłam... Pokazałam że możesz mnie mieć kiedy chcesz i to boli mnie najbardziej. Byłam twarda ale nie potrafiłam się oprzeć ponownie.

Kręcę się w kółko i śmiejąc... teksty

liveisbrutal dodano: 7 luty 2012

Kręcę się w kółko i śmiejąc się, krzyczę, że jest zajebiście. To nic, że w środku coś rozpieprza mnie na kawałki. W życiu trzeba być twardym. Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żalował co stracił. Więc do dzieła, mała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV