głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal i chciałabym powrócić do tych czasów kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to że miłość istnieje . Idę drogą k

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
i chciałabym powrócić do tych czasów kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to że miłość istnieje .
i chciałabym powrócić do tych... teksty

liveisbrutal dodano: 12 września 2012

i chciałabym powrócić do tych czasów , kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy , uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to , że miłość istnieje .

Idę drogą  którą miałam iść... teksty

liveisbrutal dodano: 12 września 2012

Idę drogą, którą miałam iść razem z Tobą. Zdecydowałam, nie chcę dłużej z Tobą być. Złe wspomnienia nadal bolą. Może nadejdzie dzień, gdy się obudzisz i będziesz pragnął bym wróciła. Zrozumiesz swoje zachowanie. Wtedy będzie za późno. Zdecydowanie za późno .

No to teraz się zdziwisz. Tak... teksty

liveisbrutal dodano: 12 września 2012

No to teraz się zdziwisz. Tak naprawdę to czas nie leczy ran, lecz pozwala nam się do nich przyzwyczaić i o nich zapomnieć, lecz zawsze pozostaje jakaś pamiątka

Well I try to live without you  The... teksty

liveisbrutal dodano: 12 września 2012

Well I try to live without you The tears fall from my eyes I'm alone and I feel empty God I'm torn apart inside

And if I could have just one wish... teksty

liveisbrutal dodano: 12 września 2012

And if I could have just one wish I'd have you by my side

Zbyt wiele padło słów  zbyt wiele... teksty

liveisbrutal dodano: 12 września 2012

Zbyt wiele padło słów, zbyt wiele się zdarzyło, znów ogarnął mnie cichy żal...

Z dnia na dzień zmienia się... teksty

liveisbrutal dodano: 12 września 2012

Z dnia na dzień zmienia się wszystko, możesz być kim chcesz...

Nieważne co mówią inni. Pieprz to.... teksty

liveisbrutal dodano: 11 września 2012

Nieważne co mówią inni. Pieprz to. Ludzie zawsze gadają, szczególnie Ci,którzy nie mają odwagi żyć tak jak Ty. Pierdol zdanie społeczeństwa. To Ty masz patrzeć w lustro i widzieć tego kim jesteś, a nie marionetkę uszytą z ludzkich upodobań.

Mężczyzna  który powie Ci  że... teksty

liveisbrutal dodano: 11 września 2012

Mężczyzna, który powie Ci, że jesteś piękna zamiast krnąbrnie palnąć, że 'niezła z Ciebie dupa'. facet, który tanią obmacywankę na przystanku tramwajowym zamieni w objęcie Cię swoimi ramionami tylko po to, abyś przez moment poczuła się bezpieczna jak kilkuletnia dziewczynka w objęciach ojca. mężczyzna, który kiedy zobaczy, że trzęsiesz się z zimna, elokwentnie odda Ci swoją bluzę, zamiast próbować Cię rozgrzać w nieco sprośniejszy sposób. ten, który pod Twoją bluzką będzie szukał serca, a nie biustu. mężczyzna, który zamiast klepnąć Cię w tyłek, czule pocałuje Cię w czubek nosa. facet, który przy kolegach, przedstawi Cię jako wybrankę serca, a nie dziewczynę na jedną noc. ten, który szybki numerek w publicznej toalecie zamieni na romantyczną noc, wyścieloną płatkami róż. mężczyzna, którego pokochasz.

On nie jest doskonały. Ty też nie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 września 2012

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz się zastanowić dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj Mu z Siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale On da Ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się, gdy On czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za Nim, gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny.

myślisz czasem o tamtych dniach ? bo... teksty

liveisbrutal dodano: 11 września 2012

myślisz czasem o tamtych dniach ? bo ja myślę, nieustannie zagłebiam się w radość jaka mnie wtedy rozpierdalała.

miłość nie daje i nigdy nie... teksty

liveisbrutal dodano: 11 września 2012

miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV