głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
liveisbrutal Wiem jestem coraz słabsza psychicznie ale muszę dotrwać do pewnego nowego startu w życiu. może wtedy wszystko się zmieni? Może kiedyś z uśmiechem wrócę do rodzi

liveisbrutal

liveisbrutal.moblo.pl
Wiem jestem coraz słabsza psychicznie ale muszę dotrwać do pewnego nowego startu w życiu. może wtedy wszystko się zmieni? Może kiedyś z uśmiechem wrócę do rodzinnego
Wiem  jestem coraz słabsza... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Wiem, jestem coraz słabsza psychicznie ale muszę dotrwać do pewnego nowego startu w życiu. może wtedy wszystko się zmieni? Może kiedyś z uśmiechem wrócę do rodzinnego domu, ale jeszcze nie teraz.

Czasami zastanawiam się jak... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Czasami zastanawiam się jak potoczyłoby się moje życie bez pewnych epizodów z których jestem zadowolona, często rozmyślam nad tym co by było gdyby.... Chyba nie wyobrażam sobie siebie jaką inna osobę, akceptuje to jaka jestem ale też nie do końca, czasami chce wszystko pierdolnąć i wyjechać daleko gdzie nikt mnie nie znajdzie. Wiem muszę poczekać, ale to jeszcze tylko 'chwila'.

Kokosowa: miłość? w dzisiejszych... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Kokosowa:"miłość? w dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione ze strzałki w lewo i cyfry trzy. nie ma już wieczornych spacerów, wręczania kwiatów, potajemnych spotkań, gdy rodzice dają karę. teraz pozostało palenie i picie razem."

Któregoś dnia  będzie dobry balet... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Któregoś dnia, będzie dobry balet, spotkamy się znów na tej samej fali, z bandą ziomali słychać nas z oddali,!

Zapytaj wszystkich jego byłych  jaki... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Zapytaj wszystkich jego byłych, jaki kolor mają jego oczy. - Brązowy. - Orzechowy. - Czekoladowy. - Bursztynowy. - Ciemny jaspis brekcjowy. - Cappuccino z lekką, puszystą śmietanką. Dla każdej z nich jego oczy miały inny kolor, bo każdą z nich na inny sposób czarował. Ale tylko ta, która powiedziała ' brązowe ' jest całkowicie wyleczona.

'kup mi wino i pozwól... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

'kup mi wino i pozwól mówić...napierdolę się, a potem trochę po histeryzuję, rozmaże makijaż ale będę szczęśliwa'

Siema siema oczarowały mnie twego... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Siema siema oczarowały mnie twego ciała wdzięki, chciałbym się pobujać z tobą w rytmie tej piosenki !

nie przestane chodzić w 'skejtowych'... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

nie przestane chodzić w 'skejtowych' ciuchach żeby wyglądać 'bardziej' jak kobieta, nie przestane używać zwrotu kurwa, meega, ja jeebe, elegancko, dam se kurwa rade itp. nie przestane dawać kropki przed pytajnikiem . nie przestane pisać zdań z małych liter. nie przestane słuchać Słonia, nie przestane używać wulgaryzmów. wos zawsze będzie ze mną w roli głównej . nie przestane łazić z chłopakami do parku . ale wiesz. oboje wiemy że kiedyś będę bardziej dojrzała,skończę szkołę, ktoś zajmie moje miejsce żeby wkurzać nauczycielkę na wosie, ja znajdę prace a tam nie przyjdę w skejkowskich ciuchach z kapturem na głowie. kiedyś pewnie przestane słuchać słonia. zacznę pisać zdanie z dużych liter. zacznę nawet pić małą czarną, której nie lubię teraz. i kiedyś będzie tak, że nie przyjdę do domu, nie zamknę się u siebie w pokoju, nie położę się na łóżku z słuchawkami w uszach. pewnie dlatego, że moje dziecko powie mi "chodź się bawić" albo "mamo, jestem głodna "

Spotkałam dzisiaj Miłość..    I... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Spotkałam dzisiaj Miłość.. - I co Ci powiedziała? - Przepraszała..Że nie zawsze trwa do końca.. - Płakała? - Płakała..Bo często rani.. - Krzyczała? - Krzyczała..Że nie zawsze jest piękna.. - Śmiała się? - Śmiała..Bo umie z siebie kpić.. - Żałowała czegoś? - Żałowała..Że ludzie nie zawsze traktują ją poważnie.. - Była zła? - Złościła się..Że czasem w nią wątpimy.. - Cieszyła się? - Cieszyła się..Że jej tak często szukamy.. - Co Ci jeszcze powiedziała? - Powiedziała..Że nie jest dla mnie..

powiadasz  że to chuligani  którzy... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

powiadasz, że to chuligani, którzy tylko przesiadują na ławkach, marzą po klatkach ,piją alkohol i palą, a jak im się znudzi to idą komuś wpierdolić? a poznałeś ich? nie więc nie masz pojęcia o ich wielkim sercu, wpierdol zawsze zasłużony. palą i piją bo lubią, a to mazanie po klatkach jest sztuką uliczną. pójdą za sobą w ogień, to nie typy, którzy sprzedadzą się za paczkę szlug. miej o nich złe zdanie, ale będziesz żałował, że potraktowałeś ich jako stereotyp ogolonej głowy, a nie poznałeś ich wartości życiowych.

mamy po siedemnaście lat. i... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

mamy po siedemnaście lat. i porównując mnie do niej, różnica jest duża. ja przeżyłam dużo, wiele odkryłam. dużo ludzi mnie zraniło, ale poradziłam sobie i jest całkiem dobrze. a ona? ona wszystko ma za kasę i żyje w innym świecie. świecie hajsu, drinków i mega imprez!

Wygupiałam się z bratem. Lataliśmy... teksty

liveisbrutal dodano: 21 listopada 2010

Wygupiałam się z bratem. Lataliśmy między swoimi pokojami, biliśmy się nadmuchanym młotkiem. Nagle on otworzył moje gg i zaczął wypisywać do znajomych różne głupoty. Nie przeszkadzało mi to, ale gdy otworzył okienko mojego byłego ze łzami w oczach powiedziałam 'proszę nie rób tego, błagam Cię' a on jak gdyby nigdy nic przytulił mnie 'co on ci zrobił, siostra?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV