głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 On i ja... Po prostu jest nam razem... teksty

lium dodano: 7 stycznia 2016

"On i ja... Po prostu jest nam razem dobrze. Rozśmiesza mnie. Sprawia, że lubię siebie. Bardzo dawno tak się nie czułam."

 Wtedy  ciekawa rzecz  zaczęliśmy... teksty

lium dodano: 7 stycznia 2016

"Wtedy, ciekawa rzecz, zaczęliśmy oboje płakać, ale to było bardzo przyjemne. Fajne jest życie we dwoje."

 Zależało mi na kimś  kto będzie... teksty

lium dodano: 23 grudnia 2015

"Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? [...] Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruję. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko."

 Dobry związek to akceptacja  seks... teksty

lium dodano: 20 grudnia 2015

"Dobry związek to akceptacja, seks, wspólny świat. To dojrzałość - wiem, czego chcę od siebie, w związku i od związku. Wiem, czego chcę od drugiej osoby. Wiem, kim jestem. To intymność - ja właśnie z tobą chcę mówić, robić, przeżyć takie rzeczy, których nie chcę przeżyć z innymi osobami. I to wcale nie oznacza tylko seksualności. To namiętność - nic mnie tak nie porusza, cieszy, martwi, angażuje, smuci, jak sprawy związane z tobą. Bo ty jesteś dla mnie najważniejszy, najważniejsza. Ważne jest też zaangażowanie i jego współdzielenie. Ja mam ochotę dla tego związku robić więcej niż dla każdego innego. To temu związkowi poświęcam najwięcej czasu, pieniędzy, energii, wysiłku, starań."

  Z Tobą jest mi pod wieloma... teksty

lium dodano: 20 grudnia 2015

" Z Tobą jest mi pod wieloma względami lepiej, łatwiej, cudowniej. Nie muszę być z tobą, tylko być z tobą chcę. Jestem współzależny, a nie zależny czy uzależniony. Ty mi coś dajesz i ja ci coś daję. Śmieci wyrzucam zawsze "nam". Wkładam w relację tyle, ile mogę, potrafię, chcę w danej chwili."

 A potem pokłócimy się znowu o... teksty

lium dodano: 18 grudnia 2015

"A potem pokłócimy się znowu o pierdoły i rozpłaczę się jak małe dziecko, bo nigdy nie wiem co w takich sytuacjach mówić. Siedzę wtedy zmarznięta i rozmazana w kącie pokoju, a Ty nie wiesz, czy okazać troskę i nakrzyczeć na mnie, że mówiłeś milion razy o opieraniu się o zimną ścianę, czy olać i pozwolić mi siedzieć tak całą noc. Czasem dziwię się, że nadal jeszcze tu jesteś, bo i ja miewam siebie dosyć. Chcę, żebyś się o mnie martwił i podszedł mnie przytulić i chcę, żebyś zostawił mnie w spokoju, bo nie mam ochoty z Tobą gadać. Siedzę i marznę, ale potem jednak idę do Ciebie, wciskam Ci się pod rękę jak szczeniak i leżymy tak całą noc. Budzę się rano i myślę, że jestem najszczęśliwsza na świecie, bo z nikim innym nie kłóci mi się tak wspaniale."

„Życie bez czekania na cokolwiek... teksty

lium dodano: 18 grudnia 2015

„Życie bez czekania na cokolwiek nie ma najmniejszego sensu i wypełnia się po brzegi rozpaczą.”

 Prawdziwa Miłość... to nie... teksty

lium dodano: 18 grudnia 2015

"Prawdziwa Miłość... to nie związek idealny, bo taki nie istnieje, ale pełen kłótni i godzenia się, wybaczania, łez i uśmiechów. I mimo że jest ciężko i czasami masz już dość, nie poddajesz się, bo wiesz, że TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma."

A niebo znów na głowę spada mi   I... teksty

lium dodano: 6 listopada 2015

A niebo znów na głowę spada mi I nadziei coraz mniej na słońce

 Są w życiu rzeczy o które warto... teksty

lium dodano: 17 października 2015

"Są w życiu rzeczy o które warto walczyć, a na niektóre warto poczekać."

 I znowu zmroziło mnie przeczucie... teksty

lium dodano: 17 października 2015

"I znowu zmroziło mnie przeczucie czegoś nieodwołalnego. Nie słyszeć więcej jego śmiechu – ta myśl mnie zadręczała. Ten śmiech był dla mnie jak studnia na pustyni."

 W miarę jak czytał zakochiwałam... teksty

lium dodano: 16 października 2015

"W miarę jak czytał,zakochiwałam się w nim tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie."

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV