głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lakeoffire Udaję ale w rzeczywistości te wspomnienia pozostają uśpione w głębi mnie. Wolę ich nie budzić. Wspomnienia są jak małe dzieci trzeba chodzić na palcach. W przec

lakeoffire

lakeoffire.moblo.pl
Udaję ale w rzeczywistości te wspomnienia pozostają uśpione w głębi mnie. Wolę ich nie budzić. Wspomnienia są jak małe dzieci trzeba chodzić na palcach. W przeciwnym
Udaję  ale w rzeczywistości te... teksty

lakeoffire dodano: 26 czerwca 2011

Udaję, ale w rzeczywistości te wspomnienia pozostają uśpione w głębi mnie. Wolę ich nie budzić. Wspomnienia są jak małe dzieci - trzeba chodzić na palcach. W przeciwnym razie, kiedy się obudzą, ciężko jest je uśpić ponownie.

Nie ma już nic  wszystko skończone... teksty

lakeoffire dodano: 26 czerwca 2011

Nie ma już nic, wszystko skończone, agu, przestań rozpamiętywać!

Smoking  drinking  never thinking. teksty

lakeoffire dodano: 26 czerwca 2011

Smoking, drinking, never thinking.

Czas nie leczy ran. Pogłębia je. Z... teksty

lakeoffire dodano: 26 czerwca 2011

Czas nie leczy ran. Pogłębia je. Z każdym dniem sprawia, że wspomnienia zamiast być mgliste są coraz żywsze. Czas nie da zapomnieć.

Wypalam się. teksty

lakeoffire dodano: 26 czerwca 2011

Wypalam się.

Gwałtownie w środku nocy otwieram... teksty

lakeoffire dodano: 26 czerwca 2011

Gwałtownie w środku nocy otwieram rozpaczliwie smutne i spuchnięte oczy, spontanicznie podnosząc się wraz z przyśpieszającym się oddechem. Siadam na łóżku opierając się o ścianę, a swoje kolana tulę do siebie, lekko się kołysząc, niczym opuszczone dziecko. Czuję chłód, zaczyna brakować mi powietrza, a po plecach przechodzą mi ciarki. Z zagryzionych warg szepcze przekleństwa, krzyczę z bólu, próbując się uspokoić. Papierosy wypadają mi z trzęsących się rąk. Nagle wszystko ustaje. Słyszę tylko mój oddech i deszcz uderzający w szyby. Czuję łzę spływającą po moim policzku, którą szybko wycieram wmawiając sobie, że jestem silna. Stoję wpatrzona w lustro, mając nadzieję, że to tylko lustrzane deformacje, że to nie jestem prawdziwa ja. Proszę zapewnij, że każde kłucie w klatce piersiowej ma jakieś znaczenie, że ten cholerny ból ma sens. Powiedź, że miliony szpilek wbijanych w mięsień mego serca, nie są karą.

Podejdź do mnie  pożegnam Cię... teksty

lakeoffire dodano: 26 czerwca 2011

Podejdź do mnie, pożegnam Cię ostatnim gorącym spojrzeniem. Zbliż się jeszcze trochę, chcę przez chwilę poczuć się szczęśliwa. Usiądź i opowiedz mi o strachu, który nie pozwala Ci oddychać. Uzupełnijmy się bólem, ten ostatni raz. Chwyć moją dłoń i połóż na swojej, patrząc jak idealnie do siebie pasują. Powiedź, że jestem Twoja, choć nie będzie to prawdą. Pozwól zaciągnąć się ostatni raz zapachem Twoich perfum. Wciąż mało mi pocałunków, dotykam Twoich warg i nie potrafię się oderwać. Przytul się do mnie, delikatnie połóż głowę na moim ramieniu i trzymaj, aż poczuję Twój ciepły oddech na mojej szyi. Teraz odejdź, chcesz tego. Szybko wyrwij się z moich ramion, abym nie próbowała Cię zatrzymać. Nie obracaj się, bo zobaczysz moje łzy i zawrócisz. Biegnij już.

Jest taki dzień  że w pewnym... teksty

lakeoffire dodano: 25 czerwca 2011

Jest taki dzień, że w pewnym momencie musisz się po prostu rozpłakać.

Zastanawiam się  czy potrafię być... teksty

lakeoffire dodano: 25 czerwca 2011

Zastanawiam się, czy potrafię być czyimś wszystkim.

If there ever comes a day when we... teksty

lakeoffire dodano: 24 czerwca 2011

If there ever comes a day when we can't be together, keep me in your heart, I'll stay there forever.

Istnieje pewna różnica między... teksty

lakeoffire dodano: 23 czerwca 2011

Istnieje pewna różnica między prawdziwą miłością a właściwą miłością.

  Niech nikt Ci nie wmawia  że nie... teksty

lakeoffire dodano: 23 czerwca 2011

- Niech nikt Ci nie wmawia, że nie jesteś silną kobietą. Nie znam silniejszej kobiety. - Odejście od Ciebie kosztuje całą siłę, jaką mam. - Wiem, ale muszę Ci na to pozwolić. Ty też sobie pozwól. - Zawsze będę Cię kochała. - Zawsze będę Cię kochał. / Gossip Girl.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV