głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwasna15 Zastanawiam się ile jeszcze razy będę musiała Ci powiedzieć prosto w twarz ze łzami w oczach Nie chcę już cierpieć Bo Ty jak zawsze nie zwracasz na to uwagi spr

kwasna15

kwasna15.moblo.pl
Zastanawiam się ile jeszcze razy będę musiała Ci powiedzieć prosto w twarz ze łzami w oczach Nie chcę już cierpieć Bo Ty jak zawsze nie zwracasz na to uwagi sprawias
Zastanawiam się ile jeszcze razy... teksty

kwasna15 dodano: 6 luty 2011

Zastanawiam się ile jeszcze razy będę musiała Ci powiedzieć prosto w twarz ze łzami w oczach ` Nie chcę już cierpieć ` Bo Ty jak zawsze nie zwracasz na to uwagi sprawiasz ,że cierpię jeszcze bardziej .

A zawsze wieczorem  kiedy z... teksty

kwasna15 dodano: 6 luty 2011

A zawsze wieczorem, kiedy z słuchawkami w uszach spoglądam przez okno myśląc o Tobie to zawsze przechodzi mi przez myśl jedno ` ja strasznie żałuję tego co zrobiłam ` .

A to  że czasami nie mam ochoty... teksty

kwasna15 dodano: 6 luty 2011

A to ,że czasami nie mam ochoty rozmawiać to może dlatego,że wiem,że i tak nic bym się nowego nie dowiedziała. Bo ta jedna przyjaciółka umiała tylko słuchać ; **

Była sobą  miała dwie najlepsze... teksty

kwasna15 dodano: 6 luty 2011

Była sobą; miała dwie najlepsze przyjaciółki,które różniły się od siebie,jedna spokojna druga szalona,jedna ją wysłuchała, ale druga doradziła. Kochała się w największym idiocie.Miała wspaniałych kumpli, których pomimo tego ile razy ją wkurzyli kochała ich

Taaa... Znam to       Fajny jest ten parapet.   D teksty kwasna15 dodał komentarz: Taaa... Znam to ; ))) Fajny jest ten parapet. ; D do wpisu 6 luty 2011
Trudno udawać obojętną... Ona jest... teksty

kwasna15 dodano: 6 luty 2011

Trudno udawać obojętną... Ona jest dzielna. Nawet przyjaciółką umiała powiedzieć,że jest wszystko ok, a ona uwierzyła. ; D

 Dlaczego jesteś taka dziwna  zimna.... teksty

kwasna15 dodano: 6 luty 2011

-Dlaczego jesteś taka dziwna, zimna. Jakoś Cię nie poznaję.?Kiedyś byłaś inna... - No właśnie kiedyś, teraz się zmieniłam, bo już wiem jak to jest się w Tobie zakochać.A zachowuję się dziwnie bo powoli o Tobie zapominam i nie chcę przechodzić przez to wszystko po raz kolejny.!

Tak bardzo chciała żeby on był... teksty

kwasna15 dodano: 6 luty 2011

Tak bardzo chciała,żeby on był szczęśliwy,że zapomniała o sobie.!

 nie lubię gdy tak robisz?  ale jak... teksty

kwasna15 dodano: 5 luty 2011

-nie lubię gdy tak robisz?- ale jak ? - Gdy traktujesz mnie jak powietrze i przechodzisz obok tak obojętnie.! - Ale bez powietrza nie da się żyć kochanie

 Kocham Cię!   no wiem...   I co... teksty

kwasna15 dodano: 4 luty 2011

-Kocham Cię! - no wiem... - I co tylko tyle masz mi do powiedzenia.? - a co mam Ci jeszcze pogratulować, i powiedzieć ,że też Cie kocham... Nie ta bajka królewno.

Siedziała sama wpatrując się w... teksty

kwasna15 dodano: 4 luty 2011

Siedziała sama wpatrując się w jego zdjęcie. Nie chciała z nikim rozmawiać nawet z przyjaciółką, bo po co miała obarczać problemami jeszcze kogoś. Po policzku spływały jej łzy, wiedziała,że to przez niego,ale mimo to nadal go kochała.!?

Tak szczerze to żal mi jest Ciebie... teksty

kwasna15 dodano: 4 luty 2011

Tak szczerze to żal mi jest Ciebie bo pewnie cierpisz jak każda dziewczyna daje Ci w pysk za to jaki jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.