 |
kwasna15.moblo.pl
Gdy rozerwiesz bransoletkę wszystkie koraliki spadną w wiele stron tak właśnie czasami rozwala się nam życie i jak trudno potem się pozbierać. Najczęściej trzeba za
|
|
 |
Gdy rozerwiesz bransoletkę wszystkie koraliki spadną w wiele stron, tak właśnie czasami rozwala się nam życie, i jak trudno potem się pozbierać. Najczęściej trzeba zacząć od nowa.!
|
|
 |
Ona tylko chciała być szczęśliwa, a czy to tak wiele. ?
|
|
 |
` Ona naiwna wciąż wierzyła w to,że marzenia się spełniają, ona nadal myślała,że kiedyś będą razem. `
|
|
 |
Chciałam chodzić na długie spacery, opowiadać jak cholernie źle się czuję i jak bardzo nie daję sobie z tym rady, nie miała komu powiedzieć. i przez to każdego wieczoru płakała.
|
|
 |
W takich chwilach jak dziś nie mam ochoty już żyć, nie mam ochoty budzić się rano. Chcę zniknąć.
|
|
 |
Chcę żeby wszyscy zostawili mnie w spokoju, chcę zostać sama i pomyśleć... O nim.... ^ ^
|
|
 |
Teraz nasze marzenia będziemy spełniać osobno.
|
|
 |
Nigdy więcej nie będziemy razem, nigdy więcej nie usłyszysz `Kocham
|
|
 |
Przepraszam, ale Ty nie jesteś moją przyjaciółką.! ; ))
|
|
 |
Nie będę nic naprawiać. Nie będę pierwsza wyciągała ręki. Mam dosyć. Jeśli ona nie chce to ja nic nie będę robić.... Dominika ^ ^
|
|
 |
Potrzebowała tylko przyjaciela, którego dzisiaj znalazła. ; ** ; D
|
|
|
|