głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ksiezniczka_x333 piszę ze świadomością że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek kiedy wstaję ze świadomością posia

ksiezniczka_x333

ksiezniczka_x333.moblo.pl
piszę ze świadomością że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek kiedy wstaję ze świadomością posiadania Tw
piszę ze świadomością że... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 15 października 2010

piszę ze świadomością, że brakuje słów które byłyby w stanie opisać moje uczucie względem Ciebie. wdzięczność za każdy poranek, kiedy wstaję ze świadomością posiadania Twojej miłości. brak słów, aby opowiedzieć o moim szczęściu, którego sam jesteś autorem. ostatnie pół roku, które było dane mi spędzić w Twoich ramionach, było tymi najpiękniejszymi miesiącami jakie kiedykolwiek było mi dane przeżyć. słowa 'kocham Cię', mogą się tutaj wydać błahe, proste i nic nie znaczące. jednak właśnie przez te 2 zwyczajne słowa chciałabym wyrazić moje potężne uczucie względem Ciebie. uczucie, które jest tym najpiękniejszym. tym, które chcę aby trwało wiecznie.

nie sztuką jest zdobyć... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 15 października 2010

nie sztuką jest zdobyć mężczyznę. sztuką jest Go przy sobie zatrzymać. bez przymusu czy szantażu. z Jego osobistej woli.

panicznie bałam się burzy. za oknem... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 15 października 2010

panicznie bałam się burzy. za oknem mojego pokoju rozpętało się istne piekło. niebo niemal się rozstępowało. zadzwoniłam do Niego. nie zdążyłam się nawet odezwać. wyszeptał do słuchawki ciche - 'jestem z Tobą, kochanie.' następnie przyłożył słuchawkę do swojej klatki piersiowej bo ewidentnie słyszałam bicie Jego serca. trzymając przy uchu telefon, nakryłam się kołdrą. strach jak ręką odjął.

To wcale nie jest tak że ona kusi po... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 15 października 2010

To wcale nie jest tak że ona kusi po czym odpycha od siebie facetów, ona poprostu ucieka w strachu przed nieznanym... Rób tak abyś był pierwszym, który ją zatrzyma na dłużej i pozwoli uwierzyć w swoje dobre intencje, nie rań jej !

  Uwielbiam luźne spodnie trampki... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 15 października 2010

,, Uwielbiam luźne spodnie, trampki, rap, miętowe Winterfresh, dzikie pocałunki, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. No i gdzie mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką'? Proszę Cię, pomyśl. ,,

obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 15 października 2010

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieliy przypominać sobie, że powinnyśmy ,,być,, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować wspólną przyszłość obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.

Patrząc na Ciebie naszła mnie tak... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 6 października 2010

Patrząc na Ciebie, naszła mnie tak cholerna ochota żeby Cię przytulić, że w żołądku zaczęło mnie ściskać, a wątroba mówiła: No dajesz! Tulisz!

Staree czasyy      teksty ksiezniczka_x333 dodał komentarz: Staree czasyy ;/ ;** do wpisu 3 października 2010
. Bo ty jesteś moim prywatnym... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 3 października 2010

. Bo ty jesteś moim prywatnym szczęściem . ; )zwariowanaaax3

 spojrzała na niego  i szeptem... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 3 października 2010

`spojrzała na niego , i szeptem powiedziała `kocham Cię` miała nadzieję , że nie usłyszy , on , odwrócił się przytulił ją mocno i powiedział `Ja Ciebie też `

On zdawał się mocno zauroczyć... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 3 października 2010

On zdawał się mocno zauroczyć, zawsze kiedy ją mijał starał się patrzeć prosto w oczy, szukał kontaktu niekiedy z rozpaczy i wtedy zdał sobie sprawę ile ona dla niego znaczy. Ona musiała się zauroczyć, ale zawsze odwracała wzrok, kiedy patrzył jej w oczy. Chciała dać mu znak i wyrazić wszystko, ale zawsze rezygnowała, kiedy on stał blisko.

ja mogę być wszystkim czego... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 2 października 2010

ja mogę być wszystkim czego potrzebujesz ; *

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV