głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ksiezniczka_x333 Nosek do góry. Ktoś tu Cię kocha. Wiem że jak każda kobieta mam więcej siły niż na to wygląda. to fajnie p weź mnie kurwa nie wkurwiaj bo jak się kurwa wkurwię

ksiezniczka_x333

ksiezniczka_x333.moblo.pl
Nosek do góry. Ktoś tu Cię kocha.
Nosek do góry. Ktoś tu Cię kocha. teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 11 kwietnia 2011

Nosek do góry. Ktoś tu Cię kocha.

Wiem  że jak każda kobieta  mam... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 11 kwietnia 2011

Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.
Autor cytatu: nofound

to fajnie p teksty ksiezniczka_x333 dodał komentarz: to fajnie;p do wpisu 11 kwietnia 2011
weź mnie kurwa nie wkurwiaj  bo jak... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 10 kwietnia 2011

weź mnie kurwa nie wkurwiaj, bo jak się kurwa wkurwię, to cie kurwa rozkurwie. /acosiejarapowietrzem

Prima Aprilis   Napisałam... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

Prima Aprilis - Napisałam chłopakowi,że wiem,że mnie zdradził... - Przeprosił.
Autor cytatu: dillinge

podarowałeś mi coś   co nawet... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

podarowałeś mi coś , co nawet trudno nazwać . poruszyłeś we mnie coś , o istnieniu czego , nawet nie wiedziałam . jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia .. zawsze

wiesz  że kocham jak się... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

wiesz, że kocham jak się uśmiechasz ? tak bardzo kocham widzieć Twój uśmiech. kocham Cię; za ten śmiech, który rozbrzmiewa wokół. uwielbiam Twój śmiech. jest taki szczery. kocham Cię; za te oczy którymi patrzysz na mnie, i płaczesz nimi razem ze mną, gdy jest mi źle. kocham Cię; za to, że akceptujesz mnie i nie chcesz zmieniać. dla Ciebie jestem idealna. kocham Cię; za to, że nigdy nie pozwalasz mi się poddać. gdy upadam, pomagasz mi wstać i walczyć. kocham Cię; po prostu za to, że jesteś. przy Tobie nie muszę nikogo udawać, mogę wybuchnąć płaczem. nie zapomnę niczego co dla mnie robisz. a robisz tak wiele. jesteś takim moim promyczkiem nadziei. tak bardzo uwielbiam spędzać z Tobą czas. z dnia na dzień uczymy się czegoś nowego. uczymy się na błędach. choć nie zawsze razem.

Dzisiaj jest wspaniale. Czuję  że... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

Dzisiaj jest wspaniale. Czuję, że przeżywam stan euforii. Nic nie było tak cudownego jak zobaczyć Ciebie - Twój uśmiech, te prześliczne dołeczki na Twoich policzkach, włosy lśniące w blasku słońca, oczy pełne miłości i te namiętne usta, które tak bardzo kocham całować. To Twój zapach, Twoje ruchy, sam Ty doprowadzasz mnie do tego pięknego stanu, kiedy czuję, że wszystko mogę, że wszystko będzie dobrze. Właśnie dlatego chciałabym na zawsze mieć Cię przy sobie i nie dopuszczam myśli, że kiedyś mogę Cię stracić, bo to byłby koniec dla mnie, dla mojego życia. Ja żyję Tobą - jesteś moim powietrzem, jesteś moim całym życiem.

znowu chciałabym poczuć woń jego... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

znowu chciałabym poczuć woń jego skóry. spokojnie zaciągnąć się zapachem szczęścia. był jedyną osobą, którą bezgranicznie kochałam. wypełniał sobą każdy milimetr mojego serca. chowając się w jego ogromnych ramionach wiedziałam, że obronią mnie przed najgorszym złem. nikt nigdy nie dał mi tyle pięknych chwil. każde słowo wypowiedziane z tych najcudowniejszych, bladych ust przywracały uśmiech na mojej twarzy. kolejny raz niesamowicie Go potrzebuję. kolejny raz cholernie zatęskniłam.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepsza rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła.

nie potrafiła opanować gwałtownego... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

nie potrafiła opanować gwałtownego bicia serca,kiedy ją dotykał. nie umiała powstrzymać się przed szukaniem go wzrokiem. nie potrafiła usunąć go z myśli. lubiła z nim być,podobało jej się to,jak się przy nim czuła, uwielbiała jego milczenie i jego słowa...

kochamCiębardzomocnokochamCiębardzo... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 9 kwietnia 2011

kochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocnokochamCiębardzomocno!
Autor cytatu: schokoladenfarben

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV