|
ksiezniczka_x333.moblo.pl
♡ ..
|
|
|
|
Dobrze wiesz jak nie lubię się z tobą sprzeczać. doskonale zdajesz sobie sprawę, jaki straszny ból sprawia mi każda nasza kłótnia. nawet ta najmniejsza. wtedy myślę, że wszystko się rozpada. nie cierpię tego uczucia. nie znoszę tej świadomości, że się nie odzywamy. ja po prostu za bardzo cię kocham. za bardzo mi na tobie zależy, żeby znosić wszystkie nasze sprzeczki. chciałabym, żeby ich nie było / i.need.you
|
|
|
|
Wiem,jak się czujesz. Wiem,że Ty również kochałeś kogoś bardziej niż życie, a ten ktoś wybrał życie bez Ciebie. Nie będę idiotycznie wmawiać Ci,że będzie dobrze bo chuja prawda. Powiem Ci coś,co wiem na pewno - Nie mogę Ci pomóc.
|
|
|
|
proszę naucz mnie oddychać powietrzem bez twojego zapachu. pokaż mi jak mam żyć bez ciebie. oducz mnie kochania ciebie. oducz myślenia o nas. zabij wszystkie uczucia we mnie. będę lepiej żyć. proszę. jeśli mnie kochasz- zrób to.
|
|
|
|
nie jesteś tylko 'kimś' . znaczysz dla mnie tak wiele, że nie potrafię tego określić .
|
|
|
nie zostawiaj tego, którego kochasz dla tego, który Ci się podoba. bo ten, który Ci się podoba odejdzie do tej, którą kocha./wez.kochaj.mnie
|
|
|
kochasz ? tak . nie mam więcej pytań . ♥ /wez.kochaj.mnie
|
|
|
Chcesz ze mną być? Świetnie. Masz mnie w dupie? Przeżyje. Ale kurwa błagam powiedz mi to, wykrzycz mi to w twarz choćby na przystanku pełnym ludzi, nie każ mi katować się domysłami.
|
|
|
Bo właśnie z tobą jest mi dobrze.
|
|
|
Zapuszczam włosy. Uczę się. Całuję po kątach. Żyję. / ksiezniczka_x333 xD
|
|
|
|