głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ksiezniczka_x333 Powoli do mnie to dociera to że nigdy już Cię nie zobaczę Twojego uśmiechu na twarzy Twojego poczucia humoru chęci niesienia pomocy innym. Nie zobaczę jak się

ksiezniczka_x333

ksiezniczka_x333.moblo.pl
Powoli do mnie to dociera to że nigdy już Cię nie zobaczę Twojego uśmiechu na twarzy Twojego poczucia humoru chęci niesienia pomocy innym. Nie zobaczę jak się ci
 Powoli do mnie to dociera to że... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Powoli do mnie to dociera,to że nigdy już Cię nie zobaczę Twojego uśmiechu na twarzy, Twojego poczucia humoru, chęci niesienia pomocy innym. Nie zobaczę jak się cieszysz z tego, kiedy przychodzę do Ciebie. Bez Ciebie już wszystko będzie inne.. "

 Widzisz ją ?   Tą małą ?... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Widzisz ją ? - Tą małą ? - Tak. Najmniejszą wzrostem, ale największą sercem ... - Czy ona ma kłopoty ? - Ma.. Niestety ... - Jest jej ciężko ? Biedna ... - Nie lituj się ! Ona jest silna. Ona ma coś, czego my nie mamy ... - Co ? - Nadzieję. Tak wielką jak nikt. I.. - I co ? - I wiarę. - Patrz ! Łza skapnęła jej z niebieskich oczu. - Wiem, to nie jej pierwsza łza, ale widzisz ona się lekko uśmiecha. - Myślisz, że spełnią się jej marzenia ? - Nie bój się ! Pamiętaj ! Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez "

  rozumiem. nie chcesz mnie znać.... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

" rozumiem. nie chcesz mnie znać. okej. więc przestań w kółko patrzeć na mnie. to krępujące. albo nie. nie przestawaj. i chciej mnie znać. proszę."

   za kim najbardziej tęsknisz ..?... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

" -za kim najbardziej tęsknisz ..? -... hmm Tęsknie za ludźmi którzy nauczyli mnie żyć . -jak to nauczyli Żyć ..? przecież każdy to potrafi. .. - ja nie potrafiłam . Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać,kochać, jak czuć się szczęśliwą .. -..to pewnie nauczyli Cię też i płakać.. - nie płakać nauczyłam się sama ... wtedy gdy odeszli bez słowa pożegnania . "

 Nie zapomniałam.. Nie przestałam... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Nie zapomniałam.. Nie przestałam kochać.. Nie przestałam tęsknić i myśleć o Tobie. I wcale się nie pogodziłam z myślą, że już nie wrócisz. I tylko jakoś dziwnie mi gdy widząc Cię daleko gdzieś nadal czuję te motylki w brzuszku i łzy cisnące się do oczu. Kocham Cię wciąż.. Tak bardzo mi Ciebie brakuje.. Nauczyłam się już udawać przed innymi, że nic do Ciebie nie czuję. Lecz w środku nic się nie zmieniło bo nadal jesteś najważniejszą osobą w moim życiu wiesz, kiedy mówiłam, żebyś mnie pocałował, wcale nie chodziło mi o buziaka w czoło."

 Nienawidzę Cię..  Ale.. Dlaczego?... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Nienawidzę Cię.. -Ale.. Dlaczego? -Bo jesteś jedyną osobą, która może mnie zabić jednym słowem. A nawet nie słowem, bo gestem. A nawet i nie gestem. Złym spojrzeniem, uśmiechem do tej blondynki po drugiej stronie, zamyśleniem o koleżance z klasy. Nienawidzę cię za to."

 wszyscy pytali mnie o Ciebie  co... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"wszyscy pytali mnie o Ciebie, co mówiłeś na pierwszej randce.. chcieli wszystko wiedzieć. nagle miałam 50 przyjaciółek. lubiłam się chwalić Tobą. i to był mój błąd. straciłam Cię właśnie przez te 50 przyjaciółek. I przez mój zbyt długi język. dziś nie ufam już nikomu."

 uśmiecham się do zdjęcia w... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"uśmiecham się do zdjęcia w telefonie . do tego zdjęcia, które niedawno usunęłam . do zdjęcia , które znowu jakimś cudem tam jest ."

 Największym życiowym błędem jest... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Największym życiowym błędem jest udawanie, że to, co nas boli jest nam obojętne."

 Pragnę cię tak mocno  że wypowiem... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Pragnę cię tak mocno, że wypowiem wojnę przeznaczeniu i wszystkim bogom tego świata. Będę się upierała, że w scenariuszu mojego życia jest błąd w druku, a ty MUSISZ być przy mnie!"

 Gdybym wiedziała  że są to... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Gdybym wiedziała, że są to ostatnie minuty, kiedy cię widzę, powiedziałabym kocham cię , a nie zakładałabym głupio, że przecież o tym wiesz."

 Całymi dniami  myślami była przy... teksty

ksiezniczka_x333 dodano: 7 maja 2010

"Całymi dniami, myślami była przy Nim.Nie mogła się skupić na codziennych rzeczach, wszędzie widziała jego roześmianą twarz. Nie mogła przestać, chociaż tak bardzo tego chciała.Po prostu nie mogła. Wierzyła, że kiedyś może i On będzie tak bardzo zakochany. Dobrze wiedziała, że to niemożliwe, mimo to chciała mieć nadzieje "Czasem jeszcze za nim tęsknie. Właściwie to cały czas.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV