głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koochanaa Był przyczyną jej szczęścia kochała go tak mocno radość tryskała z niej cały czas.. Wiele osób jej tego zazdrościło. Myślała że tak już będzie zawsze życie ułoż

koochanaa

koochanaa.moblo.pl
Był przyczyną jej szczęścia kochała go tak mocno radość tryskała z niej cały czas.. Wiele osób jej tego zazdrościło. Myślała że tak już będzie zawsze życie ułożyło s
Był przyczyną jej szczęścia... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Był przyczyną jej szczęścia, kochała go tak mocno, radość tryskała z niej cały czas.. Wiele osób jej tego zazdrościło. Myślała, że tak już będzie zawsze - życie ułożyło się inaczej, zostawił ją samą nie mówiąc czemu, nawet jednego słowa..Łzy płynęły po jej twarzy od tamtej chwili codziennie, złamał jej serce, a życie straciło dla niej jakikolwiek sens. zastanawiała się dlaczego... Czy to jej wina ,co się stało.. było im tak dobrze razem...Żyła w tym smutku przez kilka miesięcy, aż uodporniła się na ten ból, oprzytomniała postanowiła otoczyć się twardym murem aby nikt go nigdy nie zburzył i nie skrzywdził jej ponownie. Nabrała doświadczenia , była już mniej naiwna....

Kiedy mówię Odejdź  Zostaw mnie... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Kiedy mówię "Odejdź" "Zostaw mnie samą" mam wielką nadzieje, że mnie nie posłuchasz podejdziesz i mocno przytulisz...

Odeszła z opuszczoną głową jak... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Odeszła z opuszczoną głową, jak maleńkie dziecko skarcone przez rodzica. W oczach łzy wielkości ziarenek grochu zasłaniały jej widoczność. Co rusz wpadała na drzewa wyrastające nagle z podziemi. Mimo minusowej temperatury nie czuła zimna... Bo on... On pokochał kogoś innego..

 ..opisz mi się.  Po co? i tak nie... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

- ..opisz mi się. - Po co? i tak nie uwierzysz w moje istnienie. - Uwierzę.. - No dobra. Jestem piękną królewną, mieszkam w pałacu, mam swojego księcia i jestem szczęśliwa. - Faaajnie. Serio..bomba. A masz rybki? - Rybki? Nie.. - Jak na księżniczkę jesteś bardzo miła. Wszystkie, które znam, które mieszkają naprzeciwko mnie i te, które widuję na przystankach, w sklepie czy kinie są wredne, niemiłe i w dodatku wcale nie są ładne. - Dziękuję. A może Ty powiesz mi coś o sobie? - A po co? I tak nie uwierzysz w moje istnienie.. - A skąd Ty możesz to wiedzieć.? - Jestem przystojnym chłopcem, który codziennie..od dawna przygląda się Tobie, obserwuje w co jesteś ubrana, jak jesteś uczesana i czy się uśmiechasz. Mieszkam w małym domku, nie mam swojej królewny bo pewnie na nią nie zasługuję.. - Chwila, moment..dlaczego dziś się do mnie odezwałeś? - ..bo zauważyłem, że jesteś smutna.

Wszystkich moich „kolegów” mogę... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Wszystkich moich „kolegów” mogę nazwać przechodniami którzy pukają do drzwi mojego serca. Każdy przychodzi puka, witam się z nim i kiedy chce ich zaprosić przypomina mi się On. Był kimś wyjątkowym. Zapukał. Otworzyłam mu. Był jedynym w swoim rodzaju chłopakiem, ideałem o jakim marzyłam i kiedy chciałam się z nim przywitać i jako jednego z niewielu zaprosić do środka, znikł.. Nie zdążyłam nawet dobrze go poznać, a już go kochałam. Od tego czasu nie dopuszczam do mojego serca nikogo innego, bo wierze ze On jeszcze kiedyś wróci.

Nie jesteś jakiś superfajny. Nie... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Nie jesteś jakiś superfajny. Nie myślę o Tobie 24 godziny na dobę i nawet nie jaram się Tobą, gdy Cię widzę, ale masz w sobie coś, co sprawia, że chcę chodzić do miejsc, gdzie 'przez przypadek' mogłabym Cię zobaczyć.

Nie lubi spódniczek a czasem w nich... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi.Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina, nienawidzi przekleństw a często przeklina!

 Masz chłopaka?  Nie szukam. Nie... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

- Masz chłopaka? - Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. W spólnym byciu razem owszem. Inaczej nikt by ze sobą nie wytrzymał. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

Tak często ją ranił a gdy... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Tak często ją ranił, a gdy napisał, serce waliło jak oszalełe. Odpisywała na każdą wiadomość myśląc: Wakacje od Ciebie rozpocznę jutro...

Masz prawo mnie nienawidzić za to... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Masz prawo mnie nienawidzić, za to, że cię pokochałam. Bo przecież nie wolno mi było.

Dotyk jego skóry wystarczył by... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Dotyk jego skóry wystarczył, by znowu zrobiło jej się gorąco.

Do końca dni będę się w Tobie... teksty

koochanaa dodano: 25 lipca 2010

Do końca dni, będę się w Tobie platonicznie kochać bez odwzajemnienia. Będę wpatrywać się w Twoje czekoladowe patrzałki bez opamiętania ze świadomością, że tak naprawdę nigdy nie będziesz mój.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV