głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Czuję stres a zarazem ukojenie bo mimo wszystko wiem że ja mam czyste sumienie. A Ty co możesz powiedzieć skoro dawno wyszło na jaw kto ciągle udawał no a kto s

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Czuję stres a zarazem ukojenie bo mimo wszystko wiem że ja mam czyste sumienie. A Ty co możesz powiedzieć skoro dawno wyszło na jaw kto ciągle udawał no a kto się k
Czuję stres a zarazem ukojenie  bo... teksty

kochaaamm dodano: 25 maja 2013

Czuję stres a zarazem ukojenie, bo mimo wszystko wiem, że ja mam czyste sumienie. A Ty co możesz powiedzieć, skoro dawno wyszło na jaw kto ciągle udawał no a kto się k***a starał.;/

Odkąd byłam małą dziewczynką... teksty

kochaaamm dodano: 25 maja 2013

Odkąd byłam małą dziewczynką wiedziałam czego chciałam, pewnego dnia zobaczyć świat i zostawić swój ślad na nim.

Są takie dni  że nic ci się nie... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Są takie dni, że nic ci się nie chce. Nie możesz spać, nie możesz bezczynnie leżeć, nie chcesz nikogo widzieć, a rozmowa nawet z kimś kogo kochasz ponad życie kończy się kłótnią. Bo nikt nie rozumie. Nikt nie wie, jak bardzo cierpisz wewnętrznie. Jak bardzo chciałabyś wyrwać sobie serce i mózg, rozwalić je na milion kawałeczków i wyrzucić. Albo utopić. Zrobić cokolwiek, aby się pozbyć ich wraz ze wspomnieniami. Chcesz żyć, piekielnie chcesz, ale równocześnie nie potrafisz przytłaczana piętnem czynów zarówno swoich jak i innych. Nie potrafisz żyć sama ze sobą, a co dopiero z kimś innym. Chcesz żyć, ale i pragniesz umrzeć - sama już nie wiedząc do czego dążysz bardziej.

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Nie potrzebuję jakiegoś wielkiego romansu, niczym z pieprzonego ekranu. wystarczy mi jedynie obecność, te silne ramiona, w których streszcza się wszystko inne. świadomość, że obok Ciebie już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie, i że pomimo codziennych upadków, to co jest, nigdy nie stanie się kolejnym z marnych wspomnieniem, bo wiesz, może to dziwne, ale mając Cię przy sobie, oddycha się jakby znacznie łatwiej.

Prawdziwe związki nie rozpadają... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.

Nie można tu stać  że tak powiem w... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Nie można tu stać ,że tak powiem w przejściu , określ się konkretnie jesteś lub cie nie ma.

moje wymagania? byś był często... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

moje wymagania? byś był często, pisał co u mnie, dzwonił od czasu do czasu i mówił że kochasz i tęsknisz, zabierał mnie na małe spacery, zaciągał się dymem wypuszczanym z moich ust, bawił się ze mną na imprezach, zbijał toasty o takie za nas, martwił się chociaż raz na dzień i nie wyobrażał sobie dnia beze mnie. przecież nie oczekuję wiele, nie potrzebne romantyczne spacery po plaży, bukiety róż i prezenty za miliony, wystarczy trochę bliskości a oddam Ci całe serce. chcesz?

Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości, opcji. Daruj sobie myślenie o tym, co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz akurat to, czego się kompletnie nie spodziewasz.

Każdy człowiek ma swój mały... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Każdy człowiek ma swój mały sekret o którym nikt się nie dowie, swoje małe marzenie, którego nie zdradzi, swoją ukochaną i jedyną osobę, którą nigdy nie przestanie kochać.

Kobieta zawsze znajdzie w sobie... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Kobieta zawsze znajdzie w sobie niedoskonałości. Twoim zadaniem jest sprawić by ich nie szukała.

nigdy nie mów  że nie jesteś... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

nigdy nie mów, że nie jesteś czegoś wart, bo jeżeli ktoś o Ciebie walczy, znaczysz więcej niż możesz się tego spodziewać.

Przestało mi już zależeć na tym... teksty

kochaaamm dodano: 15 maja 2013

Przestało mi już zależeć na tym, żeby wszyscy mnie zrozumieli. Najważniejsze jest żebym to ja rozumiała sama siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV