głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć Zatrzymać w gardle słowo które może kogoś dotknąć Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku Bo w życiu są sprawy dużo waż

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć Zatrzymać w gardle słowo które może kogoś dotknąć Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku Bo w życiu są sprawy dużo ważni
To tylko krok  by pomyśleć i się... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

To tylko krok, by pomyśleć i się cofnąć Zatrzymać w gardle słowo, które może kogoś dotknąć Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku Bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój'

Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

Jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usnąć i może trochę pusto i znowu jest to rano i znowu uwierzyć trudno, że marzenia się spełniają.

Bał się spojrzeć jej w oczy   bał... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

Bał się spojrzeć jej w oczy , bał się że ujrzy tam smutek . Bał się , że znajdzie tam żal do niego . Po prostu bał się , że zrozumie , że ją skrzywdził .

Zepsułeś Ją. Jest teraz taka... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

Zepsułeś Ją. Jest teraz taka brudna - od wspomnień, od krzyku, od łez. Zepsułeś Ją. Jest teraz taka zimna - przez rany, przez słowa, przez gniew. Zepsułeś Ją. Nie umie kochać - przez Ciebie, już nie.

Chodź się napić  no chodź... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

Chodź się napić, no chodź, zapomnimy na chwile o całym tym syfie, chodź ze mną, tylko ze mną, posiedzimy sami, będziemy mieć wszystko w dupie, chodź proszę, bo ja już nie daje rady.

Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. nie... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

Nie oczekuj ode mnie zbyt wiele. nie licz na to, że kiedykolwiek powiem Ci 'kocham' z takim samym przekonaniem jak mówiłam to do Niego. nawet nie marz o tym, że się zaangażuję - zrobiłam to tylko raz w życiu, i nie wyszło mi to na dobre. nie próbuj mnie ograniczać - tylko On miał prawo pytać gdzie jestem , z kim i co robię, a także zabraniać mi czegokolwiek, choć też z umiarem. nie licz na to, że pójdę z Tobą na romantyczną kolację - nie kręcą mnie takie akcje, i byłabym gotowa poświęcić się tak tylko dla Niego. nie próbuj mnie zrozumieć - tylko On to potrafił. z resztą najlepiej nie próbuj niczego, na nic nie licz - tak będzie mi łatwiej.

I jak mam Cię zdobyć  skoro Ty... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

I jak mam Cię zdobyć, skoro Ty nawet nie dajesz mi szans, by się do Ciebie zbliżyć. Nie chce Ci się nawet do mnie napisać.

„Cza­sami rodzi się we mnie... teksty

kochaaamm dodano: 18 czerwca 2013

„Cza­sami rodzi się we mnie ja­kiś głód życia, nie zna­na tęskno­ta za spełnieniem się w in­nych ro­lach, sma­kowa­nie ciała i duszy jeszcze nie poz­na­nej. Od­kry­wać trze­ba do końca. „

Nie wiem  co się dzieje. Zapadam... teksty

kochaaamm dodano: 10 czerwca 2013

Nie wiem, co się dzieje. Zapadam się w siebie i to od dawna. Myślałam, że skończy się zima, przyjdzie słońce i obudzi mnie do życia. Słońce przyszło, a w mojej psychice nic się nie zmieniło. Z każdym dniem czuję się coraz bardziej oddalona od ludzi i od samej siebie.

Pożycz mi płuca  bo moje się... teksty

kochaaamm dodano: 10 czerwca 2013

Pożycz mi płuca, bo moje się zapadły Możesz pomyśleć też o butach, moje się już zdarły Pożycz mi oczy, ja nie widzę już nic Pożycz mi nogi, moje nie mają już siły iść Pożycz serce, moje wciąż bije, ale to kamień

Gdy ktoś chce  szuka sposobów i... teksty

kochaaamm dodano: 10 czerwca 2013

Gdy ktoś chce, szuka sposobów i walczy. Gdy ktoś nie chce, szuka powodów.

A może po prostu daj Mu zatęsknić.... teksty

kochaaamm dodano: 10 czerwca 2013

A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji sama możesz umrzeć z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla Niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło Jego imienia nie zaświeciła sie zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV