głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Szczerze mówiąc w ogóle cię nie rozumiem. Jednego dnia ze mną rozmawiasz śmiejesz się i zapraszasz do siebie a następnego traktujesz mnie jak powietrze. Powiedz

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Szczerze mówiąc w ogóle cię nie rozumiem. Jednego dnia ze mną rozmawiasz śmiejesz się i zapraszasz do siebie a następnego traktujesz mnie jak powietrze. Powiedz po pros
Szczerze mówiąc w ogóle cię nie... teksty

kochaaamm dodano: 23 września 2013

Szczerze mówiąc w ogóle cię nie rozumiem. Jednego dnia ze mną rozmawiasz, śmiejesz się i zapraszasz do siebie, a następnego traktujesz mnie jak powietrze. Powiedz po prostu, o co ci chodzi.

Przykro mi  że tak się stało. Że... teksty

kochaaamm dodano: 23 września 2013

Przykro mi, że tak się stało. Że wszystko zaczęło się walić, że teraz odeszło tamto wspomnienie, że już za późno by to naprawić. Żałuję słów, które wypowiedziałam, żałuję że nie rozumiałeś jak bardzo Ciebie wtedy kochałam. Jak byłam silna, a Ty się poddałeś. Hej, a pamiętasz ten ostatni raz jak podeszłam wtedy do Ciebie, jak powiedziałam, że bezgranicznie kocham? A Ty odszedłeś bez serca, beze mnie.

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w... teksty

kochaaamm dodano: 23 września 2013

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku, wyjrzyj przez okno i spójrz na księżyc. Uśmiechnij się na myśl, że teraz też na niego patrzę i choć jesteśmy daleko od siebie, to patrzymy na coś wspólnie - piękne, prawda? Słysząc naszą piosenkę w zatłoczonym autobusie, zacznij się śmiać przypominając sobie jak wygłupialiśmy się do niej. Nie usuwaj wiadomości może kiedyś będziesz chciał usiąść z kubkiem gorącej herbaty i wspomnieć czasy kiedy byliśmy dla siebie czymś więcej.

ludzie mówią  że bardzo się... teksty

kochaaamm dodano: 30 sierpnia 2013

ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. prawda jest taka,że dorosłam.przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. zaakceptowałam rzeczywistość.

Chyba właśnie po tym można poznać... teksty

kochaaamm dodano: 30 sierpnia 2013

Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi. Zawsze wiedzą co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Zawsze.

I nawet jeśli już nigdy więcej nie... teksty

kochaaamm dodano: 30 sierpnia 2013

I nawet jeśli już nigdy więcej nie porozmawiamy, proszę pamiętaj, że to kim byłeś i co dla mnie znaczyłeś odmieniło mnie na zawsze.

Istnieje taki rodzaj smutku którego... teksty

kochaaamm dodano: 30 sierpnia 2013

Istnieje taki rodzaj smutku którego nie można wyrazić łzami, jest on w sercu, nawet gdy na twarzy maluje się uśmiech .

 Jeżeli mnie kochasz  przyjmiesz... teksty

kochaaamm dodano: 30 sierpnia 2013

"Jeżeli mnie kochasz, przyjmiesz mnie oszpeconego, kalekiego, starego, chorego, pod warunkiem jednak, że będę sobą. Jeżeli mnie kochasz, pragniesz mnie, a nie tylko mojego odbicia. Jeżeli mnie kochasz... "

Żeby nie wiem jak człowiek był... teksty

kochaaamm dodano: 28 sierpnia 2013

Żeby nie wiem jak człowiek był twardy, to z każdego uczucia coś w nim zostaje./ xxx127

Warto wierzyć    że to    co... teksty

kochaaamm dodano: 27 sierpnia 2013

Warto wierzyć, że to, co najpiękniejsze dopiero przed nami.

Było już cholernie ciemno i... teksty

kochaaamm dodano: 27 sierpnia 2013

Było już cholernie ciemno i głośno. Zabawa zaczęła się rozkręcać, a ludzi coraz więcej przybywać. Poczuła wibrację w kieszeni, odczytałam smsa . nadawca : On . treść : jeśli nie chcesz żeby ten gościu dostał to lepiej z Nim gdzieś idź, tak żebym was nie widział . Uśmiechnęła się do ekranu , po czym zapytała kumpla : - uczciłeś dzień przytulania ? - nie . - no to na co czekasz ?/m

Żyj tak  aby twoim znajomym zrobiło... teksty

kochaaamm dodano: 27 sierpnia 2013

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV