głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm uważasz że jest słaba bo po jej policzkach spływają łzy lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie że będzie to kolejny pusty dzień. Uśmiecha s

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
uważasz że jest słaba bo po jej policzkach spływają łzy lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie że będzie to kolejny pusty dzień. Uśmiecha się
uważasz  że jest słaba  bo po jej... teksty

kochaaamm dodano: 31 stycznia 2014

uważasz, że jest słaba, bo po jej policzkach spływają łzy, lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie, że będzie to kolejny pusty dzień. Uśmiecha się, chociaż jej serce rozdziera się z bólu. Żyje, chociaż każdego wieczora pragnie śmierci. Nie wiedziałeś o tym? No właśnie, jest silniejsza niż myślisz

dopiero człowiek  przy którym... teksty

kochaaamm dodano: 31 stycznia 2014

dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

Chyba jestem jak kot  chociaż może... teksty

kochaaamm dodano: 31 stycznia 2014

Chyba jestem jak kot, chociaż może nie. Na pewno nie jestem tajemnicza jak kot. Ani zabawna. I urocza. Ale jestem leniwa, zupełnie jak one. Chodzę własnymi ścieżkami, motywy mojego postępowania są niezrozumiałe. Jestem niezależna, często robię na złość. I chcę być najważniejsza. To zdecydowanie jest istotne. Każdy kot chce być najważniejszy, zwłaszcza dla ludzi, których obdarzył sympatią. Koty nie lubią, gdy głaszcze się inne koty.

Przyjaźń to nie słowo ani relacja.... teksty

kochaaamm dodano: 31 stycznia 2014

Przyjaźń to nie słowo ani relacja. To cicha obietnica, która mówi: byłem, jestem i będę przy Tobie w każdej chwili w której będziesz mnie potrzebować.

Jeżeli chcesz kogoś wkurwić to go... teksty

kochaaamm dodano: 31 stycznia 2014

Jeżeli chcesz kogoś wkurwić to go ignoruj, bo obojętność boli bardziej, niż nienawiść.

 obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

kochaaamm dodano: 31 stycznia 2014

-obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy, obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być, obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie, obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon, obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć, obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.. -Obiecuję kochanie!

Nie możesz się pozbierać z... teksty

kochaaamm dodano: 29 stycznia 2014

Nie możesz się pozbierać z podłogi,leżąc gdzieś między fotelem,a nogą od stołu. Bierzesz do dłoni telefon i uświadamiasz sobie,że tak naprawdę żaden z numerów nie jest odpowiedni,aby pod niego zadzwonić w celu uzyskania pomocy. W powietrzu unosi się odór podmokniętych od taniego wina paneli,a Ty cicho łkasz,uświadamiając sobie,że codziennie mijasz miliardy ludzi,a tak naprawdę jesteś zupełnie samotna. Żadna z nich nie podałaby Ci ręki,gdybyś przewróciła się o sznurówki swoich ulubionych trampek. Tak naprawdę żadna z mijanych przez Ciebie osób nie oddycha z dedykacją dla Ciebie..

Nie warto starać się zatrzymywać... teksty

kochaaamm dodano: 29 stycznia 2014

Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych.

Słowa znaczą tyle  ile wart jest... teksty

kochaaamm dodano: 29 stycznia 2014

Słowa znaczą tyle, ile wart jest ten, kto je wypowiada..

Trudno mówić o szczęściu  gdy... teksty

kochaaamm dodano: 29 stycznia 2014

Trudno mówić o szczęściu, gdy jesteśmy niezadowoleni z dzisiaj, zatroskani o jutro i rozżaleni decyzjami podjętymi wczoraj.

Bo to on jest od kilku miesięcy tą... teksty

kochaaamm dodano: 29 stycznia 2014

Bo to on jest od kilku miesięcy tą najważniejszą osobą w moim życiu, a dlaczego? Bo to on jako jedyny ma do mnie nieziemską cierpliwość, on nadaje życiu sens, bo dzięki niemu mam dla kogo żyć, bo przy nim za każdym razem czuję się tak jak nigdy wcześniej, bo jego życie jest moim życiem, bo nie liczy się nic oprócz tego, żeby na jego słodkiej buźce widniał uśmiech, bo mimo wielu zła on nadal był, jest i będzie.

Życie to hazard  dzisiaj masz... teksty

kochaaamm dodano: 11 stycznia 2014

Życie to hazard, dzisiaj masz wszystko, jutro nie masz nic. Dzisiaj kochasz to życie, jutro nie chce Ci się żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV