głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm I nie pytaj mnie o nią znasz ją doskonale. Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej Dopiero pod wpływem złości mówimy to czego nie mamy odwagi po

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
I nie pytaj mnie o nią znasz ją doskonale. Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej
I nie pytaj mnie o nią  znasz ją... teksty

kochaaamm dodano: 23 października 2014

I nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale. Nie pytaj co Tobie da, lecz co Ty możesz zrobić dla niej

Dopiero pod wpływem złości mówimy... teksty

kochaaamm dodano: 23 października 2014

Dopiero pod wpływem złości mówimy to czego nie mamy odwagi powiedzieć wprost.

Wiecznie tkwimy w tym  czego nie ma.... teksty

kochaaamm dodano: 23 października 2014

Wiecznie tkwimy w tym, czego nie ma. O czymś marzymy, za czymś tęsknimy, do czegoś wzdychamy, opłakujemy straty, wyliczamy, czego ciągle nam brakuje. Dlatego - nie ma nic. Całą teraźniejszość pochłania nasze narzekanie, ciągłe rozczarowania. Potrafimy czekać na coś cały miesiąc, nie myśląc o niczym innym, byle wytrwać do tej jednej, wyznaczonej daty. Nie raz, wbrew wszelkim staraniom, nie możemy tam być, tego zrobić, jego/jej spotkać, tego czy srego zobaczyć. I co teraz?

Ci ludzie ? Oni są dla mnie ważni... teksty

kochaaamm dodano: 23 października 2014

Ci ludzie ? Oni są dla mnie ważni , bardzo ale to bardzo ważni. Gdyby nie oni nie byłoby mnie dziś tutaj. Nie mogłabym ich wkurzać , denerwować i ciągle się z nimi kłócić.Nie doprowadzałabym ich do szału i nie wjeżdżałabym im na psychikę ale i nie spędzałabym z nimi tyle wspaniałych chwil , nie odpierdalałabym tyle chorych akcji .Nie melanżowałabym w takim stylu , nie byłabym z nimi gdyby tego potrzebowali i na odwrót , nie byłabym tak cholernie szczęśliwa. Więc dobrze ci radzę zastanów się zanim coś o nich powiesz , zanim zaczniesz robić im jakiekolwiek problemy.Bo oddałabym za nich życie a nawet byłabym zdolna je kogoś pozbawić

Możesz odejść na chwilę i tak... teksty

kochaaamm dodano: 23 października 2014

Możesz odejść na chwilę i tak wiem o tym, że wrócisz. Wygrywasz wszystkie kłótnie, bo ja nie chcę się kłócić

  On Cię kocha !   Co ty chrzanisz!... teksty

kochaaamm dodano: 23 października 2014

- On Cię kocha ! - Co ty chrzanisz! - A nie widzisz, jak na Ciebie patrzy, kiedy siedzisz koło niego? Albo jak się stresuje rozmawiając z Tobą? Albo jak nie może powstrzymać się i nie dotknąć Cię niby przez przypadek? Albo jak głęboko patrzy Ci się w oczy kiedy coś mówisz? - tak myślisz? Dlaczego ja tego wcześniej nie zauważyłam? - bo TY go tak kochasz, że nie widzisz co ON robi dla ciebie

Mówisz   mam wyjebane   a chwilę... teksty

kochaaamm dodano: 23 października 2014

Mówisz " mam wyjebane " a chwilę później dławisz się łzami.

Nie obiecuj gwiazdki z nieba  wakacji... teksty

kochaaamm dodano: 15 października 2014

Nie obiecuj gwiazdki z nieba, wakacji na Hawajach i willi z 10 łazienkami, balów co tydzień i szafy eleganckich sukni. Daj mi pewność, że będziesz obok, gdy w rozciągniętym dresie i rozczochranych włosach przytulę się, by się wypłakać a Ty zwyczajnie pozwolisz mi się wygadać. Wtedy naprawdę będę szczęśliwa.

Jeśli ktoś nie pił taniego wina... teksty

kochaaamm dodano: 15 października 2014

Jeśli ktoś nie pił taniego wina, to dla mnie jest podejrzany. Bo albo był wychowany w jakimś obrzydliwym luksusie i nie zna życia, albo nigdy nie był młody.

Na wszystko byłeś przygotowany... teksty

kochaaamm dodano: 15 października 2014

Na wszystko byłeś przygotowany, tylko miłości Cię nikt nie nauczył.

Zakładasz  że między nami jest... teksty

kochaaamm dodano: 15 października 2014

Zakładasz, że między nami jest coś takiego, co pozwoli nam zawsze do siebie wracać. Zakładasz, że cokolwiek zrobisz - zawsze będę czekać. Nie będę. Coraz częściej myślę, że już nic między nami nie zostało.

Popatrz dziewczyno jaka ty jesteś!... teksty

kochaaamm dodano: 5 października 2014

Popatrz dziewczyno jaka ty jesteś! Miałaś za Siebie wziąć,miałaś zacząć ćwiczyć by mieć piękne ciało. Miałaś mieć dietę,nie miałaś obżerać się słodkim! Miałaś korzystać z każdej wolnej chwili tak,byś była zadowolona. Miałaś dbać o Siebie,miałaś malować oczy,usta. Miałaś się stroić dla samej Siebie,miałaś czytać książki,miałaś zwiedzać. Miałaś się uśmiechać każdego chujowego ranka. I co? Teraz Ci głupio? Spójrz w lustro. I popatrz,co zmieniło się od tamtej pory? No powiedz co? Jesteś cały czas tą samą dziewczynką którą byłaś. A CZAS CI SPIERDALA!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV