głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Nie nie jestem zakochana. Jestem chora psychicznie. Bo kto normalny daży do szczęścia osoby dla której jesteś nikim tymbardziej że naraża dla niego swoje szczęś

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Nie nie jestem zakochana. Jestem chora psychicznie. Bo kto normalny daży do szczęścia osoby dla której jesteś nikim tymbardziej że naraża dla niego swoje szczęście.
Nie   nie jestem zakochana. Jestem... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

Nie , nie jestem zakochana. Jestem chora psychicznie. Bo kto normalny daży do szczęścia osoby dla, której jesteś nikim tymbardziej, że naraża dla niego swoje szczęście.

  Prawdziwy przyjaciel widząc Twoje... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

` Prawdziwy przyjaciel widząc Twoje łzy nie powie ' będzie dobrze'. Prawidziwy przjaciel usiądzie obok Ciebie zacznie płakać równie mocno jak Ty

Usiadłam w kącie na podłodze... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

Usiadłam w kącie na podłodze, podkuliłam kolana. Zaczęłam bujać się jak kilkuletnie dziecko, które czuję się zagubione i samotne. Dostałam ataku płaczu, łzy spływały po policzkach, dusiłam się. Zdołałam tylko błagać, żebyś mnie pokochał choćby na niby, bo nie potrafię funkcjonować bez świadomości, że mnie kochasz. Brak Ciebie doprowadza mnie do takiego stanu. Jestem bezsilna. / krooopka

  Nie wiem ostatnio co się ze mną... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

` Nie wiem ostatnio co się ze mną dzieje . Czuje , że już nie jestem sobą . To wszystko stało się tak szybko , to , że Cię pokochałam , jak i to , że już dla Ciebie nie istnieje . Z dnia na dzień zapominasz o mnie . Nie wiem , czy jest inna , czy poprostu Ci nie zalezy . Chciałabym , żebyś wkońcu sie okreslił i powiedział co czujesz . Zbyt wiele wymagam . ?!

Codziennie upycham tysiąc słów pod... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

Codziennie upycham tysiąc słów pod poduszką i zalewam łzami. Codziennie duszę się miłością i Nim.

Znów usłyszała jego głos... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

Znów usłyszała jego głos, zauroczenie powróciło. Wszystko, o czym zapomniała przez tych kilka miesięcy. Chwile szczęścia, które opłaciła już przepłakanymi nocami, domagały się większej zapłaty.

Zaufanie. Wtedy  gdy nie czujesz... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

Zaufanie. Wtedy, gdy nie czujesz potrzeby by powiedzieć "chciałbym aby to pozostało między nami"

Leniwa idiotka  która myśli  że... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

Leniwa idiotka, która myśli, że wszystko w życiu przyjdzie samo. Bezczelna, arogancka, wulgarna, ordynarna, uparta, nieznośna, rozkapryszona, pyskata gówniara. Rozpieszczony bachor do granic możliwości przesiąknięty egoizmem. Naprawdę zabolało, wiesz? To co wydawało się być przeszłością znowu uderzyło mnie w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie żyje. To chciałeś usłyszeć?

  Bo najgorzej jest  dowiedzieć się... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

` Bo najgorzej jest, dowiedzieć się od osoby którą tak bardzo kochamy, że nic do nas nie czuje, pomimo tych wszystkich gestów, słów i uśmiechów w naszą stronę...

  na pogrzebie chciałam tylko... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

, na pogrzebie chciałam tylko wtulić się w czyjeś ramiona i po prostu się rozpłakać. i wtedy pojawił się najlepszy przyjaciel. przytulił, otarł łzy, pomilczał. tak, tylko tego mi było trzeba. ukojenia bólu. ` .

idealny mężczyzna dla mnie? to taki... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

idealny mężczyzna dla mnie? to taki, który może być wszędzie ...ale woli być przy mnie.

Czasami niewiadomo  jaką drogą... teksty

kochaaamm dodano: 21 czerwca 2011

Czasami niewiadomo, jaką drogą pójść, Gdzie jest słońce a gdzie cień, Życie to nieustanna walka, Czasami z wiatrakami, Ze swoimi własnymi słabościami. Podążamy niewiadomo gdzie, A kiedy przyjdzie pora odejść, Czy jest coś po tej drugiej stronie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV