głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Po prostu niektórzy już tacy są. Tak bardzo martwią się tym co ich czeka w zaświatach że nie mają czasu nauczyć się żyć na tym świecie. Kocham to że się nie śpi

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Po prostu niektórzy już tacy są. Tak bardzo martwią się tym co ich czeka w zaświatach że nie mają czasu nauczyć się żyć na tym świecie.
Po prostu niektórzy już tacy są.... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Po prostu niektórzy już tacy są. Tak bardzo martwią się tym, co ich czeka w zaświatach, że nie mają czasu nauczyć się żyć na tym świecie.

Kocham to  że się nie śpieszyła.... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Kocham to, że się nie śpieszyła. Nauczyła mnie swojej mapy, ponieważ zależało jej, by moje serce poznało wszystkie ulubione miejsca na kryjówkę.

Jesteśmy skażeni  w środku... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Jesteśmy skażeni, w środku wyszywani na smutno.

Ona nie jest szczęśliwa.... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Ona nie jest szczęśliwa. Szczęśliwa kobieta nie śmieje się tak głośno. Szczęśliwa kobieta śmieje się w środku. Jakby się świeciła.

Czasami samopoczucie staje się tak... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Czasami samopoczucie staje się tak złe, że nie pomaga żadna technika picia.

Przy wysokiej skali uczuć... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Przy wysokiej skali uczuć, wzajemnego szacunku kobieta zawsze traktuje mężczyznę jak dużego chłopca i to fantastycznie wpływa na faceta. Bo wtedy ona daje mu jedną rzecz, która dla niego jest podstawowa, tak samo jak dla niej i dla każdego człowieka. Poczucie bezpieczeństwa. Pewność, że mogę przyjść, przytulić się do ciebie i ty jesteś moja, a tam za oknami mogą się wszyscy pozabijać, ale ty jesteś moja, a ja jestem twój i gdyby się cokolwiek działo, to ja oddam za ciebie życie i ty za mnie. I w ogóle nie musimy o tym mówić. Ja to wiem i ty to wiesz.

Możesz nie być jej pierwszym  jej... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.

Jest mój – powiedziała.   Był... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Jest mój – powiedziała. - Był mój, jeszcze zanim go zobaczyłam. Będzie mój na zawsze.

Ty sam musisz w siebie wierzyć  sam... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Ty sam musisz w siebie wierzyć, sam próbować, nie oglądać się ciągle na innych. A że trzeba czasami zacisnąć zęby, no, to takie już jest życie. Samo nic nie przyjdzie, wszystko trzeba zdobywać.

Nie jestem pewien do czego służy... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Nie jestem pewien do czego służy miłość, ale tak mniej więcej wydaje mi się, że do kupowania Ci świeżego chleba, gdy jeszcze śpisz, do podawania ręcznika gdy wychodzisz spod prysznica, do parzenia Ci kawy i przyjmowania za to uśmiechu, do chowania Cię pod parasolem albo w dłoniach, do niewierzenia w cellulitis, do niewidzenia zmarszczki, do słuchania z Tobą muzyki i spacerowania palcami po Tobie.

Chciałabyś usłyszeć  że... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Chciałabyś usłyszeć, że miłość jest najważniejsza, ale ode mnie tego nie usłyszysz. Miłość nie jest najważniejsza. Ważniejsze jest szczęście. Jeśli miłość nie daje szczęścia, to kij z nią.

Korzystaj. Z pazurami. Dopóki masz... teksty

kochaaamm dodano: 14 sierpnia 2015

Korzystaj. Z pazurami. Dopóki masz czas. Bo potem człowiek się budzi, że los dawał a on był jak taka dupa. Korzystaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV