głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Topiąc się w własnym gównie myśląc że jest na szczycie . chyba go kocham .. ale mu nie mów ! ale on to wie i chyba się cieszy. skąd wiesz? bo stoi za Tobą i si

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Topiąc się w własnym gównie myśląc że jest na szczycie .
 Topiąc się w własnym gównie... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` Topiąc się w własnym gównie myśląc że jest na szczycie .

  chyba go kocham .. ale mu nie... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` - chyba go kocham .. ale mu nie mów ! - ale on to wie i chyba się cieszy. - skąd wiesz? - bo stoi za Tobą i się uśmiecha. ; ))

 Ona zawsze będzie do niego coś... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` Ona zawsze będzie do niego coś czuć i mieć tą cholerną słabość..

  Odeszła.  I co ?  I już nie... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` - Odeszła. - I co ? - I już nie wróciła. - A on ? - On ma już inną, a o niej zapomniał, bo była jedną z wielu..

  A ty wiesz ze ona Cie ?... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` - A ty wiesz ze ona Cie ? - Tak.Wiem. - A ty wiesz że ona się ? - Tak wiem . - A ty wiesz że ona coś ? - Tak kurwa wiem wszystko ! Wiem że mnie kocha ! Wiem ze się martwi ! Wiem ze się zabiła dla mnie ! .

 cz 2 .  nie zachowuj się jak... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` cz 2 . - nie zachowuj się jak desperatka ! zabij się z naiwności, no proszę ! zabij się. - krzyczał z przekonaniem, że go nie posłucha. -do końca życia będzie Cię dręczyć sumienie za to, że mnie nie kochałeś ! - krzyczała w niebo głosy, ocierając rozmazany tusz końcem rękawa, wolnej ręki. - rób co chcesz. jestem zmęczony tym całym przedstawieniem. wracam do swojej dziewczyny. ona jest warta uwagi, nie robiąc z siebie desperatki chcącej zwróci na siebie uwagę. - wyszeptał. naciskając klamkę pokoju, usłyszał strzał broni..

 cz 1 . stanęła przed nim cała... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` cz 1 . stanęła przed nim, cała roztrzęsiona. zaciskając zęby, starała się na próżno powstrzymać łzy, spływające nieustannie po jej policzku. w drżącej ręce, trzymała przy skroni pistolet. - zabiję się rozumiesz ?! zabiję ! - krzyczała dusząc się płaczem. - uspokój się. jesteś w amoku, nie wiesz co robisz. oddaj mi ten pistolet. - mówił do niej. starając opanować się własne emocje, wyciągał ku niej dłonie. - zabiję się! - zagryzła wargę na tyle mocno, że zaczęła sączyć się z niej krew..

 a dzisiaj ? tak w sumie możesz... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` a dzisiaj ? tak ,w sumie możesz powiedzieć , że źle robię . że wszystko co się stało , to moja wina . że zachowałam się jak ostatnia suka i zraniłam wiele osób . ale wiesz ? chciałam się zmienić , próbowałam , starałam się . a ty ? olałeś to . totalnie .

  telefon?  nokia a twój?  nie... teksty

kochaaamm dodano: 14 lipca 2011

` - telefon? - nokia, a twój? - nie, numer telefonu? - n9, a twój? - nie, dla mnie numer - 1892, pin - jak długo, aż zrozumiesz o co mi chodzi? - że co? - chcę twój numer telefonu, hej?! - aaaaa złodziej! / kumpel plus jakaś laska

 Zdarzyło się. Zakochali się w... teksty

kochaaamm dodano: 7 lipca 2011

` Zdarzyło się. Zakochali się w sobie , oboje bardzo dużo przeszli i bali się angażowac po raz kolejny , bali się zaufać. Jednak z każdą rozmową otwierali się przed sobą , ona czuła motylki w brzuchu .Nie chciał jej w sobie rozkochać. Bał się, że znowu będzie cierpieć a nie chciał widzieć smutku w jej oczach. Ale jednak stało się. Z każdym dniem kochał coraz mocniej. wiele osób patrząc się na ich szczęście miały ochotę najzwyczajniej to zniszczyć, nie dali się . Ich miłości nie dało się zniszczyć nawet sporej odległości jaka ich dzieliła . Chcieli spędzić ze sobą resztę życie.

 byli nierozłączni zawsze razem... teksty

kochaaamm dodano: 7 lipca 2011

` byli nierozłączni, zawsze razem, nie patrzyli na innych, bo to nie innych kochali, ale siebie wzajemnie. porażka? dla nich nic trudnego, razem pokonaliby wszystko i wszystkich.

 Mam narysować Ci na kartce jak... teksty

kochaaamm dodano: 7 lipca 2011

` Mam narysować Ci na kartce, jak wygląda Twoje życie? To narysuję Ci chuja, jak kumpele w moim zeszycie. xd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV