głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Mężczyzna który jest Ci pisany przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii. ... Przyjdzie i zostanie choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki którego musi

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Mężczyzna który jest Ci pisany przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii. ... Przyjdzie i zostanie choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki którego musisz s
Mężczyzna  który jest Ci pisany... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Mężczyzna, który jest Ci pisany, przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii. (...) Przyjdzie i zostanie, choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki, którego musisz siłą przywoływać, z pewnością nie jest tym Twoim. Więc przyzywanie go nie przyniesie Ci szczęścia, tylko ból.

Przestań szukać szczęścia w tym... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Przestań szukać szczęścia w tym samym miejscu, w którym je straciłeś.

Najważniejsze to zachować szacunek... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Najważniejsze to zachować szacunek do samej siebie. Żadnej desperackiej wiadomości.

Gentleman będzie otwierał Ci drzwi... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Gentleman będzie otwierał Ci drzwi, odsuwał krzesło i nosił ciężkie rzeczy. Nie dlatego, ponieważ jesteś bezradna, czy słaba. Ale ponieważ chce Ci pokazać, że jesteś warta i godna szacunku.

Za szybko i za bardzo przywiązuję... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Za szybko i za bardzo przywiązuję się do ludzi. Za łatwo się otwieram i zbliżam. Dostrzegam w ludziach to co dobre, zapominając, że zawsze jest to drugie oblicze.

Korzystaj z każdej okazji  jaka ci... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Korzystaj z każdej okazji, jaka ci się trafi na tym świecie, choćby miało ich być chwilami za wiele, bo pewnego dnia okazje się kończą, wiesz?

Jeśli ktoś  kogo kochasz  umiera i... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Jeśli ktoś, kogo kochasz, umiera i to niespodziewanie, nie odczuwasz straty natychmiast. Tracisz tego kogoś kawałek po kawałku przez długi czas - w miarę jak przestaje do niego przychodzić poczta, jak wietrzeje zapach jego perfum na poduszce oraz ubrań w szafie i szufladzie. Stopniowo gromadzisz fragmenty, które odeszły. Właśnie wtedy nadchodzi ten dzień - ten dzień, gdy brakuje ci szczególnie jednej konkretnej cząstki i przytłacza cię uczucie, że ta osoba odeszła na zawsze, a potem nadchodzi inny dzień i odczuwasz szczególny brak czegoś innego.

 Nigdy nie wiesz  kiedy przyjdzie... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

"Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać." "Listy do M."

 Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

"Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie. ”

Czasem wydawało mi się  że czegoś... teksty

kochaaamm dodano: 19 listopada 2015

Czasem wydawało mi się, że czegoś szukam, a innym znów razem, że tego nigdy nie znajdę.

Nadal nie rozumiem wielu rzeczy  ale... teksty

kochaaamm dodano: 19 listopada 2015

Nadal nie rozumiem wielu rzeczy, ale jednego jestem pewien. Przeraźliwie boję się ciebie stracić. Wiem to aż do bólu. Nie potrafię znieść myśli, że mogłoby cię nie być.

Tylko że myśli nie tak łatwo... teksty

kochaaamm dodano: 19 listopada 2015

Tylko że myśli nie tak łatwo kontrolować. Płyną czasem tam, gdzie człowiek sobie nie życzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV