głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kladzia30 jeśli w coś się angażuję to jestem konsekwentna. nie bój się. nie zostawię Cię dla pierwszego lepszego gnojka który będzie próbował uwodzić mnie swoim zniewalaj

kladzia30

kladzia30.moblo.pl
jeśli w coś się angażuję to jestem konsekwentna. nie bój się. nie zostawię Cię dla pierwszego lepszego gnojka który będzie próbował uwodzić mnie swoim zniewalającym
jeśli w coś się angażuję  to... teksty

kladzia30 dodano: 25 października 2014

jeśli w coś się angażuję, to jestem konsekwentna. nie bój się. nie zostawię Cię dla pierwszego lepszego gnojka, który będzie próbował uwodzić mnie swoim zniewalającym spojrzeniem i urodą. dla mnie liczy się wnętrze. ale prawdziwe, z uczuciami i z sercem, które potrafi kochać. a Ty je masz.

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

kladzia30 dodano: 24 października 2014

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jaknajlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami... teksty

kladzia30 dodano: 24 października 2014

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami niż próbować uratować związek między nami. Łatwiej rozpalić pożar i nawzajem się ranić, niż przebaczyć sobie wszystko choćby w oczach ze łzami.

Tamto co było  to dla mnie czas... teksty

kladzia30 dodano: 24 października 2014

Tamto co było, to dla mnie czas przeszły. Nigdy nie zaufam, już nie czuje współczucia, spluwam, na te drugorzędne uczucia.

 Chcę wrócić tam gdzie upadki są... teksty

kladzia30 dodano: 4 kwietnia 2014

"Chcę wrócić tam gdzie upadki są zawsze miękkie, ludzie uczą się na błędach i są mądrzejsi z wiekiem, słyszałem o tych miejscach, nikt nie wie jak tam dolecieć, słyszałem o tych ludziach, chyba żyją w innym świecie."

 Jak sobie pościelisz tak się... teksty

kladzia30 dodano: 4 kwietnia 2014

"Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Nie posiadasz szacunku dla bliskich ja nie mam go dla ciebie. Vice versa dla tych co pomogą gdy w potrzebie"

Przeszliśmy piekło  jak to inaczej... teksty

kladzia30 dodano: 3 kwietnia 2014

Przeszliśmy piekło, jak to inaczej nazwać..Dziś jesteś ze mną, więc droga była tego warta.

Niby niewiele mam  a jednak czuję... teksty

kladzia30 dodano: 3 kwietnia 2014

Niby niewiele mam, a jednak czuję, że mam to co najważniejsze.

Oni widzieli w Nim skurwiela   Ja... teksty

kladzia30 dodano: 3 kwietnia 2014

Oni widzieli w Nim skurwiela - Ja czułego człowieka. Oni widzieli Jego cyniczne spojrzenie i wredny półuśmiech - Ja widziałam smutek w oczach, i lekką nadzieję w uśmiechu. Oni widzieli inaczej - Oni Go nie znali.

Kochać to znaczy mieć tę... teksty

kladzia30 dodano: 3 kwietnia 2014

Kochać to znaczy mieć tę wytrzymałość, która pozwala przechodzić przez te wszystkie stany, od cierpienia do radości, z tą samą intensywnością.

 My nie mamy wpływu na życie... teksty

kladzia30 dodano: 3 kwietnia 2014

"My nie mamy wpływu na życie, życie na nas ma wpływ."

Nienawidzę  kiedy inni oceniają... teksty

kladzia30 dodano: 3 kwietnia 2014

Nienawidzę, kiedy inni oceniają mnie po pozorach. Może śmiesznie chodzę, zachowuję się jak idiotka, ale na pewno dziwką nie jestem. Jak inni mam uczucia, zimna suka to tylko taka maska, wiesz. Nie imprezuję, bo nie chcę. Piję rzadko i w małych ilościach. Nie przepadam za makijażem, wyprostowanymi, farbowanymi włosami i mini spódniczkami, bo kocham naturalność i wygodę. Noszę nike, nie obcasy. Mam marzenia, które prawdopodobnie nigdy się nie spełnią, ale walczę o nie. Różnię się tym, że piszę, nie opierdalam wszystkich tyłków. Łączy nas tylko to, że przeklinamy, pewnie równie dużo, palę papierosy jak większość i czasami mi odpierdala. Ale mojej duszy nie poznasz nigdy. Nie ufam byle komu, wybacz.:)

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 185 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV