głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
klaaudynkaa Wiem jak to jest kiedy ktoś odjeżdża. Tydzień piekła potem przez tydzień przykro potem zaczyna się zapominać potem wydaje się że to się nigdy nie zdarzyło że zd

klaaudynkaa

klaaudynkaa.moblo.pl
Wiem jak to jest kiedy ktoś odjeżdża. Tydzień piekła potem przez tydzień przykro potem zaczyna się zapominać potem wydaje się że to się nigdy nie zdarzyło że zdarz
Wiem  jak to jest  kiedy ktoś... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Wiem, jak to jest, kiedy ktoś odjeżdża. Tydzień piekła, potem przez tydzień przykro, potem zaczyna się zapominać, potem wydaje się, że to się nigdy nie zdarzyło, że zdarzyło się komuś innemu i człowiek wzrusza ramionami. I mówi sobie, takie jest życie, tak już musi być. Mówi same głupie rzeczy. Jakby czegoś na zawsze nie utracił.

Może niektórych kobiet nie da się... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi.

Trzeba żyć bez względu na to  ile... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Trzeba żyć bez względu na to, ile razy runęło niebo.

Nie wierzę w przypadki. Podobne... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Nie wierzę w przypadki. Podobne dusze zawsze na siebie trafią. Świat z pozornie nieznaczących zdarzeń, będzie im układał drogę do siebie tak długo, aż w końcu się spotkają. Kiedy ktoś ma się pojawić w naszym życiu, to się pojawi. Zadba o to każda gwiazda i każdy obłok na niebie.

Trzeba odróżniać. Dobro od zła.... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Trzeba odróżniać. Dobro od zła. Prawdę od kłamstwa. Złudzenia od rzeczywistości. Miłość od atrapy. Syf od porządku. Pocałunek od przelizania. Deszcz od plucia. Twarz od mordy.

To najbardziej samotna rzecz na... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

To najbardziej samotna rzecz na świecie, czekanie, aż ktoś nas znajdzie.

Oni spotkali się przypadkowo na... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Oni spotkali się przypadkowo na ławce w tym parku. Zawiązuje się romans, pierwsza miłosna noc... Traktują to wszystko cynicznie, sportowo, gdyż tak sobie postanawiają, aby uniknąć komplikacji i rozczarowań. Lecz z czasem - przychodzi miłość. Wielka, obezwładniająca, rzucająca na kolana. Ale oni nie mogą w to uwierzyć; dręczy ich cyniczny początek.

Mówią  że przeciwieństwa się... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Nie wierzę w tę teorię. Przyciągają się ludzie, którzy są do siebie podobni, cenią podobne wartości i podobnie spostrzegają świat. Kochają tak samo. To tak, jak z żywiołami. Woda szybko zgasi pragnienia ognia. Ogień zniszczy ziemię. I tak dalej. Tylko dwa ogniste temperamenty mogą razem trwać. Nie niszczyć siebie nawzajem, razem płonąć i razem podpalać świat.

Może prawdziwa miłość jest... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Może prawdziwa miłość jest kwestią decyzji. Decyzji o daniu komuś szansy. Poświęceniu się dla kogoś, bez oglądania się na możliwość cofnięcia wszystkiego albo na to czy ktoś Cię zrani, albo czy on jest tym jedynym. Może miłość nie jest czymś co Ci się przydarza. Być może to coś, co musisz wybrać.

Jedna z najmądrzejszych decyzji... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Jedna z najmądrzejszych decyzji mojego życia: odpuścić sobie gównianych ludzi.

Chciałabym  żeby ktoś znał mnie w... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Chciałabym, żeby ktoś znał mnie w całości, żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia, że nie słodzę kawy. Żeby wiedział jak ogrzać moje dłonie. Żeby znał na pamięć układ pieprzyków na mojej skórze. I żeby wiedział po czym mam tę bliznę na ramieniu. Chciałabym, żeby ktoś przestudiował mnie od czubków palców stóp aż po końcówki włosów na głowie. I żeby wiedział jaki smak czekolady to mój ulubiony, chociaż przecież nie mogę jej jeść. Chciałabym, żeby istniał ktoś taki, kto będzie, kiedy będę go potrzebowała. I żeby on też mnie potrzebował. Ale przede wszystkim... Przede wszystkim chciałabym, żeby ten ktoś mnie pokochał, w całości. Razem z tymi wszystkimi pierdołami.

Dojrzałość oznacza stabilność.... teksty

klaaudynkaa dodano: 10 grudnia 2017

Dojrzałość oznacza stabilność. Tak jak nie stawiasz telewizora na chybotliwej szafce, tak nie wiążesz swojego życia z kimś, kogo nie możesz być pewnym. Przewidywalność, nawet w spontaniczności, jest jednak ważna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV