głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karolsha Zaśpiewam o tym co jest sercu bliskie o tym co łzy do oczu ciśnie wyśpiewam wszystkie skargi i żale i głos mój nigdy nie umilknie. Czasem życie się sypie i temu

karolsha

karolsha.moblo.pl
Zaśpiewam o tym co jest sercu bliskie o tym co łzy do oczu ciśnie wyśpiewam wszystkie skargi i żale i głos mój nigdy nie umilknie.
Zaśpiewam o tym co jest sercu... teksty

karolsha dodano: 24 stycznia 2013

Zaśpiewam o tym, co jest sercu bliskie, o tym co łzy do oczu ciśnie, wyśpiewam wszystkie skargi i żale i głos mój nigdy nie umilknie.

Czasem życie się sypie i temu nie... teksty

karolsha dodano: 23 stycznia 2013

Czasem życie się sypie i temu nie poradzisz, ważne by w najgorszej lipie pozostać elegancki.

Jakoś nie byłem nigdy typem który... teksty

karolsha dodano: 22 stycznia 2013

Jakoś nie byłem nigdy typem, który miał wokół tłumy sztuk i wolałem raczej stać z boku, bo choć nie znałem nigdy zaklęć na śluz w kroku, kilka z nich leciało na jakiś kurwa błysk w oku.

Chcesz romantyka? Dla ciebie będę... teksty

karolsha dodano: 22 stycznia 2013

Chcesz romantyka? Dla ciebie będę chuj wie kim jutro wieczorem, jeśli znów mi się nie urwie film.

Ty nawet nie zadzwonisz nie spytasz... teksty

karolsha dodano: 22 stycznia 2013

Ty nawet nie zadzwonisz, nie spytasz co tam. Myślałeś że co? Że cię kurwa kocham? Będę myślała o tobie, będę pukała do ciebie, a ty będziesz myślał o mnie tylko w potrzebie?

Przyjaźń duma godność  to... teksty

karolsha dodano: 22 stycznia 2013

Przyjaźń, duma, godność - to wszystko co mam, one wpisane w me godło póki nie skonam, z nimi pokonam wszystkie losu przeciwności.

Mam wielki bagaż doświadczeń lecz... teksty

karolsha dodano: 20 stycznia 2013

Mam wielki bagaż doświadczeń lecz o marzenia wciąż walczę, do życia raczej odważnie z pokorą znoszę porażkę. Nie nie muszę nic udowadniać, nie muszę nic pokazywać, w jedną stronę mam bilet aby na wszystko mieć siłę.

Dosyć mam narzekania dosyć mam... teksty

karolsha dodano: 20 stycznia 2013

Dosyć mam narzekania, dosyć mam ciągłych rad, dosyć szufladkowania, ciągle coś robię nie tak, walczę o to co moje, robię co czuję i chcę, nie zmuszam Cię do niczego przecież Ty też masz swój cel.

Bóg dał mi żonę Bóg dał mi... teksty

karolsha dodano: 20 stycznia 2013

Bóg dał mi żonę, Bóg dał mi dziecko, Bóg dał mi poznać swoje królestwo. Czuje, że nie są to bajki, poprosiłem go, a On zabrał mi fajki. Teraz palę majki, z domieszką nuty z Jamajki, żeby dać Ci swoje świadectwo na te tracki. Nie lękam się, bo wiem, że Bóg stoi za mną. Będzie mi trudno, wielu chce bym się zamknął. Niewygodny jest krzyż, bo jest prawdą, módl się za nami święta Matko.

Nie bój się nie jest źle  nowy... teksty

karolsha dodano: 20 stycznia 2013

Nie bój się, nie jest źle, nowy dzień wstanie rano i ty też, tyle że tym razem nie daj za wygraną. Trzeba chcieć, by siły mieć jak lew, więc śmiało zaciskaj pięść, cokolwiek by się nie działo, odrzuć lęk, na tym polega dojrzałość, stres to słabość, z małych rzeczy czerp dużą radość, dbaj o tożsamość nie mniej niż o siano.

Ej dzieciak nie bój się będzie... teksty

karolsha dodano: 20 stycznia 2013

Ej dzieciak, nie bój się, będzie lepiej uwierz mi, ten tune jest dla ciebie na te dni, kiedy pada, kiedy pustka ciągle ci się śni, kiedy w twoim sercu iskra przestała się tlić.

Mocne cytryny słodkie cytryny w... teksty

karolsha dodano: 20 stycznia 2013

Mocne cytryny, słodkie cytryny w końcu o czym my tu mówimy leniwy zaskrońcu? Wolimy pić driny i bez winy leżeć w słońcu, bo lubimy wylegiwać się w gorącu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV