 |
karmelowa1616.moblo.pl
Człowiek jest tak zaprogramowany że pociągają go rzeczy których nie może zdobyć.
|
|
 |
Człowiek jest tak zaprogramowany, że pociągają go rzeczy, których nie może zdobyć.
|
|
 |
Niezależnie od tego jak długo będziemy się chować. Nie uda nam się tak naprawdę uciec. Wszystko w końcu nas dopadnie,a gdy już się stanie pocierpimy mocniej niż zasłużyliśmy.
|
|
 |
- A co jakbym wykrzyknął, że to koniec .? Co by się z Tobą działo dalej.?
- Nie wiem . Ale na pewno bd robiła to czego nie lubisz jak robię.?
|
|
 |
Nauczyli nas regułek i dat, Nawbijali nam mądrości do łba, Powtarzali, co nam wolno, co nie, Przekonali, co jest dobre, co złe. Odmierzyli jedną miarą nasz dzień, Wyznaczyli czas na pracę i sen. Nie zostało pominięte już nic, Tylko jakoś wciąż nie wiemy jak żyć.
|
|
 |
właśnie teraz, kiedy wracasz na nowo staram sobie odnowić wspomnienia. te najbardziej podłe. bolące jak żadne inne. rozdrapuję stare rany. tylko po to, aby w końcu oprzytomnieć i nie pozwolić po raz kolejny na to byś mnie miał. przypominam sobie każdy z momentów, kiedy pełen satysfakcji zadawałeś mi ból, bezwzględnie spoglądając na moje łzy. boli. ale wolę cierpieć wspominając niż po raz kolejny przeżywać to chore piekło, zwane miłością.
|
|
 |
I mam wszystkie objawy dziewczyny ze złamanym sercem, ale nie ważne. Nigdy nie zobaczysz mnie płaczącej.
|
|
 |
Przecież byłeś dla mnie tak doskonały, że aż do zerzygania. Co się nagle stało że od naszego rozstania widzę w tobie tylko tą beznadziejną beznadziejność?
|
|
 |
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim. kupić bilet do nikąd i spakować walizki, odnaleźć nową przestrzeń - ta mnie dusi, czasem ale chyba czasem tak być musi.
|
|
 |
Być dla Ciebie kimś? Oboje wiemy, że jest to rzeczą mega nierealną.
|
|
 |
` . A ona siedziała nieruchomo wpatrzona w jego zielone oczy .
Nie chciała nic mówić , wiedziała , że teraz potrzebna jest im chwila ciszy .
Siedzieli więc tak w milczeniu zdając sobie sprawę z tego , że gdyby nie mieli siebie , nie mieliby nic .
|
|
 |
Dziwnie mi było słuchać Twoich narzekań na temat tego, że ludzie tak ohydnie Cię rozczarowali, bo w stosunku do mnie robiłeś to regularnie.
|
|
 |
Największe przekleństwo jakie mnie spotkało? Blondyn o niebieskich oczach z ujmującym uśmiechem.
|
|
|
|