głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmelowa1616 Mam kurwa dosyć. Co się stanie nie wiem. Ale na razie wiem jedno każdego pierdolonego dnia każdego francowatego poranka i każdego cholernego wieczoru muszę powt

karmelowa1616

karmelowa1616.moblo.pl
Mam kurwa dosyć. Co się stanie nie wiem. Ale na razie wiem jedno każdego pierdolonego dnia każdego francowatego poranka i każdego cholernego wieczoru muszę powta
Mam kurwa dosyć. Co się stanie... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

Mam kurwa dosyć. Co się stanie - nie wiem. Ale na razie wiem jedno - każdego pierdolonego dnia, każdego francowatego poranka i każdego cholernego wieczoru muszę powtarzać sobie jedno: nigdy, przenigdy, ale to kurwa nigdy więcej w życiu się nie próbuj zakochać.

Potrzebuje uczucia. Chociaż... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

Potrzebuje uczucia. Chociaż troszkę. Nie w słowach, ale w gestach. W ruchu dłoni, która poprawia spadający na oczy kosmyk włosów. Albo, albo w zaborczym objęciu talii i spojrzeniu mówiącym: 'nie oddam cię nikomu’.

jedno z nas na drugie nie zasługuje... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

jedno z nas na drugie nie zasługuje, dlatego tak się dzieje.

Chyba powinnam sobie przypiąć na... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

Chyba powinnam sobie przypiąć na sercu taką tabliczkę z napisem: "Przepraszam, teren zamknięty".

i zostawił ją samą  nie wiedząc... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

i zostawił ją samą, nie wiedząc , że spieprzył jej resztę życia .

za błędy młodości trzeba odwalić... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

za błędy młodości trzeba odwalić pokutę ..

zawsze się wraca do pierwszych... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

zawsze się wraca do pierwszych miłości .

  Czego się boisz?   zapytał.  W... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

- Czego się boisz? - zapytał. W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli ; boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym. Także tego, że nie będę w stanie dawać radości osobom, które kocham. Boję się życia... Ale najbardziej boję się tego, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę ci powiedzieć, bo jest to dla mnie za trudne. - Boję się pająków - odpowiedziała.

Najgorzej jest przejść obojętnie... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

Najgorzej jest przejść obojętnie obok kogoś z kim kiedyś chodziłaś za rękę,przytulałaś się, gadałaś godzinami, mówiłaś mu wszystko. - rzeczywistość boli.

Najbardziej lubiła te chwile   kiedy... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

Najbardziej lubiła te chwile , kiedy w upalne dni , trzymając się za ręce , chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino . Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie , a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu . Nie było żadnych romantycznych kolacji , wyjazdów do kina czy teatru . Były spacery w deszczu bez parasola , po chodnikowych dziurach , parkowe wędrówki w towarzystwie komarów , wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca .

nie układam już zabawek z kinder... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

nie układam już zabawek z kinder niespodzianki, teraz układam swoje życie.

nie mów mi co mam robić   bo i tak... teksty

karmelowa1616 dodano: 29 lipca 2011

nie mów mi co mam robić - bo i tak zrobię tak jak uważam osobiście. nie strasz mnie konsekwencjami - jestem nauczona odpowiedzialności za własne czyny .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć