głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmeloove jakiego koloru ma oczy.? błękit. ale nie jest to zwykły niebieski kolor. jest on jak głębina mórz. u nikogo innego nie znalazłam jeszcze takich oczu. ♥ yoshiko.

karmeloove

karmeloove.moblo.pl
jakiego koloru ma oczy.? błękit. ale nie jest to zwykły niebieski kolor. jest on jak głębina mórz. u nikogo innego nie znalazłam jeszcze takich oczu. ♥ yoshiko.
jakiego koloru ma oczy.?   błękit.... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

jakiego koloru ma oczy.? - błękit. ale nie jest to zwykły niebieski kolor. jest on jak głębina mórz. u nikogo innego nie znalazłam jeszcze takich oczu. ♥ /yoshiko.

supeerman  leć po wódkę. haa. ♥... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

supeerman, leć po wódkę. haa. ♥ /yoshiko.

kiedyś nadejdzie taki dzień  w... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

kiedyś nadejdzie taki dzień, w którym Cię pożegnam. nie zrobię tego patrząc Ci w oczy, bo na to nie jestem gotowa. zostawię Ci list, w którym napisze Ci jak mnie bolała każda minuta spędzona bez Ciebie, każde słowo świadczące o tym jak bardzo pojebana jestem w Twoich ustach, każda Twoja łza. opowiem Ci też jak zagryzałam wargi z bólu, kiedy powtarzałeś jak bardzo Ci na niej zależy, z jakim trudem powstrzymywałam łzy patrząc jak ją całujesz. na końcu napisze, że jeśli odszedłeś z mojego serce to ja też muszę odejść. już nic nie utrzyma mnie wtedy przy życiu. /yoshiko.

gdyby on jednak znalazł szczęście... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

gdyby on jednak znalazł szczęście w innej dziewczynie.. gdyby cię zostawił.. odeszłabyś.? no właśnie, różni nas to, że ty nie potrafiłabyś zaakceptować,że on nie jest tylko dla Ciebie, że inna też potrafi dać mu szczęście. nie decyduj za niego, niech sam dokona wyboru. /yoshiko.

ja chcę tu być  chcę tu żyć... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

ja chcę tu być, chcę tu żyć, chcę tu ćwiczyć miłość, nienawidzić świata się znudziło. /sobota.

zauważyłam że chudnę. z dnia na... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

zauważyłam,że chudnę. z dnia na dzień tracę masę. ja znikam. w momencie, w którym naprawdę chcę zostać na tym święcie, wszystko działa przeciwko mnie. choroba, straszna choroba przed którą uciekam. anoreksja. czuję lęk. wiem, wyniszczam się od środka, ale nie chcę umrzeć z powodu anoreksji. widok mojego ciała mnie przeraża, powoduje dreszcze. nie widzę siebie w taki sposób jaki widzą mnie inni. nie postrzegam moich wystających kości, ani podkrążonych oczu. znikam, wiem to, niedługo odejdę, a Wy zostaniecie. będziecie się stale wyniszczać, aż w końcu pójdziecie ze mną, tam, do lepszego miejsca. /yoshiko.

mała  wcale nie ranisz. twój... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

mała, wcale nie ranisz. twój uśmiech wywołuję nasz uśmiech, więc proszę , używaj go często.♥ /yoshiko.

to jest moje życie  mój los  moja... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

to jest moje życie, mój los, moja sprawa. nie potrafię dać Ci szczęścia, mogę podarować zawał. /kawu.

naprawdę masz mnie za taką wredną... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

naprawdę masz mnie za taką wredną sukę, która się cieszy z waszych kłótni.? myślisz,że chciałabym być na twoim miejscu.? uwierz,bardzo się mylisz. wcale nie chcę go mieć tylko dla siebie. to,że zajmuję ważne miejsce w moim sercu nie znaczy,że sobie bez niego nie radzę. przecież jeszcze oddycham, czyli jest dobrze. przyznaję, jest trudno. ale nawet nie wiesz ile radości sprawia mi jego uśmiech, a to Ty dajesz mu to szczęście, więc bądź,żyj. podaruj mu swoje serce, i trwaj przy nim już zawsze. byle tylko ukoić jego potrzebę szczęścia. /yoshiko.

ten jebany sentyment  który nie... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

ten jebany sentyment, który nie pozwala mi zapomnieć. /yoshiko.

mam sporo wad  najpierw robię potem... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

mam sporo wad, najpierw robię potem myślę. a później uciekam i walczę z umysłem. /kawu.

a jeśli te chwile naprawdę nie... teksty

karmeloove dodano: 29 stycznia 2012

a jeśli te chwile naprawdę nie znaczą nic, to dla mnie znaczą wiele, nie umiem inaczej żyć. i mówią ,że ranie siebie samą sobą, bo mam ciężki charakter, często ulegam prośbą. /kawu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV