głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kamigirlsweet Jestem wredna arogancka niemiła? Być może. Ale to dlatego że ktoś mi kiedyś powiedział że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.. A naj

kamigirlsweet

kamigirlsweet.moblo.pl
Jestem wredna arogancka niemiła? Być może. Ale to dlatego że ktoś mi kiedyś powiedział że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować..
Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

kamigirlsweet dodano: 10 stycznia 2014

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować..

A najbardziej na świecie chyba boję... teksty

kamigirlsweet dodano: 10 stycznia 2014

A najbardziej na świecie chyba boję się tego, że pewnego dnia nie będę miała się dla kogo obudzić.

Nie mam najmniejszego  zamiaru... teksty

kamigirlsweet dodano: 12 sierpnia 2013

Nie mam najmniejszego zamiaru udawać przed Nim kogoś, kim nie jestem. Nie chcę Go okłamywać ani oszukiwać. Chcę tylko mieć szansę. Chcę mieć szansę zobaczyć, co wyniknie z tej "miłości". Nie pragnę Go po to, by odhaczyć kolejną zdobycz. Pragnę Go, bo nie robię nic innego, jak tylko myślę o Nim. Za każdym razem, kiedy jest blisko mnie, nie mogę przestać patrzeć w Jego oczy. Pragnę Go, go jest inny, bo jest uparty, bo jest odważny. Pragnę Go, bo po raz pierwszy nie boję się zaangażować. Chciałabym żeby pozwolił mi odkryć, jakie byłoby życie, gdyby był jego częścią. Chcę żyć Nim.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

kamigirlsweet dodano: 13 czerwca 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Nie było romantycznych gestów z... teksty

kamigirlsweet dodano: 13 czerwca 2013

Nie było romantycznych gestów z jego strony.Spacerów przy zachodzie słońca,bukietów kwiatów czy podkładania serduszek Naturalnie mówił mi,że mnie kocha,ale nigdy nie zrobił dla mnie nic miłego co byłoby potwierdzeniem prawdziwości jego słów. Zamiast romantycznych uniesień zaśmiewaliśmy się do łez z opowiadanych przez siebie historii i piliśmy piwo jak para dobrych kumpli.Kiedy odeszłam od niego jako powód swojego odejścia podałam to,że nigdy nie czułam się w tym układzie jak prawdziwa kobieta.Widziałam jak zacisnął z całych sił swoje pięści. Chyba tak bardzo bolała go poniesiona przez siebie porażka. I znów nie zrobił nic. Stał tylko i patrzył jak zostawiam za sobą wszystkie wspólne dni i chwile gdy tak bardzo potrzebowałam jego czułości. Kochał mnie. Dziś na pewno to wiem.Po prostu nigdy nie umiał mi tego okazać.Zamknął tą miłość w swoim sercu myśląc,że tylko w taki sposób nigdy od nas nie odejdzie.Och jak gorzko się pomylił nie pozwalając jej oglądać światła dziennego..

Co w niej kochałem?Dosłownie... teksty

kamigirlsweet dodano: 11 czerwca 2013

Co w niej kochałem?Dosłownie wszystko.Kochałem jej delikatną barwę głosu,która potrafiła być uwodząca ale i stanowcza i ostra.Jej czysto błękitne tęczówki w których dostrzegałem błysk szczęścia przy każdym spotkaniu.Jej wredny charakter który przeznaczony był nawet dla mnie.Kochałem ją za każdy akt miłości którym mnie obdarzała.Obmywała każdą ranę dzielnie znosząc moje napady złości.Wspierała za każdym razem gdy popełniałem błędy.Odciągała od nałogów,dbała,zaciskała pięści przy każdej awanturze,gdy nie potrafiłem się pohamować.Rozumiała,każde złe słowo,które padało z moich ust.Kochałem jej intuicje i przeczucie,zawsze wiedziała kiedy coś się wydarzyło i nigdy nie zwątpiła w moje człowieczeństwo,które gdzieś tam we mnie tkwiło i ze skurwiela zrobiła mężczyznę przepełnionego uczuciem właśnie do niej. Kochałem ją za upartość która doprowadzała ją zawsze do ostatniego słowa i nie pozwalała sobą manipulować.Codziennie kochałem ją bardziej z każdym powrotem ale i odejściem/zakochany_skurwiel

 stoję nad trudnym wyborem   lecz co... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

`stoję nad trudnym wyborem , lecz co bym nie wybrała i tak dotknę dna .`

dzięki Twojej nieobecności w moim... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

dzięki Twojej nieobecności w moim życiu wątroba wreszcie się zregenerowała bo już nie chleje codziennie, płuca też już mają się dobrze, nie spalam jednej paczki dziennie oraz nie konsumuje zielonego, oczy już wyschły od nadmiaru łez i nie są czerwone , ręce już są bez zaczerwień ,a zadrapania na kostkach już się zagoiły , jest tylko jedna część ciała , która się nie cieszy – serce bo nadal jest rozpierdolone w drobny pył./namalowanaksiezniczka

 Bo nie jesteś dla niego zbyt dobra... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

`Bo nie jesteś dla niego zbyt dobra, Żeby, został z tobą w domu kiedy dzwonią koledzy.`

potrzebowałam kogoś  kto postawi... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

potrzebowałam kogoś, kto postawi mnie do pionu. kto w odpowiednim momencie mojego życia sprzeda mi blachę, i wypędzi ze mnie tego pieprzonego moralniaka. potrzebowałam kogoś, kto potrząśnie mną i mówiąc 'jesteś cudowna', sprawi, że moja pewność siebie wzrośnie chociaż o ten jeden pieprzony procent. potrzebowałam kogoś, kto będzie przy mnie zawsze, kto będzie czuwał, i pomagał mi żyć. potrzebowała kogoś, kto czasem za mnie pooddycha, i pożyje, gdy na chwilkę się zmęczę. / veriolla

Najpiękniejszy dzień w życiu?... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

Najpiękniejszy dzień w życiu? Dzień, w którym spojrzał w moje oczy mówiąc "Kocham Cię"

To bardzo do Ciebie podobne... teksty

kamigirlsweet dodano: 9 czerwca 2013

To bardzo do Ciebie podobne,wiesz?Robisz to, na co masz ochotę i wcale Cię nie obchodzi,że kogoś zranisz po drodze.Mam tego dość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV