głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kaamilga I jeśli kiedyś zdecydujesz się odejść zdecydujesz się pozostawić to wszystko wiedz że nie zapomnę. Nigdy nie wymarzę z pamięci tego co w niej pozostawisz. Zosta

kaamilga

kaamilga.moblo.pl
I jeśli kiedyś zdecydujesz się odejść zdecydujesz się pozostawić to wszystko wiedz że nie zapomnę. Nigdy nie wymarzę z pamięci tego co w niej pozostawisz. Zostanę sa
I jeśli kiedyś zdecydujesz się... teksty

kaamilga dodano: 25 luty 2015

I jeśli kiedyś zdecydujesz się odejść, zdecydujesz się pozostawić to wszystko wiedz, że nie zapomnę. Nigdy nie wymarzę z pamięci tego co w niej pozostawisz. Zostanę sama gdzieś pomiędzy zachodem a wschodem słońca analizując to co zrobiłam źle. Sekunda po sekundzie wspominając te dobre chwile. Będę tęsknić za Tobą pod każdą postacią jaką mi tylko dałeś. Nocą nie będę rozmawiała już z Tobą. Będę wygłaszała długie monologi w stronę gwiazd czekając na ich odpowiedź, pocieszenie, zrozumienie. Będę bezbronna i kwestią czasu będzie tylko to kiedy zniknę. Kiedy żal, ból, tęsknota zniszczą mnie od środka nie pozostawiając nic. Pozbawiając mnie jakichkolwiek uczuć i nadziei na lepsze jutro.~ [ ciamciaa ♥ ]

Jestem księżniczką tak... teksty

kaamilga dodano: 25 luty 2015

Jestem księżniczką tak popierdoloną, ale i tak słodką że w sukience z różowego tiulu skopie ci dupę czarnym glanem i powiem: "tu będzie stał mój jebany zamek"

Obiecała so­bie  że te­raz... teksty

kaamilga dodano: 25 luty 2015

Obiecała so­bie, że te­raz będzie przy­tulać Go tyl­ko tak jak­by miałby być to pier­wszy, a za­razem os­tatni uścisk... Nau­czyła się do­ceniać, małe-wiel­kie gesty.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

kaamilga dodano: 25 luty 2015

Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć 'nie odchodź'. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

kaamilga dodano: 25 luty 2015

Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, abyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.

Nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

kaamilga dodano: 25 luty 2015

Nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

Każdy człowiek ma swój mały... teksty

kaamilga dodano: 25 luty 2015

Każdy człowiek ma swój mały sekret, o którym nikt się nie dowie, swoje małe marzenie, którego nie zdradzi nikomu, swoją ukochaną i jedyną osobę, którą nigdy nie przestanie kochać.

i uwielbiam się z nim droczyć   i... teksty

kaamilga dodano: 24 luty 2015

i uwielbiam się z nim droczyć , i uwielbiam się obrażać za błahe rzeczy . uwielbiam gdy mnie przeprasza , uwielbiam udawać , że jest mało przekonywujący .uwielbiam gdy robi wszystko bym mu wybaczyła , uwielbiam widzieć to jak jest na mnie coraz bardziej zły . uwielbiam mu później to wszystko wybaczać .

Pokochał mnie za oczy  nie za efekt... teksty

kaamilga dodano: 24 luty 2015

Pokochał mnie za oczy, nie za efekt uzyskany za pomocą cieni i podkręcającej maskary. Pokochał mnie za włosy, te poranne niesforne kosmyki, nie rezultat długiej walki z suszarką, prostownicą i lakierem do włosów. Pokochał mnie w tym wygodnym, rozciągniętym dresie, w którym w niedzielę wcinam czekoladowe lody przed telewizorem. Pokochał mnie za wredne docinki, a nie za wszystkie teksty przygotowane w celu jak najlepszego zaprezentowania się. Pokochał mnie taką jaka jestem, dlatego wiem, że już na zawsze.

wpadł do mnie któregoś wieczoru.... teksty

kaamilga dodano: 24 luty 2015

wpadł do mnie któregoś wieczoru. bez pukania wszedł do mieszkania, po czym skierował się wprost do mojego pokoju. rozwalił się na łóżku, ówcześnie stawiając na szafce nocnej butelkę wina. nie reagował w żadnym stopniu na moje pytające spojrzenia. dopiero, kiedy złapałam Go za podbródek, przyciągnął mnie do siebie i nachalnie pocałował. - cześć, przyszedłem zdobyć Twoje serce. - mruknął łapiąc oddech.

Czasami wolę milczeć  milczenie... teksty

kaamilga dodano: 24 luty 2015

Czasami wolę milczeć, milczenie jest piękne. Lubię tylko się patrzeć i nic nie mówić.W tych momentach jestem najszczęśliwsza. Patrzeć w oczy, nie otwierać ust. Tylko całą swoją osobę, uczucia, rozterki i starach przekazywać spojrzeniem. W ten sposób można zobaczyć w człowieku więcej niż rozmawiając z nim całymi dniami. Bo oczy są duszą. Lubię oczy. Lubię Twoje oczy.

Co dzień widzę Twoje oczy i dotykam... teksty

kaamilga dodano: 24 luty 2015

Co dzień widzę Twoje oczy i dotykam Twoich włosów, a jedyne co chcę słyszeć to barwę Twojego głosu :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV