 |
julciovaa.moblo.pl
Chcę czuć że jestem dla Ciebie najważniejsza najpiękniejsza najlepsza że mnie kochasz jak nikogo innego że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz
|
|
 |
Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.
|
|
 |
Wolę zdobywać, niż być zdobywana !
|
|
 |
Kochałam Cię! Ale później przejrzałam na oczy. Zobaczyłam jak egoistycznym i bezwartościowym facetem jesteś. Ale zaraz, kogo ja chcę oszukać? Przecież ja nadal Cię kocham!
|
|
 |
I'm hungry. You're my chocolate.
|
|
 |
- Ten uśmiech sprawił, że się w nim zakochałam, a była to ostatnia rzecz, naktórą miałam ochotę..
|
|
 |
-Co robisz? -piszę sms'a- W środku nocy? - Nie moja wina że tęsknię.
|
|
 |
Nie potrzebuje romantycznych kolacji. Możesz wziąć reklamówkę z piwem i worek truskawek. Możesz jak zwykle pachnieć nikotymowym dymem. Nie ważne.
|
|
 |
Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy milczenie dwóch osób ich nie niepokoi
|
|
 |
Każda porażka jest nawozem sukcesu
|
|
 |
czuję się tak jakbym się wcale nie czuła.
|
|
 |
nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.
|
|
 |
a wiesz co to jest technologia środkowego palca , czy mam ci zaprezentować ?
|
|
|
|