głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julciovaa Chcę aby nikt nigdy Cię nie zranił żebyś nigdy nie cierpiał ale najbardziej chcę byś był szczęśliwy. Pamiętasz jak ciągle powtarzałeś naprawimy to razem damy ra

julciovaa

julciovaa.moblo.pl
Chcę aby nikt nigdy Cię nie zranił żebyś nigdy nie cierpiał ale najbardziej chcę byś był szczęśliwy.
Chcę aby nikt nigdy Cię nie zranił... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Chcę aby nikt nigdy Cię nie zranił, żebyś nigdy nie cierpiał ale najbardziej chcę byś był szczęśliwy.

Pamiętasz jak ciągle powtarzałeś... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Pamiętasz jak ciągle powtarzałeś "naprawimy to, razem damy radę".? Ja nigdy się nie poddawałam.

Najgłębiej patrzą te oczy  które... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Najgłębiej patrzą te oczy, które najwięcej płakały.

Nigdy nie żałowałam żadnych... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Nigdy nie żałowałam żadnych chwili spędzonych z Tobą tych lepszych czy nawet tych gorszych. Tylko dlatego, że mimo wszystko byłeś przy mnie i wiem, że nigdy tych chwil nie będę żałowała.

Chcieć nie zawsze oznacza móc. teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Chcieć nie zawsze oznacza móc.

Za późno jest wtedy kiedy... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Za późno jest wtedy kiedy przychodzi śmierć

A ona głupia i naiwna wierzyła... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

A ona głupia i naiwna wierzyła , że kiedykolwiek coś dla Niego znaczyła.

Miał tyle wad   a ona idealizowała... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Miał tyle wad , a ona idealizowała go bez końca.

mówisz  ze kochasz deszcz  a... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

mówisz, ze kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna grzać. mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. właśnie dlatego boję się, gdy mówisz, że kochasz mnie.

Czy tęskniłabyś za mną  gdybym... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Czy tęskniłabyś za mną, gdybym wyszedł i nie wrócił? Gdybyś nie mogła mnie znaleźć wśród innych ludzi? Wśród twarzy, wśród dłoni, wśród osób? Jak szybko byś zapomniała jaki mam kolor oczu? Jaki mam odcień włosów? Jak szybko bije mi serce? Gdybyś miała mnie nie zobaczyć, co zrobiłabyś w przed dzień? Co byś mi powiedziała kiedy bym zakładał kurtkę? Byś pocałowała w usta mnie z nadzieją, że wrócę?

Wchodząc w nowy związek  kobieta... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Wchodząc w nowy związek, kobieta powinna czuć się jak milion dolarów a nie jakby była z przeceny. Nikt nie dopisze nam zer z prawej strony jedynki, jeśli my same nie będziemy ich czuły. Jeśli my siebie nie będziemy tak traktowały.

Może właśnie dlatego nie uwierzę... teksty

julciovaa dodano: 12 marca 2013

Może właśnie dlatego nie uwierzę w miłość Bo już nigdy nie wróci to co raz się skończyło

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć