 |
julciovaa.moblo.pl
A nawet jeśli tak jest jeśli już go straciłam zyskałam jeden dzień szczęścia. Świat jest jaki jest i każdy dzień szczęścia graniczy niemal z cudem.
|
|
 |
A nawet jeśli tak jest, jeśli już go straciłam, zyskałam jeden dzień szczęścia. Świat jest, jaki jest, i każdy dzień szczęścia graniczy niemal z cudem.
|
|
 |
A po wszystkim zapytałeś mnie jeszcze, czy jestem na Ciebie zła. Ta twoja wymyślona nieświadomość wkurwia mnie najbardziej .♥
|
|
 |
Codziennie wchodzi na nk aby zobaczyć jego zdjęcie by przypomnieć sobie jak cudownie jest patrzeć w jego oczy ..
|
|
 |
Podeszła do niego wyglądając zajebiście jak jeszcze nigdy. Usiadła mu na kolanach, przejechała ręką po policzku, czule spojrzała mu w oczy i powiedziała: Wypierdalaj.!
|
|
 |
to co odeszło to przeszłość. pierdol. stawiam na jutro postawisz ze mną?
|
|
 |
powietrze pachnie jak malinowa mamba.
|
|
 |
miłość, cierpienie - jedną czcionką pisane.
|
|
 |
czasami jedna osoba sprawia, że świat staje się lepszy, cudowniejszy < 3
|
|
 |
czuję w Tobie coś innego, coś wyjątkowego co bezustannie mnie przyciąga, coś, co nie pozwala mi zapomnieć o Tobie nawet na minute. jesteś moją pierwszą myślą kiedy się budzę, i ostatnią kiedy zasypiam
|
|
 |
"Czekanie sprawia, że gorzknieje cała miłość w nas."
|
|
 |
"Niepewność w oczekiwaniu na ważną decyzję jest zabójcza."
|
|
 |
you are the only exception e
|
|
|
|