 |
julciovaa.moblo.pl
nie nie chcę rycerza na białym koniu bo nie mam zamiaru siedzieć zamknięta w żadnej wieży. chcę z kimś tańczyć bez rozbrzmiewającej muzyki przesypywać piasek z plaż
|
|
 |
nie, nie chcę rycerza na białym koniu, bo nie mam zamiaru siedzieć zamknięta w żadnej wieży. chcę z kimś tańczyć bez rozbrzmiewającej muzyki, przesypywać piasek z plaży przez palce, moczyć stopy w morzu i przegadać całą noc, wsiąść w pociąg i wysiąść na przypadkowym przystanku.. chcę po prostu być szczęśliwa.
|
|
 |
W ułamku sekundy runęło wszystko, w ułamku sekundy odszedłeś.
|
|
 |
Więc jeśli masz uczucia, przestań je kryć.
|
|
 |
Bit w słuchawki , kartka , ołówek nic mi do szczęścia nie jest potrzebne
|
|
 |
mam dożywotni szlaban na wszystko, co związane jest z tobą..
|
|
 |
wiem, że wiele rozchylało przed tobą nogi, ale czy jakaś rozchyliła przed Tobą serce?
|
|
 |
Kiedy ludzie są pijani, zawsze dzwonią do osób które są im naprawdę bliskie.
|
|
 |
Trudno cieszyć się z małych rzeczy, gdy na naszych oczach wielkie nadzieje umierają.
|
|
 |
Lubie szczerych i odważnych chłopaków,którzy nie kryją uczuć.
|
|
 |
Życie wcale nie ma takiego sensu jaki Ty sobie kurwa kiedyś tam wyobrażałeś. Po prostu musimy być tu jakiś czas, wycierpieć swoje, poranić ludzi, wycierpieć tyle rozstań ile to konieczne a potem zostać zapomnianym i odejść. Ot tak. Pogódź się z tym już teraz.
|
|
 |
Najpodlejszym złodziejem jest ten kto okrada siebie z marzeń.
|
|
 |
Nie myśl sobie że mnie bardzo dobrze znasz, bo zaskoczę Cię gdy odsłonię drugą twarz...
|
|
|
|