![julcia1210 Był moim tlenem moim narkotykiem. Przez niego nie jadłam nie spałam nie mogłam bez niego oddychać każdy dzień myślałam o nim był ze mną w snach i towarzyszył m](http://files.moblo.pl/0/6/0/av100_60075_dsc02231.JPG) |
julcia1210.moblo.pl
Był moim tlenem moim narkotykiem. Przez niego nie jadłam nie spałam nie mogłam bez niego oddychać każdy dzień myślałam o nim był ze mną w snach i towarzyszył mi
|
|
![Był moim tlenem moim narkotykiem.... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
- Był moim tlenem, moim narkotykiem. Przez niego nie jadłam, nie spałam, nie mogłam bez niego oddychać, każdy dzień myślałam o nim, był ze mną w snach i towarzyszył mi w każdej codziennej czynności... - Nie było warto... Tak cię skrzywdził. - Nie było warto? Człowiek wytrzyma najgorsze tortury, ale spróbuj mu choć na jeden dzień odebrać tlen. No spróbuj.
|
|
![Z oczu Twoich kraść każde... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
Z oczu Twoich kraść każde spojrzenie ;*
|
|
![Jesteś dla mnie wszystkim wszystko... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą ;*
|
|
![tęsknię za każdym dniem spędzonym... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
tęsknię za każdym dniem spędzonym z Tobą. A Ty? Ty nie?
|
|
![ustawiłaś opis KC : i uważasz... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
ustawiłaś opis " KC :*" i uważasz, że to jest miłosć? mylisz się maleńka. miłość jest wtedy gdy On patrząc w Twoje oczy widzisz w nich za każdym razem coś innego, coś co coraz bardziej Go przyciąga a zarazem inspiruje. miłośc jest wtedy gdy dotyka Cię , a Ty nie czujesz ani trochę skrempowania. miłośc jest wtedy gdy ufasz mu bezgranicznie , a On Tobie. nie wszczynacie kłótni o to , że spędziliście osobno wieczór w niewiadomo jakim towarzystwie. miłość jest wtedy gdy mówiąc mu : ' obawiam się .. ' nie musisz kończyć , a On wie , że ma być wtedy przy Tobie. miłość jest wtedy , kiedy na dworze jest bardzo zimno , On ściąga bluze i daje ją Tobie, abyś tylko nie zmarzła. miłosć jest wtedy, gdy Ty płaczesz, On nie mówi Ci : ' będzie dobrze ' tylko stara się zrozumieć dlaczego jest na tyle źle , że płaczesz . rozumiesz już na czym polega miłosć ?
|
|
![Kochał w niej to że śpiewała do... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
Kochał w niej to, że śpiewała do szczotki do zamiatania, że tańczyła i darła się na balkonie. Była jego osobistą wariatką na wyłączność.
|
|
![Szczęście to mieć cel... i kogoś... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
Szczęście to mieć cel... i kogoś obok ;*
|
|
![Coś magicznego jest w tych... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
"Coś magicznego jest w tych wspomnieniach, warto pamiętać to czego już nie ma.."
|
|
![Łatwo znaleźć składniki miłości... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
Łatwo znaleźć składniki miłości, ale wszystko zależy od tego, jak się je miesza. Potrzeba ogromnej pracy. [...] Po pierwsze, trzeba umieć rozumieć i akceptować. Potem trzeba być najlepszym przyjacielem. Zawsze. Trzeba pracować nad pokonywaniem tego, czego w tobie nie lubi druga osoba. Potrzeba wielkiego serca, mimo że tak łatwo jest po prostu być małym człowiekiem w tak wielu sytuacjach... Czasami iskra zapalająca miłość jest z ludźmi od początku. Ale wielu tę iskrę bierze za płomień, który - jak uważają - będzie trwał wiecznie. To dlatego tak wiele ognia i żaru serc ludzkich po prostu się wypala i w końcu gaśnie. Nad prawdziwą miłością trzeba pracować diabelnie ciężko.
|
|
![A ja kocham Cię wiesz jeszcze... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
"A ja kocham Cię wiesz, jeszcze nieraz to powtórzę, Jesteś mą drugą połówką, czekałaś na mnie najdłużej"
|
|
![Jesteś moim tlenem który wciągam... teksty](http://files.moblo.pl/0/6/0/av65_60075_dsc02231.JPG) |
"Jesteś moim tlenem, który wciągam gdy Cię czuję"
|
|
|
|