głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
juicykiss Potrafiła usiąść i patrzeć przed siebie zachowując kamienną twarz odbiegać myślami daleko a jednocześnie mieć kompletną pustkę w głowie mętlik wspomnień i pytań

juicykiss

juicykiss.moblo.pl
Potrafiła usiąść i patrzeć przed siebie zachowując kamienną twarz odbiegać myślami daleko a jednocześnie mieć kompletną pustkę w głowie mętlik wspomnień i pytań kłębił
Potrafiła usiąść i patrzeć przed... teksty

juicykiss dodano: 13 kwietnia 2012

Potrafiła usiąść i patrzeć przed siebie, zachowując kamienną twarz odbiegać myślami daleko, a jednocześnie mieć kompletną pustkę w głowie, mętlik wspomnień i pytań kłębił się w myślach, czasem wybuchał on niczym wulkan pytań i powodował wielki strach, zamyślenie... Szła w niewiadomą z miliardem pytań w głowie, strachem w duszy, niepewna jutra i tego co robi. Czy dobrym pomysłem jest zostawienie wszystkiego? Jednak lęk chowała pod osłoną lekceważenia, udając że jej nie zależy ukrywała niepewność, słabość można było ujrzeć patrząc przez oczy w głąb duszy, jednak nie każdy mógł to zrobić, zakrywała siebie pokazując "odwagę", pewność czy siłę, jednak wiedziała, że długo tak nie wytrzyma, że się złamie. Łamała ją noc, mrok, wtedy czuła swoją słabość, którą zakrywała maską wraz ze wschodem słońca.

nie wiesz jak to jest patrzeć na... teksty

juicykiss dodano: 8 kwietnia 2012

nie wiesz jak to jest patrzeć na swoje własne marzenia, które spełniają się komuś innemu. nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem, który przypomina Ci o wszystkim co minęło

Myślę  że nie zauważyłbyś  że... teksty

juicykiss dodano: 8 kwietnia 2012

Myślę, że nie zauważyłbyś, że coś jest nie tak. Uwierz mi, żyję, funkcjonuję, uśmiecham się, wygłupiam, tylko wnętrze mam trochę poszarpane.

Bo nie jest łatwo gdy w naszym... teksty

juicykiss dodano: 8 kwietnia 2012

Bo nie jest łatwo gdy w naszym życiu pojawia się ktoś nowy, a my ciągle pamiętamy o tej pierwszej osobie i ona dla nas nadal wiele znaczy.

Ulegam Ci kolejny raz  choć wiem nie... teksty

juicykiss dodano: 8 kwietnia 2012

Ulegam Ci kolejny raz, choć wiem nie powinnam.

Trudno czekać na coś  co wiesz  że... teksty

juicykiss dodano: 8 kwietnia 2012

Trudno czekać na coś, co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.

Pocałował mnie i szepnął : cały... teksty

juicykiss dodano: 8 kwietnia 2012

Pocałował mnie i szepnął : cały czas pamiętałem Twój zapach..

Najgorzej jest wieczorem  kiedy... teksty

juicykiss dodano: 8 kwietnia 2012

Najgorzej jest wieczorem, kiedy kładę się do łóżka, wkładam słuchawki w uszy i zaczyna się bit. Wtedy wszystko mi wraca. Słowa piosenki gdzieś odpływają i pojawia się Twoja twarz, przypominają mi się różne sytuacje związane z Tobą, wyobrażam sobie naszą przyszłość.. i wtedy do oczu napływają mi łzy. Serce ściska się całej siły i braknie oddechu, bo przecież nie będzie żadnej wspólnej przyszłości. Nie byłam w stanie Cię przy sobie zatrzymać.

Znów przeszłość dopada nas na... teksty

juicykiss dodano: 7 kwietnia 2012

Znów przeszłość dopada nas na starcie teraźniejszości

Blada twarz w oknie. Rozciągnięta... teksty

juicykiss dodano: 7 kwietnia 2012

Blada twarz w oknie. Rozciągnięta koszulka. Szerokie spodenki. Rozmazany makijaż. Łzy w oczach. i brak tej głupiej chęci do życia.

Pierwszą moją myślą było:'kurwa... teksty

juicykiss dodano: 7 kwietnia 2012

Pierwszą moją myślą było:'kurwa,jak im to zepsuć', kolejne dały mi do zrozumienia, że najzwyczajniej w świecie jesteś szczęśliwy i nie mam prawa tego spierdolić.

Nawet nie wyobrażasz sobie ile... teksty

juicykiss dodano: 7 kwietnia 2012

Nawet nie wyobrażasz sobie ile oddałabym za poranną kawę z Tobą, i rozmowy do nocy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV