głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
juicykiss Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć ile to razy o Tobie śniłam i ile razy niemogłam przez Ciebie zasnąć że to twojej twarzy wypatruję w tłumie lud

juicykiss

juicykiss.moblo.pl
Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć ile to razy o Tobie śniłam i ile razy niemogłam przez Ciebie zasnąć że to twojej twarzy wypatruję w tłumie ludz
Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć ile to razy o Tobie śniłam i ile razy niemogłam przez Ciebie zasnąć, że to twojej twarzy wypatruję w tłumie ludzi. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie... I spojrzenie takie też mam... jednak zatrzymam to dla siebie.. bo gdybym ci to powiedziała prawdopodobnie i tak miałbyś to w dupie. tylko nie rozumiem po co Wpatrujesz się we mnie i pod pretekstem mnie dotykasz. i jednocześnie jesteś tak niedostępny dla mnie. nie rozumiem po co chcesz bym na ciebie patrzyła i była zazdrosna gdy rozmawiasz z innymi.

I wiesz co lubię najbardziej? Gdy... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

I wiesz co lubię najbardziej? Gdy przechodzi obok mnie i uśmiecha się do mnie.. Wtedy nic innego mnie nie interesuje. Ma taki piękny uśmiech.

Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Czasami patrzysz na mnie tak jakby Ci zależało. Kompletnie Cię nie rozumiem.

To co pamiętam dokładnie z tamtego... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

To co pamiętam dokładnie z tamtego dnia to jego zapach, barwę głosu, każdy szczegół jego twarzy, słodkie słowa szeptane do ucha i to uczucie , gdy był obok, a ja wiedziałam , że przez chwilę mam Go tylko dla siebie.

Po co mówiłeś mi tyle pięknych... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Po co mówiłeś mi tyle pięknych rzeczy ? Po co się ze mną spotkałeś i pozwoliłeś, żebym uwierzyła, że ja też mogę być szczęśliwa ? Po co robiłeś mi nadzieję, a na samym końcu powiedziałeś, że nic do mnie nie czujesz ?

Nie wiem czego chciałabym bardziej:... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Nie wiem czego chciałabym bardziej: żeby to się inaczej skończyło, czy żeby w ogóle się nie zaczynało.

Masz czasem tak że się do niego... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Masz czasem tak że się do niego uśmiechasz, tylko po to żeby nie miał tej satysfakcji, z tego ze zabił twoje marzenia ?

Nie lubię pisać o Tobie. Za każdy... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Nie lubię pisać o Tobie. Za każdy razem rozpamiętuję Twoje oczy, w których znajdowałam nadzieję na każdy następny dzień. Usta, których ciepło rozgrzewało mnie w chłodne wieczory. Mile wspominam chwile, których dobrem obdarowywałeś mnie każdego dnia.. Cholera, znów to robię.

Wzięło mnie na wspomnienia.... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Wzięło mnie na wspomnienia. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie i nie tylko to pierwsze. Również te następne. Czuję jakby to było wczoraj. nasze wygłupy itd.. było świetnie. Zawsze będę wspominać te chwile z uśmiechem na twarzy.Do dziś pamiętam zapach Twojej ulubionej bluzy przesiąkniętej dymem papierosów. Twoje przecudne oczy w które mogłabym się wpatrywać przez całe wieki. Twój cudowny śmiech , głos, którego mogłabym słuchać przez cały czas, bez przerwy. A teraz? Teraz już tego nie ma. I nawet się nie pożegnaliśmy. I wiesz co jest najgorsze? Że tęsknie całymi dniami i nocami, że płaczę po nocach. Czekam na wiadomość od Ciebie, wspominam miejsca, gdzie się spotykaliśmy, że mam nadzieję, że wrócisz i pokochasz... Pozwól mi przytulić Cię ten ostatni raz.. Nie chcę Ciebie tylko w snach.. / juicykiss

dlaczego nie potrafię się uwolnić... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

dlaczego nie potrafię się uwolnić od myśli o nim?

And what if I never kiss your lips... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

And what if I never kiss your lips again ?

Otworzył jej drzwi do obłędu.... teksty

juicykiss dodano: 14 stycznia 2012

Otworzył jej drzwi do obłędu. Powinna była nimi właśnie wtedy trzasnąć i wyrzucić klucz, ale on uparcie trzymał klamkę i nie dawał za wygraną..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV