głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jelina Odłożyła słuchawkę. Już nie zadzwoni pomyślałem. Najlepsza z kobiet jakie w życiu spotkałem a ja przejebałem sprawę. Zasługuję na klęskę zasługuję na samotną śm

jelina

jelina.moblo.pl
Odłożyła słuchawkę. Już nie zadzwoni pomyślałem. Najlepsza z kobiet jakie w życiu spotkałem a ja przejebałem sprawę. Zasługuję na klęskę zasługuję na samotną śmierć
Odłożyła słuchawkę. Już nie... teksty

jelina dodano: 7 lipca 2014

Odłożyła słuchawkę. Już nie zadzwoni, pomyślałem. Najlepsza z kobiet, jakie w życiu spotkałem, a ja przejebałem sprawę. Zasługuję na klęskę, zasługuję na samotną śmierć w domu wariatów.

Może zostawienie tego będzie tak... teksty

jelina dodano: 5 lipca 2014

Może zostawienie tego będzie tak samo odważne, jak rozpoczęcie. Może nie musi być wcale wielkiego końca, krachu, kulminacji, jakiejś niesamowitej dramaturgii. Może, nie może, na pewno zrobiliśmy wszystko, co już mogliśmy zrobić. Wyczerpaliśmy zasoby fajności.

Tell the devil I said 'hey' when you... teksty

jelina dodano: 30 czerwca 2014

Tell the devil I said 'hey' when you get back to where you from

Krótka opowieść o szczęściu... teksty

jelina dodano: 28 czerwca 2014

Krótka opowieść o szczęściu Pewnego dnia pomyślałam, że jestem szczęśliwa i tak mi było dobrze, byłam lekka i uśmiechnięta a później a później wszystko pierdolnęło.

I znowu był czerwiec – łagodne... teksty

jelina dodano: 26 czerwca 2014

I znowu był czerwiec – łagodne, długie, wolno gasnące wieczory, wieczory które tak wiele obiecują, że cokolwiek się z nimi zrobi, ma się zawsze wrażenie porażki, zmarnowanego czasu. Nie wiadomo, jak najlepiej je przeżyć. Iść przed siebie, albo może zostać w domu i siedzieć przy szeroko otwartym oknie, tak żeby ciepłe powietrze, nasycone dźwiękami lata, weszło do pokoju i zmieszało się z książkami, z ideami, z metaforami, z naszym oddechem. Ale nie, to także nie jest sposób, to nie jest możliwe. Można ich – tych niekończących się wieczorów – tylko żałować, kiedy już przeminą, kiedy dzień będzie coraz krótszy. Są nieuchwytne.

I poszedłem do swojej sypialni.... teksty

jelina dodano: 25 czerwca 2014

I poszedłem do swojej sypialni. Najlepsze w niej było to, że stało tam łóżko. Lubiłem leżeć w nim godzinami, nawet w dzień. Kladlem się i podciągalem kołdrę pod brodę. Dobrze się wtedy czułem. Nic się nie działo, nie było ludzi ani nic.

Przecież bardzo mi nie miło   i... teksty

jelina dodano: 22 czerwca 2014

Przecież bardzo mi nie miło i wcale się nie cieszę że się widzimy nie wiem co słychać u Ciebie i nie interesuje mnie zupełnie twoje zdrowie i czy rosną dzieci nie, nie nawzajem nie do zobaczenia nie będę udawać mówię cześć i idę.

Kiedy otarłem łzy  byłem już... teksty

jelina dodano: 19 czerwca 2014

Kiedy otarłem łzy, byłem już innym człowiekiem.

. Chciałem rozpłakać się na głos... teksty

jelina dodano: 16 czerwca 2014

. Chciałem rozpłakać się na głos, ale nie mogłem. Byłem na to za stary. Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy. Kiedy byłem młodszy, próbowałem wyrazić taki smutek słowami. Ale pomimo starań, nie potrafiłem tego zrobić. Zaniechałem prób, zamknąłem słowa w sobie. Naprawdę głębokiego smutku nie da się wyrazić nawet łzami

Lepiej się rozstać. W każdej... teksty

jelina dodano: 16 czerwca 2014

Lepiej się rozstać. W każdej sprawie ludzkiej istnieje krąg, którego nie powinno się przekraczać. Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia. Szacunek. Godność. To mimo wszystko nie są takie głupie sprawy, jak by się zdawało.

 Pot­ra­fimy dos­trzec... teksty

jelina dodano: 16 czerwca 2014

"Pot­ra­fimy dos­trzec spa­dającą gwiazdę, która jest tak od­legła, a nie umiemy zauważyć, jak upa­da człowiek, na­wet kiedy ma­my go w zasięgu ręki"

Oto mi ludzka podłość kałem w... teksty

jelina dodano: 15 czerwca 2014

Oto mi ludzka podłość kałem w źrenicę bryzga.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV