głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jednaztysiacatwarzy Ty obok mnie po chwili wtulasz się słychać bicie naszych serc. świat kolorowy jest słońce rozświetla nasz wspólny dzień. Noc dosyć jasna jest księżyc pobudza na

jednaztysiacatwarzy

jednaztysiacatwarzy.moblo.pl
Ty obok mnie po chwili wtulasz się słychać bicie naszych serc. świat kolorowy jest słońce rozświetla nasz wspólny dzień. Noc dosyć jasna jest księżyc pobudza nam c
Ty obok mnie  po chwili wtulasz się... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 3 kwietnia 2012

Ty obok mnie, po chwili wtulasz się, słychać bicie naszych serc. świat kolorowy jest, słońce rozświetla nasz wspólny dzień. Noc dosyć jasna jest, księżyc pobudza nam chęć. Gorączka upojna trwa, oddech przyspieszyć czas, muzyka cicho gra, splot nagich ciał. Uśmiechy są, dreszcze przechodzą niczym prąd, cmok cmok w usta .. [ ... ] moje prywatne niebo ♥!

Chwycił mnie  przysunął do siebie... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 3 kwietnia 2012

Chwycił mnie, przysunął do siebie i szepną " Na zawsze! ". Nic więcej nie musiał dodawać.." ♥!

Chcę nieustannie gubić się  pod... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 25 marca 2012

Chcę nieustannie gubić się, pod Twoją bluzą. Wchłaniać Twój zapach, tuląc się mocno, do klatki piersiowej. Chcę wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać, bo tam jest moje miejsce - przy Twoim sercu. ♥!

Jedno wspólne tętno i splot dwóch... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 25 marca 2012

Jedno wspólne tętno i splot dwóch ciał. ♥!

  Uwielbiam  kiedy bierzesz moją... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 25 marca 2012

" Uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. Uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie. Uwielbiam, kiedy mnie całujesz, bo wtedy sięgam gwiazd i ...czuje się kimś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Uwielbiam kiedy chowasz twarz w moich włosach, bo wydaje mi się wtedy, że to są dla Ciebie jedyne włosy na świecie. Uwielbiam, kiedy patrzysz mi prosto w oczy, wtedy wiem, że widzisz coś więcej niż tylko niebieskie źrenice, że widzisz co we mnie jest. Uwielbiam jak śmiejesz się tak szczerze, bo wtedy moje serce rośnie wielkie, kiedy wie, że jesteś szczęśliwy, wtedy ja też automatycznie staję się szczęśliwa. I uwielbiam kiedy mówisz mi, że mnie kochasz, bo to czyni mnie najbogatszą i najpromieniejszą dziewczyną pod słońcem! " ♥!

Warto żyć dla takiego momentu kiedy... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 25 marca 2012

Warto żyć dla takiego momentu kiedy usłyszy się że jest się idealną, najwspanialszą, najukochańszą i najpiękniejszą kobietą na ziemi. ♥!

Życie z Tobą Skarbie z dnia na... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 18 marca 2012

Życie z Tobą Skarbie z dnia na dzień staje się coraz piękniejsze. ♥!

Cztery Miesiące Razem. ♥♥♥! teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 18 marca 2012

Cztery Miesiące Razem. ♥♥♥!

Poniekąd wiem co oznacza ostro się... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 17 marca 2012

Poniekąd wiem co oznacza ostro się najebać, bo nie raz ktoś mnie odprowadzał do domu, gdy nie potrafiłam wrócić o własnych siłach. Wiem jak to jest wracać nad ranem, albo po kilku dniach, gdy niespodziewanie plany się zmieniały. Wiele razy tez uciekałam z domu, nie musi tez nikt mi mówić co oznacza spierdalanie przed psami. Tak naprawdę nie pamiętam żeby rodzice byli ze mnie dumni.. od małolata lubiłam poczuć dym w płucach, robić wszystko na przekór, miałam swoje zdanie i swoje zasady, zatem zasady innych łamałam. Nie potrzebowałam pomocy, sama bardzo dobrze sobie radziłam. Często kłamstwo nazywało się prawdą .. i tak naprawdę nie mogę powiedzieć, że byłam wzorowym dzieckiem, po mimo że wielu mnie za takie uważało. Jedynka w szkole była najmniejszym problemem jakie wtedy mnie dotykały, nie było lekko, jednak chciałabym wszystko oddać aby cofnąć się do tych czasów, czasów młodzieńczego buntu.

Piekło to jedynie miejsce które sam... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 14 marca 2012

Piekło to jedynie miejsce które sam sobie tworzysz, dlatego myśl pozytywnie tu i teraz.

Codziennie zadaje sobie jedno pytania... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 13 marca 2012

Codziennie zadaje sobie jedno pytania, codziennie jednak nie potrafię znaleźć racjonalnego wytłumaczenia na to, dla czego nie mogę na nie odpowiedzieć, dlaczego nie potrafię skonstruować odpowiedniego wyrażenia, zwrotu które wprost wyjaśniło by mi wszystko..

.. a wieczorami kiedy tak naprawdę... teksty

jednaztysiacatwarzy dodano: 13 marca 2012

.. a wieczorami kiedy tak naprawdę mogę głęboko wsłuchać się w moje myśli odpływam w inny świat, który mógłby się na nowo odrodzić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV