głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd ja nie jestem z tych lasek biegających po klubach w mini spódniczkach w poszukiwaniu sponsora na drinka. wolę bujać się po blokach z piwem w ręku i tymi najleps

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
ja nie jestem z tych lasek biegających po klubach w mini spódniczkach w poszukiwaniu sponsora na drinka. wolę bujać się po blokach z piwem w ręku i tymi najlepszymi.
ja nie jestem z tych lasek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 grudnia 2010

ja nie jestem z tych lasek biegających po klubach w mini spódniczkach w poszukiwaniu sponsora na drinka. wolę bujać się po blokach z piwem w ręku i tymi najlepszymi. ja nie jestem z tych dziewczyn które obudzisz słodkim 'kochanie, wstawaj' , a będę cieszyć się jak głupia. ode mnie dostaniesz opierdol za obudzenie, a przywitam Cię słowami ' wypierdalaj z mojego pokoju'. ja nie jestem z tych , które lubią dobrą technozajebke. osobiście wolę bauns przy dobrym bicie. ja nie jestem z tych , które mając za sobą plecy wyskoczą do Ciebie z mordą, bo dziwnie się spojrzałaś. owszem, uśmiechnę się wrednie i ewentualnie Cię skomentuje, ale po co odrazu robić borutę. ja nie jestem z tych które wkopują swoich bliskiach jak tylko mogą. za swoich ludzi - poszłabym w ogień. jak widzisz ja jestem inna, a dośc często mówią - że trudna

Telefon wibruje. Słyszę swój... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 grudnia 2010

Telefon wibruje. Słyszę swój śmieszny dzwonek ogłaszający nadejście sms'a. Spoglądam na wyświetlacz 'masz jedną nieodebraną wiadomość'. Nadawca: ON. Treść wiadomości:':*' I do końca dnia jestem najszczęśliwsza dziewczyną na świecie. Oto jak głupi buziak może wprowadzić w stan euforii.

to nonsens  że osoba  dzięki... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 grudnia 2010

to nonsens, że osoba, dzięki której przeżywałam najpiękniejsze chwile, z upływem czasu rani tak bardzo, że niemalże pozbawiam się życia.*

a jednak dalej mi zależy . i co Ty... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 grudnia 2010

a jednak dalej mi zależy . i co Ty na to ?

nie wiem co czuję  co myślę.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 grudnia 2010

nie wiem co czuję, co myślę. totalny mętlik. rozsypane puzzle. a ja nawet nie wiem czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać..

Nie palę ale nałogowo żuję gumę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 24 grudnia 2010

Nie palę ale nałogowo żuję gumę balonową. Nie piję ale uwielbiam colę light. Nie przeklinam ale uwielbiam mówić slangiem. Nie noszę szpilek kocham trampki. Nie jestem dziwką potrafię kochać.

i nawet nie wiesz  jak zajebiście mi... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2010

i nawet nie wiesz, jak zajebiście mi Ciebie brakuje. jak się denerwuję, gdy Cię spotykam, jak wkurwiają mnie nieprzespane noce i mokra poduszka. najbardziej wkurwia mnie to, że nie mogę przywrócić tego, co już było. kiedy to byłeś zawsze, nie musiałam prosić. po prostu byłeś. odstawiałes wszystko i byłeś tylko dla mnie, tylko mój. kochałam to, wiesz ?

kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2010

kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie. Gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata i koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak.

nie pytaj  jak się czuję. sam fakt... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2010

nie pytaj, jak się czuję. sam fakt, że żyję, jest dobrą oznaką.

podoba mi się twoje podejście do... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2010

podoba mi się twoje podejście do sprawy. też chciałabym mieć na wszystko wyjebane.

witaj w czasach  gdzie depresja jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2010

witaj w czasach, gdzie depresja jest częstsza niż przeziębienie.

kochali się w sobie pół żartem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 23 grudnia 2010

kochali się w sobie pół żartem, pół serio. on ją żartem, ona go serio.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV